Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Sveikos, nu as tai turbut konservatore didzisusia. Kvepalu nesinesioju, priaugintu nagu neturiu, net ir lakuoju retai. Siandien tokie.


Pridėta:

Atsakyti

Sveikos, nu as tai turbut konservatore didzisusia. Kvepalu nesinesioju, priaugintu nagu neturiu, net ir lakuoju retai. Siandien tokie.

 myliu Tavo nagus is pirmo zvilgsnio :)

Atsakyti

Fate Fate, 30 Spa 2019 - 23:44, parašė: Sveikos, nu as tai turbut konservatore didzisusia. Kvepalu nesinesioju, priaugintu nagu neturiu, net ir lakuoju retai. Siandien tokie.
Sakau, karališki nagai :wub:

 

Priedas  Screenshot_20191031-034007__01.jpg   275,69KB   0 Parsiųsta kartų

 

Aš šiuo metu dešinės rankos vidurinį pirštą nekarališkai sugadinau. Kai atgadinsiu, gal darysiu artimų 5 atspalvių nude nagus. Blizgančių randandonų ar ciklameninių irgi nebrokyju.

 

Sūnus atropojo lovon su miego triušiu ir meška, nes jo lova džiūna. Žmogus skaitė MĖGINTUVĖLIO EKSPERIMENTUS su draugu, ir ... Taip jau nutiko, kad balionas su muilu sprogo netinkamoj vietoj. Taip ir pasakė, tyyyyyyru žvilgsniu. Apsikabino ir užmigdė, o va dabar nubudau aš išsimiegojussssss. Primena laikus, kai sesė tupėjo Teksase dvi savaites, o pašnekėt reikėjo online režimu, nes gi labai svarbu reakcijossss.

Atsakyti

Labas rytas, šiandien vaikai švęs Heloviną, daba tai smagiau jiems nei Užgavėnės 😁  O aš tik į vakarą vyksiu daryti grimo, tad iš ryto planuoju toliau dažyti kėdžių. Jau užmačiau savo vis dar nepabaigtų turėklų grožį 🥰 

Būtų galima kraustytis, deja reikės ant čiužinių dar patampyt 🙈😁🤣😂😅🥳


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 31 spalio 2019 - 08:15

Fate, tobuliau nebuna. :wub:   Nepadoriai grazu, retai matau gyvai  savo svajoniu nagus. Pas tave jie yra. As rimtai. TOBULA!

Mano  panasus, tik ne taip graziai padaryti. Jei lakuoju, tai svelnia nude, rausva.

Keites nagai toli nuo atsilieka nuo fates tobuluju. :P :D

labas sauletas rytas, taip sunkiai keliausi.

Atsakyti

Megan, Megan ti nagai.

Jai dar yra kur tobulėt, pritariu, bet bendras konceptas liuksinis.

PS mammai pristačiau bėdutės konceptą.oj, sako, kaip patogu!!! Bet pas mum nebūna, tu man, vaikeli, nupirk. Ajsiu pirkt ;)

Atsakyti

, Keite savo sutuoktuviu zieda Megan paskolijo??? :D Cia keites nagai. 

 

Megan  monikiuras 4C72C8D900000578-0-image-m-9_15268431428

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savaitė: 31 spalio 2019 - 08:34

, Keite savo sutuoktuviu zieda Megan paskolijo??? :D Cia keites nagai. 

Ciprašau tadaaaa, jei kaip paukščius iš žiedų aCkiriat, tai joo.

Atsakyti

Megan monikiuuuras ir булыжник man gražūs, aha aha  :angel2:  :angel2:​ 

Atsakyti

Ciprašau tadaaaa, jei kaip paukščius iš žiedų aCkiriat, tai joo.

atskiriam, ko neatskirt, kai tiek reklamos buvo, kas nezino sio garsiojo ziedo?

Atsakyti

Ps o nuo kada alkoholį parduoda?

Neaktualu buvo sužinoti iki šiol, o dabar man gAl IKI sporto apsipirkt bėdutėmis patogiau.

Atsakyti

nuo 10

 

 kaip jus sugebat savo nagus nusifotkyt, pabandziau, nu niekaip. reikia dar vienos rankos :hmm:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savaitė: 31 spalio 2019 - 08:41