Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

QUOTE(GAILE* @ 2019 10 30, 15:04)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="linamog" data-cid="72531974" data-time="1572440431"><div><p>Veza, skraidina i Hurgados oro uosta ir veza. Itaka mano norimam laikotarpiui neduoda jo.</p></div></blockquote><p>Tai jei tau tinka kaina, važiuok. Tobulas rezortas ten</p>

Kol kas nelabai tinka, dar isvis viskas sakem ant vandens. Bet seile varvinu.
Atsakyti
QUOTE(evuxiene @ 2019 10 30, 14:40)
Tresnia sveikinimai, kiek laiko kartu jau esat? Malonūs rūpesčiai laukia tongue.gif </p><p>Beje manęs kitais metais irgi vestuvės laukė, draugė susižadėjo su britu, ech bus smagu wub.gif

Aciu 4u.gif metai su puse tuoj mirksiukas.gif

Smagu angliskos vestuves bu? Skruybele ruosk wub.gif biggrin.gif
Atsakyti

Limcamca, 30 Spa 2019 - 14:39, parašė: Man tie naguciai visai dailios formos, tik, kad daile biski tokia issaukianti. Nudazius kitomis spalvomis visai kitaip ziuretusi. Prasau:[url="https://www.tripadvisor.co.uk/Restaurant_Review-g186338-d5122082-Reviews-Alexander_The_Great-London_England.html"]https://www.tripadvisor.co.uk/Restaurant_Review-g186338-d5122082-Reviews-Alexander_The_Great-London_England.html[/url]
Užsirašiau.
Atsakyti

Tak ims ir ateis tau Kalėdos, neperežyvaj.

Noriu tave į VALGOMASIS nusivest. Laaabai panašisi nuostabu.

Taip ir užsirašom.

Ir Limcamca nuorodą išsisaugau.

Ilgi, smailūs ir blizgantys nagai baisuma, nesvarbu, priauginti ar natūralūs. O neilgi, tvarkingi ir neiššaukiančiai nulakuoti gražu, tai pat nepriklausomai nuo (ne)natūralumo.

Kepu Velnip maistą dukterėčios gimtadieniui. 

Atsakyti

O neilgi, tvarkingi ir neiššaukiančiai nulakuoti gražu, tai pat nepriklausomai nuo (ne)natūralumo.

Nū pšeprašem, nuooooboooduuuu. :B :D

Arba kas yra iššaukiančiai? :rolleyes: :D

Atsakyti

Nū pšeprašem, nuooooboooduuuu. :B :D

Arba kas yra iššaukiančiai? :rolleyes: :D

Būtent, kas yra iššaukiantys  :D  

Tavo neiššaukiantys. Nors aš pati taip nelakuočiau. Man gražiausia vienspalviai. Juodos vyšnios spalvos arba nude.

Atsakyti

Jojo, man gražiausi oooristokratiškai dailūs nagai. Mianas ir dailė gražu ant kitų.

Kad nagų dailistei reikia visaip mokėt, tai faktas. O tie tepaluotų panagių nagal prie baikeriškos aprangos labai mergaičiukiška, sakyčiau.

Atsakyti

Būtent, kas yra iššaukiantys  :D   Tavo neiššaukiantys. Nors aš pati taip nelakuočiau. Man gražiausia vienspalviai. Juodos vyšnios spalvos arba nude.
Nu irgi žiūrint su kuo lygint. Man maniškiai yra kaip razinka, šiek tiek išsišokėliški, bet dar toleruotini (čia mano galva)

Jojo, man gražiausi oooristokratiškai dailūs nagai. Mianas ir dailė gražu ant kitų. Kad nagų dailistei reikia visaip mokėt, tai faktas. O tie tepaluotų panagių nagal prie baikeriškos aprangos labai mergaičiukiška, sakyčiau.
O man pažiūrėt visai gražu. Kaip meistrės levelio įvertinimas - kaip ir meno atšaka savotiška.  Pati kažin ar tokiems pasirašyčiau, nors mėgstu nesąmones ant nagų. Esu pelniusi meistrės apibūdinimą "o šian ateina Oragė, darysim kažką kitokio". :)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oragė: 30 spalio 2019 - 17:32

Nu irgi žiūrint su kuo lygint. Man maniškiai yra kaip razinka, šiek tiek išsišokėliški, bet dar toleruotini (čia mano galva)

O man pažiūrėt visai gražu. Kaip meistrės levelio įvertinimas - kaip ir meno atšaka savotiška.  Pati kažin ar tokiems pasirašyčiau, nors mėgstu nesąmones ant nagų. Esu pelniusi meistrės apibūdinimą "o šian ateina Oragė, darysim kažką kitokio". :)

O taip, ypač konkursiniai darbai, tai tiesiog šedevrai. Suprantu, kaip tai sudėtinga, ir kokio lygio meistrai tai gali padaryti. Bet. Ant savo nagų tokių šedevrų nenoriu.

Atsakyti

Mano nagai siuo metu galaxy spalvos. Tokia nurode berniukai, kai uzklausiau ju nuomones del spalvos  :D  :D Bet, tai kiek kartu parduotuveje sustabde ir apziurejo  :hmm: 

Terezza, salia to restorano uz kampo yra kitas labai geras graiku restoranas. Irgi labai, labai skanu ir jauki aplinka. Irgi naminis, mazas restoraniukas. Siek tiek ramesnis nei tas kur vakar buvom, muzika svelnesne. Sitas: https://www.tripadvi...on_England.html

Atsakyti

Prisiauginusi ilgus nagus buvau tik kartą, labai senai. Ir tai tik porai savaičių atostogų. Vėliau atostogoms augindavau trumpus ir prancūzą kur nesimato nuaugimo 😁 mėgstu ryškias spalvas, mėgstu ir blizgalus, nes papuošalų nenešioju aš, tai čia mano kažkas nors truputį papuošimo 🥰 vasarą neonai visokie eina į trasą 🤭😁


Pridėta:

Atsakyti

As tik norejau pasakyti, bet paskui jau prie juros teko vaziuoti 😊tai va Terreza issake mano nuome,kad nagai turi buti tvarkingi, neissaukianciai nulakuoti, geriausia vienspalviai ir butinai nenuauge jeigu jau priauginami, nes tas nuaugimas ne ne ne neprideda zavesio :)  o konkursiniai darbai kaip ir dizaineriu kuriamos “nenesiojamos” mados tik  paziurejimui. 

Atsakyti