Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Bandėt PACAS DE PACAS kavos pupeles?

Aromatas dieviškas. 

Plikymui tinkamesnė, nei espresinukui.

Ochirmanreik  :oh: 

Linamog, Frofesore - aciu  :heart:

Nesuviliosit manes jokiomis soninemis. Vakar vyriskis suorganizavo graiku restorana Camden town'e, na 10 balu. Dar taip nera buve, kad po starteriu butume visiskai prisivalge. Issirinkom toki nustatyta meniu, paragauti visokiu mezze, ai padaveja ranka pamojo, bus viskas tas, anas ir sitas. Nu ir ok. Ir sunese koki 15 starteriu su ju duona. Paskui karsti mesos starteriai. Jau viskas, pavalgem. Neee, sako, - dabar bus karsti zuvies starteriai. Antra patiekala parsinesem namo  :B Mazius valge kalmarus - irgi labai sviezus, labai skanus. Pavalgius padaveja patyliukais spyre mano vyrui i koja, sako neskubek prasyti saskaitos. Staiga muzika pasikeite, sviesos prigeso, tokie kaip ozku varpeliai tik daug stambesni pradejo skambeti, ir bam.. visi stotis ir dainuoti Happy Birthday! Ciut, is savo graziu bateliu nuo kedes neisvirtau   :B  Valgant uzsisakiau metu arbatos, atbega padaveja sako, zinok metos baigesi, bet einam i soda, gal rasim patamsyje. Po kokiu 10  minuciu parlekia suplukes kitas padavejas (jie savininkai) mojuoja man kuokstu metu ir laimingas visas, va, ziurek radau! tuoj bus tau metu arbata   :D   :D Nerealus maistas, nereali aplinka, nerealus aptarnavimas.  maziuko, naminio restorano neatstos joks Michelin. 

Prašom nuoroda pasidalinti. Man kaip tik labai netoli.  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Ochirmanreik  :oh:

Prašom nuoroda pasidalinti. Man kaip tik labai netoli.  :rolleyes:​ 

Tak ims ir ateis tau Kalėdos, neperežyvaj.

Noriu tave į VALGOMASIS nusivest. Laaabai panašisi nuostabu.

Atsakyti

Orage, tu ne vieniša. Draugutė siuntelioja foto iš Laplandijos su žvygesiais jeeeee, ežeras jau užšalo!!!!

Atsakyti

as  turbut nepaslaptis, kad madose atsilikusi, bet ar  dar kas darosi tuos nagus? as suprantu mankiurai pedikiurai, bet tie baisus akriliniai ir geliniai  lyg jau  po truputi  maziau akis  bado :) gal jau nueina  gelytes,saulytes bucinukai, broskes   su nagais :)   Ar verta  dar i tokius kursus eiti?

Nu priauginti nagai nebūtinai vanago gi. Man pėvėzė tai išsigelbėjimas, nes natūralūs nagai yr visiškas popierius. Tai darausi priauginimą, kad turėčiau tvarkingas ir linksmas rankas. :D Va vakar gavau naujus pilkus nagus. :rolleyes: Su in&jan ant dviejų nagų :D

Ahoi pupos.

Atsakyti

Man tie naguciai visai dailios formos, tik, kad daile biski tokia issaukianti. Nudazius kitomis spalvomis visai kitaip ziuretusi. 

Prašom nuoroda pasidalinti. Man kaip tik labai netoli.  :rolleyes:​ 

Prasau:https://www.tripadvi...on_England.html

Atsakyti

Vanagų ir blizgučių nagai ne mano stilius, man trumpi ir dailiai nulakuoti pavydą kelia.

Trešnia iš to bablo kala, kas yra gerai. Jai.  :4u: 

Kvepalonų su savimi nesinešioju. Butelkos kamštis labai sunkus. O, ir neprireikia. Juk iš namų išeidama purkšteliu.  :angel_not: 

Malonumas planuojant veselę trumpam ir retokai užplūsta...  :rolleyes: 

Diedas su vaiku atostogauja. Kiemo darbus žieminius dirba.  :unsure: Man reikia liežuvį praryt.  :unsure: Arba tik girti girti girti.  :D Aš esu sena reikli zanūda. :rolleyes:​ 

Atsakyti

Gelinis lakas ant nuosavu nagų su daile. Visada darau kažką tokio, vienspalviai nuobodu man. 

Atsakyti

Priauginti nagai

 

Priedas  20191030_142929-1512x2016.jpg   105,08KB   0 Parsiųsta kartų

 

Man irgi be nieko nuobodūs

Atsakyti

Nu priauginti nagai nebūtinai vanago gi. Man pėvėzė tai išsigelbėjimas, nes natūralūs nagai yr visiškas popierius. Tai darausi priauginimą, kad turėčiau tvarkingas ir linksmas rankas. :D Va vakar gavau naujus pilkus nagus. :rolleyes: Su in&jan ant dviejų nagų :D

Ahoi pupos.

Man irgi išsigelbėjimas, savi kaip popierius, tai prisiauginau, nes darbas toks, kad rankos turi būti tvarkingos. Tik kad ne vanago, o neilgus ir nesmailus. Padaro kokį francūzką manikiūrą ir vualia - net nesupranta niekas, kad jie priauginti. :) 

Atsakyti

Prieš tai "dėvėti", taip pat priauginti

 

Priedas  20190925_171858-1512x2016.jpg   140,36KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  FB_IMG_1572439973532.jpg   39,04KB   0 Parsiųsta kartų

 

Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2019 10 30, 13:45)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="linamog" data-cid="72531829" data-time="1572431153"><div><p>Beje, gavau is Teztour pasiulyma tam Albatros gruodzio 19-26 uz 628eur zmogui.</p></div></blockquote><p>Aš 430 pernai mokėjau sausiui. Su itaka varem. Tez į jį lyg neveža. Jie į kitą Albatross veža, berods šarm el seiche, ne Marsa Alame</p>

Veza, skraidina i Hurgados oro uosta ir veza. Itaka mano norimam laikotarpiui neduoda jo.
Atsakyti

Veza, skraidina i Hurgados oro uosta ir veza. Itaka mano norimam laikotarpiui neduoda jo.

Tai jei tau tinka kaina, važiuok. Tobulas rezortas ten

Atsakyti