Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

aaa cia  gaisro pasekme, maniau siaip emei  taupyti  piena tik po laseli :) joke

na jie yra brangiau nei pirkti butelaiti, bet  nekazka brangiau to pates bacarato 30 ml 115EUR or 75ml  200 EUR ir jeigu zmogus  nori  tampyti su savim 200 ml , kad  matytusi  uzrasas kas per kvepalai,  tai manau nepagailes ir geram refilliui, kad pasipuikuoti :) na ok sakykim lbai myli si kvapa ir be jo gyventi negali :)

tai tegul daro, ka nori, cia gi tik to zmogaus reikalas, As rasiau   apie save.  :)

Niekada nesikvepinu viesai, purksteliu begdama koridoriais ar gatveje slapta.  Neetiska purkstis  salia kitu zmoniu, o gal jiems alergines reakcijas issauks, ar kvapas bus per intensyvus ir nemalonus... Kita vertus,  pinigingui estetui  turetu buti svarbu  net atomikas. 

Atsakyti

Gagded, ačiū už rekomendaciją, man namie tik plikyta patinka. Pabandysiu, jei rasiu pirkti vietiškai.

Maja, auč. Tikiuosi, kad sąskaita bus įkandama.

Atsakyti

Sistina, 30 Spa 2019 - 10:15, parašė: as turbut nepaslaptis, kad madose atsilikusi, bet ar dar kas darosi tuos nagus? as suprantu mankiurai pedikiurai, bet tie baisus akriliniai ir geliniai lyg jau po truputi maziau akis bado :) gal jau nueina gelytes,saulytes bucinukai, broskes su nagais :) Ar verta dar i tokius kursus eiti?

 

nu seip tai eina dar tie priauginimai pas mane, islyginimai, nagu stiprinimai.

bet seip tai arkiniai, su galais ilietais labai eina, as i tokius ir eisiu kursus :)

mano mama va visa gyvenima trumpus raudonus nesiojanti kur pries priauginimus, siandien parase, kad nori prisiaugint arkinius ilietus nagus po kursu mano  :D

 

va cia apie kokius kalba eina


Pridėta:

Atsakyti

O  bet  taciau kaip cia  nesigirdi jokio  dziaugsmo  po pirmo sniegelio :) ar nevisur pasnigo vakar :)

koks sniegas? kur sniegas? ne negirdėjau  :B ir gerai, kad negirdėjau, nenoriu aš jokio sniego  :B​ 

Atsakyti

Gagded, ačiū už rekomendaciją, man namie tik plikyta patinka. Pabandysiu, jei rasiu pirkti vietiškai.

Maja, auč. Tikiuosi, kad sąskaita bus įkandama.

Čia Huricane vietinio skrudinimo kawwwa, pižoniška, auginama Pacų palikuonių.

Atsakyti

kaip baisu, baisiau tik ilgi smailus :D is kur tokios mados ateina? Is Rytu? Rusijos?  Afroamerikietisku grazuoliu? As apie nagus, ne kava. Nors ir pizoniska kava  is po Pacu man juokingai skamba. :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savaitė: 30 spalio 2019 - 13:08

Na jau juk neturi stilius draugu, jei yra kam patinka, vadinas kazkam grazu :4u: mano kaip meistro is to duona valgancio darbas ir pareiga tai atlikti kokybiskai ir gerai :rolleyes: o toliau jau ne man nesioti, nors man grazus tokie, as tik laiko jiems neturiu sau darytis  :wub:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tresnia: 30 spalio 2019 - 13:13

tai tegul daro, ka nori, cia gi tik to zmogaus reikalas, As rasiau   apie save.  :)

Niekada nesikvepinu viesai, purksteliu begdama koridoriais ar gatveje slapta.  Neetiska purkstis  salia kitu zmoniu, o gal jiems alergines reakcijas issauks, ar kvapas bus per intensyvus ir nemalonus... Kita vertus,  pinigingui estetui  turetu buti svarbu  net atomikas. 

niu taip mes  damos niekada neiman i WC sysiu,  o tik nosytes papudruoti :)

prie to pacio ir kvepinasi kam  reikia :)

nu seip tai eina dar tie priauginimai pas mane, islyginimai, nagu stiprinimai.

bet seip tai arkiniai, su galais ilietais labai eina, as i tokius ir eisiu kursus :)

mano mama va visa gyvenima trumpus raudonus nesiojanti kur pries priauginimus, siandien parase, kad nori prisiaugint arkinius ilietus nagus po kursu mano  :D

va cia apie kokius kalba eina

..bet man tai jie  baisulingi tie nagai :( o  ir juos  jau  kokius 5 metus matau aplinkui,  bet lyg ir mazeja  jau,as nieko pries pries trumpucius, lakuotus  nagus, kad ir tuo paciu geliu tik gaila, kad jis labai silpnina naga.

koks sniegas? kur sniegas? ne negirdėjau  :B ir gerai, kad negirdėjau, nenoriu aš jokio sniego  :B​ 

na buvo puse facebooko  vakar  :) uzversto sniegu :)   turbut istirpo :)  arba kaip sakant  kai kas uzmerkia akis pries  realybe :)

Atsakyti

na buvo puse facebooko  vakar  :) uzversto sniegu :)   turbut istirpo :)  arba kaip sakant  kai kas uzmerkia akis pries  realybe :)

gal kažkur ir buvo :D mačiau ir aš FB vos ne pusnis, bet pas mus nieko panašaus nebuvo ir tikiuosi greit nebus :D 

Atsakyti
QUOTE(Sistina @ 2019 10 30, 14:28)
bet man tai jie  baisulingi tie nagai verysad.gif o  ir juos  jau  kokius 5 metus matau aplinkui,  bet lyg ir mazeja  jau,as nieko pries pries trumpucius, lakuotus  nagus, kad ir tuo paciu geliu tik gaila, kad jis labai silpnina naga.

Placebo veikia, priprantam prie kietu gelio nagu, savi tampa labai susilpneja biggrin.gif Nu arba ne gelis nagus sugadina o meistras nudrozia sluoksnius naturalaus nago 4u.gif
Atsakyti

Sveikos :4u: 

Tresnia sveikinimai, kiek laiko kartu jau esat? Malonūs rūpesčiai laukia :P 

Beje manęs kitais metais irgi vestuvės laukė, draugė susižadėjo su britu, ech bus smagu :wub: 

Man tie ilgi blizgantys nagai tai veukt, gražu viskas kas saikingai ir tvarkingai :P 

Maja užjaučiu dėl mašinos, atrodo tokia patirusi vairuotoja, matyt ne tavo diena buvo :4u: 

Frofesorka teks tave paguosti, praneša po truputį šalnas gal ir snaigė viena kita kur nukris, nu ne tavo laikas dabar, Oragė užtat dabar  kaifuoja :victory2: 

Atsakyti

Beje, gavau is Teztour pasiulyma tam Albatros gruodzio 19-26 uz 628eur zmogui.

Aš 430 pernai mokėjau sausiui. Su itaka varem. Tez į jį lyg neveža. Jie į kitą Albatross veža, berods šarm el seiche, ne Marsa Alame

Atsakyti