Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

O tai kas tuokiasi?

Kas už balių moka?

Kas nori vasarinės suknios?

Atsakyti

As tai nenoriu del vestuviu i baisius pykcius lyst, maniskis ir nenori, as suprantu ir ji, tevas ten ne is lengviausio charakterio.

turesiu grazaus kazka ant virsaus uzsideti, nebusim daug lauke.

Mes ir norejom spali kaip ir, tik mane tas biesina kad tipo kaip jus cia gi negalima lyst pries broli. Kekviena seima su savo nesamonem  :rolleyes: 

O tai kas tuokiasi?

Kas už balių moka?

Kas nori vasarinės suknios?

Atsakyti

Bet tai Ot tėvai neturi ką veikt. Kištis į vaikų vestuvių reikalus. Užuot nieko nedare ir atėję kaip svečiai. 😀

Atsakyti

Labas

 

 

Priedas  Screenshot_20191030-071827__01.jpg   240,84KB   3 Parsiųsta kartų

 

Vienas mylimiausių, senas britiškas  :wub:

Kava pustyčiui ir šoninė, kurios nededu dėlei jautrių Frofės nervų. Bet ji yraaaaa.

 

O dėl vestuvių kėlimo tradicijų - jos buvo labai aktualios. 19-20 a. pradžios ir vidurio kaimui. Nes vestuvės - rimta ir daug kaštuojanti puota, kurią stengtasi rengti ramesniu nuo žemės ūkio darbų laiku. Ir aišku, visiška durnystė planavimui būtų "užlendantis" jaunėlis ar jaunėlė, arba vestuvės vasarą (kokios vestuvės, šienapjūtė, плавно  pereinanti į rugiapjūtę etc.).

 

Mėgstu retsykiais kokius tyrinėjimus paskaityti.

 

 

Niekatradienis man šiandien, diena buvo labai pilna, nes turėjau vieną susitikimą stumtelti visai į rytą, dar dalyvavau itin vykusioje diskusijoje, pakalbinau protingą moterį, kurios nuomonę ir skonį gerbiu (tai, kad jai tedbaker patinka, tik pliusas), pietavau su sese, ofisiukas džiugino, kitą savaitę bus gerų renginių  :yahoo: prie kurių prisidedu. Protmūšiams susirinko mūsų tiek daug, jog teko medžioti kėdes  :P Labai neimtai sužaidėm, likom antri, nes prabraukėm net tris teisingus atsakymus, ir vis š....oj smegenų ieškodami. Buvom labai užsiėmę per pertraukas, lakstėm į knygyną ir kvepalų pasimatuot. Pasijutau kuklia, nes max nešiojuos 50 ml kvepalo su savim, o draugutė - 200 ml kurdukiano  :B

 

O kad paskui su kita draugute ne be nuotykių braukėm J.Lo filmo pažiūrėt, tai tyliu tyliu.

Atsakyti

Kokia sonine, kurr? Netikiu! Jei nera jos paveiksliuky, reiskias, jos apskritai nera.   :D 

As turiu puslitruka Rokiskio naminio pieno, nei grazinsiu (pirktas sekmadieni, berods) ,  nei ispilsiu. Slakelis buvo i grikius, kitas slakelis i kava. Dar pora dienu ir bus islasintas.  :rolleyes:

Ogo, 200 ml nesiotis yra zygdarbisss. A ko nepersipurskia ano  i atomika , ar cia tam, kad visi matytu, kas per kvepalas. :D As ir 50 ml nesinesioju, max 30 ml butelaiti, o dazniausiai  tai nusipurskiu i mazulycius 10 ml atomaizerius. Patogumas gi koks.

Sveikos.

Atsakyti

Jei tavęs nėra tv, tavęs nėra visaiii.

Nebėr ko fotyt, arba įprastinė mano maisto foto - lėkštė su pėdsakais, kad maisto buvo. Turėjau tokį kalendorių, wau wau.

Sakė, savigynai ;)

Tigi motera su mašina, nešiojas ką nori. Matavaus kvepalus, netikėtai patiko GUCCI gėliuotas. Mat laiko tik Douglas turėjau, ir kreminės intensyvo nenorėjau.

Ir ryte jis man vis dar patinka - gavau mėgiuką. 

10 ml kelionėms pasiimu, nors po kvepaliuką extra, būna, ir paperku.

Atsakyti

Tai as supratau, kad moteris su masina, bet vis tiek.... zygdarbis. :D Ka douglase kadais isuosciau, patiko is naujienu Libre, Idol, L'Interdit edt, bet ne tiek, kad noreciau tureti, viskas grazu, blizga, bet dusios nesuvirpina.  As atvesau nuo kvapu,  turiu kita manija - snukio prieziuros priemones.  Kad galeciau savo atvaizdui  veidrodyje  pasakyti,   liudnai atsidusus - na, bent jau stengeisi. :laugh:

Geriu antra kavuka puodos, bet neskanu. Zinojau, kad jo nenoriu, bet i kompanija...

Atsakyti

Iš patirties - labai geras kremas džiugina šiaip, o veido oda džiaugiasi, kai išmeti cukrų ir baltus miltus.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 30 spalio 2019 - 09:57

Aš savo kabuką puodos (Savaite, 😀😀😀) jau išmaukiau, reik lėkti darbuotis. Po darbų pasiimsiu nuotakos aprėdą.  :rolleyes: 

Gagded, nu, ir tempai tavo.  :huh2: 

Atsakyti

Bandėt PACAS DE PACAS kavos pupeles?

Aromatas dieviškas. 

Plikymui tinkamesnė, nei espresinukui.

Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2019 10 27, 10:17)
<p>O kodėl trumpu?</p>

Turiu gargara ilgu snapu ir rankena, nesamone, nes uzdejus difuzioriu ranka reik visiskai istiesus laikyt dziovinant, nepatogu.

QUOTE(GAILE* @ 2019 10 27, 10:24)
Visą dieną gal per daug, bet pusdieniui drąsiai. Man ten mėgstamiausia parduotuvė 😀. Vaikštai, idėjas gaudami, planuoji. Abu butus vln praktiškai vien iš ikejos apstatem. Man tai kaifas tokio tipo sopinimasis. Va rūbų pardes tai nervuoja

Noreciau tave atsivest i namys, tada i Ikea, kad tu man viska apstatytum, jauciu, nespeciau net sumirkset. biggrin.gif

QUOTE(Madam pareis veliau @ 2019 10 27, 11:37)
O aš juodų n turiu, jie man tinka. Baltų pvz., visai nėra garderobe. Net striukę trumpom rankovėm juodą užvakar įsitaisiau, turiu odines pirštines virš alkūnių.

As niekaip nerandu uz krikscioniska kaina tokiu, o lb reik.

QUOTE(maja32 @ 2019 10 27, 13:13)
Pas mane miegamaais apstatytas is ikea. Truksta dar pakabyt uzuolaidas. Linamog mate, patvirtins

Maciau, labai fainai padaryta, dar labiau inspiravo savo namie riemantus uzsukt.

Limcamca, paveluotai, bet su gimtadieniu.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 30 spalio 2019 - 10:45

atlekiu ir aš su pavėluotais sveikinimais  :rolleyes: su praėjusiu Limca! :birthday2:​ 

Atsakyti