Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Mano sūnaus tėvas juodaplaukis anglinis toks 😁 bet sūnus gimė net ne blondinas, o baltapūkis albinosiukas 🥴 vat mažoji gimė kaip tėtis tamsi, o daba blondinė patapo 😇

 

Mano mama kaip gruzinė juodų plaukų, o mes su broliu ir šviesūs blondinukai vaikystėje buvome, paskiau patamsėjome kažkiek lietuviškai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 28 spalio 2019 - 18:30

Pffff... o tu Oragiuką matei? Oragins tamsus rudų akių. Aš irgi tamsi buvau kol nebuvau žila. O vaikis blondinė. Ieškok giminėj blondinių. Aš kai pradėjau aiškintis, tai pasirodo mano tėtis vaikystėj buvo blondinė. O po to buvo juodas.

 

Tai labdien.

matyt mačiau, ale vat ir neįsidėmėjau kažkaip, kad jis irgi blondinė :D nu tai paguodei byškį, vyras gal DNR neužsakys :lol: nors ką ten DNR, snukelis tai visas gi tėvo :irnesakyk: pas anytą vyro nuotraukas žiūrėjau panašaus amžiaus, kaip dabar mūsiškė, nu tai viens prie vieno :tease:

 

Nenerviokit su savo edesiais. Tupiu servise. Padangas keiciu. Valgyt noriu, reiks pas Frofe lekt.

o pas Frofę sriubytė kokia tooooobula gavosi!!! vyras net šOmpano parvežė sužinojęs, ką vakarienei pagaminau :D ne veltui aš į tą virtuvę įlindau, ooooj ne veltui :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frofesorė: 28 spalio 2019 - 19:37

aš pati gimiau visiškai juodais plaukais, tik po to "nušviesėjau" iki tamsaus lietuviško pilkumo. bet tėvų abiejų panašios plaukų spalvos. va tik man įdomu, iš kur pas mane tos nesąmonės garbanos?  :hmm: nė viens iš tėvų negarbanotas. nebent mintys buvo labai garbanotos, kai mane gamino :lol:

Atsakyti

.............o as blondine...................... :flirt2: 

Atsakyti

Mano sūnaus tėvas juodaplaukis anglinis toks 😁 bet sūnus gimė net ne blondinas, o baltapūkis albinosiukas 🥴 vat mažoji gimė kaip tėtis tamsi, o daba blondinė patapo 😇

Mano mama kaip gruzinė juodų plaukų, o mes su broliu ir šviesūs blondinukai vaikystėje buvome, paskiau patamsėjome kažkiek lietuviškai.

Oragiukas gimė juodais kaip smala plaukais. Po to tie juodi plaukai jį paliko ir ataugo visiški blondinės plaukai. Dabar jau toks lietuviškas pilkasis patapo.

aš pati gimiau visiškai juodais plaukais, tik po to "nušviesėjau" iki tamsaus lietuviško pilkumo. bet tėvų abiejų panašios plaukų spalvos. va tik man įdomu, iš kur pas mane tos nesąmonės garbanos?  :hmm: nė viens iš tėvų negarbanotas. nebent mintys buvo labai garbanotos, kai mane gamino :lol:

O pas mus atvirkščiai, mano abu tėvai besibanguojančiais plaukais, ne garbanoti, bet tokie paslankūs, gražiom bangom. Mes su broliu su tiesutėliais stagarais. Tėvai žvengdavo, kad tikriausiai kur pas mamą bangos iškilimas buvo, tai pas tėtį ryškiai įdubimas, todėl vaikai tiesiais plaukais. :oh:

Atsakyti

.............o as blondine...................... :flirt2:

a bent natūrali, kad čia gyriesi?

Atsakyti

atkritka_1343934607_327.jpg

Atsakyti

a bent natūrali, kad čia gyriesi?

Omg... Frofesore... aik traukinuko ieškot. :D :B

Atsakyti

Omg... Frofesore... aik traukinuko ieškot. :D :B

beveik i tema, vietoj traukinuko  :D

 %D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BA%D0%B4%D0%BE%D1%

Atsakyti

beveik i tema, vietoj traukinuko  :D

 %D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BA%D0%B4%D0%BE%D1%

:lol:​  žvengiu

Atsakyti

Omg... Frofesore... aik traukinuko ieškot. :D :B

nebėėėėr traukinuko, kaip noriu, teip rašau :D

Atsakyti

Душевные мои  :wub:  :wub: грамотейки  :angel2: 

Обхохоталась.

Atsakyti