Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Jamu liūtą!!!! Puikus žvėrs  :wub:​ 

Atsakyti

Limca, žinok man irgi nedaug trūksta iki tokio vaizdo po feno :D todėl atitinkamai po jo ir naudojau tiesintuvą, dabar šepetį, nes baisu į žmones išeit būtų :D

Atsakyti

Madam, mes su Tom yum darom taip:

sultiniui paverdam laškės galvą. tada ant šiek tiek sviesto pakepinam porą su česnaku. į sultinį dedam pakepintus porus, skardinę konservuotų smulkintų pomidorų ir jūros gėrybių mišinį. dar kartais papildomai ir krevečių įdedam, nes dievinu jas. sudedam tą tom yum pastą ir kai užverda paverdam šiek tiek. viskas. tobulai tobula sriuba.

Atsakyti

Pas mane šiandien raugintų kopūstų sriuba  :P  :lol:​ 

Atsakyti

Limca, žinok man irgi nedaug trūksta iki tokio vaizdo po feno :D todėl atitinkamai po jo ir naudojau tiesintuvą, dabar šepetį, nes baisu į žmones išeit būtų :D

Tai turetum netrumpai uztrukti. 

Terezza, rasei vakar apie ebay, tai norejau paklausti, tu nelauki savaitgaliu kai buna pardavimo mokesciai ne daugiau kaip 1 svaras? Gi, labiau apsimoka. 

Atsakyti

Tai turetum netrumpai uztrukti. 

Terezza, rasei vakar apie ebay, tai norejau paklausti, tu nelauki savaitgaliu kai buna pardavimo mokesciai ne daugiau kaip 1 svaras? Gi, labiau apsimoka. 

Tavo tiesa, labiau apsimoka. Kažkaip nepagalvojau.

Atsakyti

Tai turetum netrumpai uztrukti. 

Nu pas mane peršviečiamas veltinis būna :D tiek kūdlų, kaip tas liūc neturiu :D

Bet va užtat džiaugiuosi, kad dukra šito reikalo nepaveldėjo iš manęs, nes jos plaukai kokie stori  :wub:  tik vis dar mąstau su kuriuo kaimynu sugulusi buvau :hmm: kad pas du, pakankamai tamsiaplaukius,  gimė beveik blondinė :D dar žiemą patamsėja kažkiek, nu bet vasarą tai totali blondė :D 

Atsakyti

Pietums valgiau tailando sriubukę  :yahoo:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 28 spalio 2019 - 15:56

Pas mane šiandien raugintų kopūstų sriuba  :P  :lol:​ 

o aš receptą parašiau ir galvoju- kodėl gi vakarienei nepasidarius :D

nu tai va taip ir įlindau į virtuvę, nors žadėjau nė kojos šiandien nekelt :lol:

Priedas  1572267179234.JPEG   120,06KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Nu pas mane peršviečiamas veltinis būna :D tiek kūdlų, kaip tas liūc neturiu :D

Bet va užtat džiaugiuosi, kad dukra šito reikalo nepaveldėjo iš manęs, nes jos plaukai kokie stori  :wub:  tik vis dar mąstau su kuriuo kaimynu sugulusi buvau :hmm: kad pas du, pakankamai tamsiaplaukius,  gimė beveik blondinė :D dar žiemą patamsėja kažkiek, nu bet vasarą tai totali blondė :D

Pffff... o tu Oragiuką matei? Oragins tamsus rudų akių. Aš irgi tamsi buvau kol nebuvau žila. O vaikis blondinė. Ieškok giminėj blondinių. Aš kai pradėjau aiškintis, tai pasirodo mano tėtis vaikystėj buvo blondinė. O po to buvo juodas.

Tai labdien.

Atsakyti

Na tai labvakars visoms. Jeez, jau pries penkias  tokia slyksti prietema, as kaip aklas kurmis pasijauciau. Nekenciu! :B

Pas mane vakarienei vakaryksciai vistienos krutineles kepsneliai su bulbom. Man tai jie skaniausi salti, o vyras pasisildys ant petelnes.

As ir vaikysteje  buvau tamsiais plaukais, da garbanotais. :D Tevo vaikas, ne mamos. 

Atsakyti

Nenerviokit su savo edesiais. Tupiu servise. Padangas keiciu. Valgyt noriu, reiks pas Frofe lekt.

Atsakyti