Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Ech tu.... Ir kaip tau negėda?

Ant lauzo mane  :lietuva:​ 

Atsakyti

Ant lauzo mane  :lietuva:​ 

Tai mažų mažiausiai. :D

Atsakyti

Priedas  FB_IMG_1572205670241.jpg   11,84KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Duot kavos ar sakyt ryto nesąmonę, tipo, koks dar pirmadienis? 28-a, iki vakarėlio liko praktiškai dvi dienos, va kokiadienis.       Priedas  Screenshot_20191028-061858__01.jpg   117,15KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 28 spalio 2019 - 07:16

Labas rytas, man tai dvi išeiginės, planų buvo į Palangą važiuot, bet kadangi mažė šitaip sirgo, visi planai liko ties namų areštu 🥴

Atsakyti

Lbas rytas su kava, koks kaifas kai mieste mašinų mažai, dar didesnis kaifas kai kinderiams atostogos, tai ramiai tik 7 ryto iš lovos išlipau :victory2: 

Kada tiek pripliurpti suspėjot :oh:​ 

Atsakyti

Priedas  Screenshot_20191028-103314.jpg   45,21KB   0 Parsiųsta kartų

 

 

Sūris - vensledeiliukas su abrikosais  :wub:

Ir lavazza terra espresso.

 

 

Niammmmmm

Atsakyti

Parodyk koks :mirksiukas:

firmos nepasakysiu, ne namie dabar, bet nėra iš tų brangiausių. nu į šitą labai panašus

Priedas  beurer-hc50-dc-plauku-dziovintuvas.jpg   10,18KB   0 Parsiųsta kartų

 trys karščio nustatymai, trys pūtimo greičiai, visiškas karščio išjungimas, va tik to didelio grėblio nenaudoju, nes man nereik plaukų purent :D

 

 

 

tai kai išsimiegojau :assa: dabar su dukra išlėkėm pavalgyt susižvejot, nes gamint rankytės šiandien nenori :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frofesorė: 28 spalio 2019 - 11:47

Ne mano. Tom yum

mes irgi su vyru pamėgom tą Tom yum, nerealiai skani sriuba gaunasi, aišku darom savaip ją, ne pagal to pakelio receptą, bet vistiek perliukas yra ta pasta

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frofesorė: 28 spalio 2019 - 11:52

Aš nusipirkau BALTĄ su auksine juostele PHILIPS, 2200 W ir su keraminiu jonizatorium. Under 40eur

Atsakyti

Laba, 

Ir vakar ir šiandien gražus oras, nors šiandien šaltukas nosį kanda. 

Apturėjau labai smagų savaitgalį. Dukterėčia padarė siurprizą penktadienį, atskrido iš Amsterdamo. Penktadienį visos mergikės ėjom out vakarienės ir kokteilių, pasivaikščiojom po naktinį Londoną. Savaitgalį buvo draugai su nakvyne. Dabar iki Kalėdų rutina laukia, kaaaaip gerai  :wub:  :wub:  :wub: 

Ikea man labai patinka, ten tikrai galima užtrukti visą dieną. Dėl plaukų džiovintuvo patarti negaliu - neturiu tokio daikto. Jeigu turėčiau ir naudočiau, tai būčiau, kaip: 


image.jpg

Atsakyti

Tai mažų mažiausiai. :D

Ir tada niekas jums nekels pavydo su maisto foto. Kaip jus be manes  :wub: 

I darba atvaziavau per 10 min. Smaguma, kai tuscios gatves. Mazoji liko namie. Atostogauja. Mama varo kaip paselus.  :D​ 

Atsakyti