Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Nieko Kalėdoms dar neturiu  :bis​  

Ir as dar nieko neturiu. Tik pamastau apie jas, ir tai jau gerai😁

Atsakyti

Pas mane miegamaais apstatytas is ikea. Truksta dar pakabyt uzuolaidas. Linamog mate, patvirtins

Atsakyti

Pas mane miegamaais apstatytas is ikea. Truksta dar pakabyt uzuolaidas. Linamog mate, patvirtins

Tai roletus kažkokius pirkom, a la dieninės užuolaidos, valdosi nuo pultelio, tik dar nepadžiovė.

Atsakyti

Ir as dar nieko neturiu. Tik pamastau apie jas, ir tai jau gerai😁

as nieko neturiu Kaledoms ir  nemastau apie jas. Ateis pacios, nekviestos, neprasytosss....   gi ne Velykos, kad ju laukciau.  :D 

Jei Vilniuj butu buvusi Ikea,  kai remontavomes namus, daug baldeliu buciau is ten pirkusi. Man patinka skandinaviskas minimalizmas. Deja, atsidare gal po kokiu 3-4 metu.

Atsakyti

Tai roletus kažkokius pirkom, a la dieninės užuolaidos, valdosi nuo pultelio, tik dar nepadžiovė.

As ten maciau fainus roletus gofruotus. Tik nebera pilkos spalvos. Gyvai juos ciupinau Venstpily apartamentuose. Pasaka.

uzuolaidis dienines ir naktines nupirktos. Mama trumpino, nes ikea ilgiai 3 metriniai. Ryt jau kabysim manau.

ka tik is kapu. Gerai, kad nedaug zmoniu, tai varrai atdari ir galima buvo prie kapo atvaziuot auto.

Kaledoms dar nieko neturiu ir nzn netgi ka pirkti. Tik broliui valgoma rinkini kekso, chatniu, suriu sausainiu, saldziu sausainiu is anksto iteiksiu kai busim vln, kad seimai parveztu. Nes nesimatysim ilgai

Atsakyti

Labdien

Uojazau ir čia Kalėdos :blink:  Vakar nulėkiau į kaimo pardę kaimynams atviručių gimtadieninių pirkt, o ten vien Kalėdinės atvirutės :blink: Buvau lengvam šoke. Dovanų neturiu, minčių irgi. Ir dar nenoriu turėt. Nors meluoju, sau jau nusipirkau, tik dar neapsisprendžiau Kalėdoms ar gimtadieniui, Oraginą jau informavau, kad jis man kažkuriai šventei nupirko dovaną :B :D

O šian guliu snaigės poza po vakarykščių gimtadienių. Išgėriau 1/4 taurės balto vyno. Galvą tik dabar nuo pagalvės pakėliau po 2 tablečių saridono. Dabar vėl jokių vynų nenorėsiu kokius du metus :oh:

Atsakyti

As ten maciau fainus roletus gofruotus. Tik nebera pilkos spalvos. Gyvai juos ciupinau Venstpily apartamentuose. Pasaka.

uzuolaidis dienines ir naktines nupirktos. Mama trumpino, nes ikea ilgiai 3 metriniai. Ryt jau kabysim manau.

ka tik is kapu. Gerai, kad nedaug zmoniu, tai varrai atdari ir galima buvo prie kapo atvaziuot auto.

Kaledoms dar nieko neturiu ir nzn netgi ka pirkti. Tik broliui valgoma rinkini kekso, chatniu, suriu sausainiu, saldziu sausainiu is anksto iteiksiu kai busim vln, kad seimai parveztu. Nes nesimatysim ilgai

Majuka, tai aš ir pirkau a la tuos " dieninės užuolaidos", ale vyrs šnd išvažiavęs, nieks neuždeda. :D​ 

Atsakyti

Labdien

Uojazau ir čia Kalėdos :blink:  Vakar nulėkiau į kaimo pardę kaimynams atviručių gimtadieninių pirkt, o ten vien Kalėdinės atvirutės :blink: Buvau lengvam šoke. Dovanų neturiu, minčių irgi. Ir dar nenoriu turėt. Nors meluoju, sau jau nusipirkau, tik dar neapsisprendžiau Kalėdoms ar gimtadieniui, Oraginą jau informavau, kad jis man kažkuriai šventei nupirko dovaną :B :D

O šian guliu snaigės poza po vakarykščių gimtadienių. Išgėriau 1/4 taurės balto vyno. Galvą tik dabar nuo pagalvės pakėliau po 2 tablečių saridono. Dabar vėl jokių vynų nenorėsiu kokius du metus :oh:

Oragyt, nieko nebegeriu absoliuč, jaučiu nuo pem dingo alkoholio skaidymo fermentas...

Atsakyti

Nu... Gyvenu kažkokiam pasauly, kuriam po 26-osios ateina jokia ne 27-a, o niekatradienis. Ir kai kasssss pražiopsojo kačių parodą.

Ir Asmik galėjo lapkričio antrą rengt mega giga koncertą... Vienžo, gyvenimas gražus, nes vėl turiu tamsiai mėlyną tušą 

Atsakyti

Maja, aš labai mielai gaučiai tavo rankų darbo valgomas dovanas  :wub: 

O su draugėm rinksimės kitą savaitgalį kalėdinių pyragų kept. Tų, kurie turi būti pabrandinti.

Atsakyti

Frofesorė, 27 Spa 2019 - 10:30, parašė: vat kaip įdomiai, sakot namie lengvo, nedidelio? aš kaip tik kai rinkausi ėmiau didelį ir ilgu korpusu, tai kai užpučia, tai per minutę plaukai sausi :) turėjau prieš tai mažiuką, bet kad ir galingas buvo, nu vistiek kažkaip nepatiko jis man. dabar tai dar ir tą feną šepetį turiu, tai tooooks kaifas, kokia minutę su fenu išpučiu ir tada dar 2-3min su tuo šepečiu. nes po feno mano plaukai būna belenkaip išsipūtę, tai su tomis šukomis ir išsitiesina, ir susiglotnina. laiko atžvilgiu tai nerealu, nes anksčiau išdžiovinusi tiesindavau, tau su viskuo užtrukdavau ~15min, dabar ~5min.
Parodyk koks :mirksiukas: Aš irgi norėjau į mytą, praignoravo Maja :cray: Sveikos.
Atsakyti

Kas cia manes i myta nepakviete!!!!!!????? :bigsmile:  :bigsmile:  :bigsmile:

 

Tai sudie bobu vasarele. Uh, gera buvo. RYt jau savo beri nauju kaliosu uzsidet varau. 

 

 

Gadget, vakar per tavo paroda, vos masina radau kur ikist. O norejau tik paletukus atiduot i valykla. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fate Fate: 27 spalio 2019 - 19:21