Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Pas mus vėjas ohoho. Baisu išeit į lauką ir dar lyja. 

Atsakyti

mano ploni, bet neplaunu kasdien. max kas dvi, o būna ir kas tris. nesiriebaluoja man greit. o ir net būdami ploni jie neatrodo plonai, nes pučiasi. ypač rudenį/žiemą, kai drėgniau, tai namie žiūrėk dar glotnūs ir tiesūs, o išeini į lauką, lieka  tik tiesūs :lol:

Va, kai trumpus nešiojau, tai būdavo ir kasdien plaudavau, nes ryte atsikeldavau su styrančiais į visas puses.  :D​ 

Atsakyti

pas mus saulė ir šilta, žinant, kad baiginėjasi jau antras rudens mėnuo, tai sakyčiau pasaka, o ne oras  :D bet jau sako paskutinė čia tokia graži diena, nuo rytojaus keičiasi kardinaliai orai

Atsakyti

Aš jau net savo pavaldiniams kalėdines dovanas supirkus, nes nemėgstu to daryt paskutinę minutę :D​ 

Atsakyti

Va, kai trumpus nešiojau, tai būdavo ir kasdien plaudavau, nes ryte atsikeldavau su styrančiais į visas puses.  :D​ 

tai aš ir dabar pvz vieną dieną išsiplaunu, tai tądien ok, kitą rytą atsikeliu su kosmosu ant galvos :D viena pusė pvz lyg ir lygi, kita susigarbanojusi :D tai anksčiau tiesintuvu greit praeidavau, dabar jau tą šepetį naudoju, nes nereik laukt kol įkais, įjungi ir po poros min daugmaž vaizdas neblogas :D 

Atsakyti

nė minčių apie Kalėdas dar neturiu :D bet kai tik žaislų tereiks pirkt, o prieš Kalėdas tų akcijų žaislams ant kiekvieno kampo, tai kažkiek lapkritį nupirksiu, kažkiek gruodį, kad nebūtų nuskriausta stipriai piniginė perkant vienu sykiu :) 

Atsakyti

Aš dalį jau turiu, pusženčiui reik sugalvot ką.  :hmm:​ 

Atsakyti

Aš jau net savo pavaldiniams kalėdines dovanas supirkus, nes nemėgstu to daryt paskutinę minutę :D​ 

Oho, kokia Kalėdų Madam!!!

Aš žinau, ko noriu iš Kalėdų senelio, ir jau parašiau laišką. Vaikams turiu, sesei ir familijai turiu, mamai turiu (svarbiausia, nepamiršt   kur saugiai padėjau),dviem geriausiom draugėm - turiu.... Pala pala, ir aš Kalėdų Dama!!!!

Atsakyti

Esu gavus ryto komplimentą, kad man ant galvos telpa visa fizika :angel2:​ Plaunu kasdien.

Atsakyti

Nieko Kalėdoms dar neturiu  :bis​  

Atsakyti

Oho, kokia Kalėdų Madam!!!

Aš žinau, ko noriu iš Kalėdų senelio, ir jau parašiau laišką. Vaikams turiu, sesei ir familijai turiu, mamai turiu (svarbiausia, nepamiršt   kur saugiai padėjau),dviem geriausiom draugėm - turiu.... Pala pala, ir aš Kalėdų Dama!!!!

Nieko blogo nematau išankstiniame dovanų pirkime. Savo trims moterims kažką iš iHerbo atsiunčiu dovanų, su vyriuku sunkiau, ale ir jam panašiai. :)​ 

Atsakyti

o aš tik dabar susivokiau, kad gi nuo rytojaus mokiniams atostogos! omg, kaip aš ryt miegosiu!!! kokios dar Kalėdos, kai va ir mokinių atostogos tokia šventė :lol: 

Atsakyti