Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

 LO, nori pasakyt, kad tave ir kirpykloje dziovina 1,5 val?

Neplaunu kirpykloj galvos, nueinu išsiplovus, nes tikrai būtų kančia sėdėt ilgai. Kerpa tik galus ir tiesina, užtrunka 1h. Einu kas tris mėn. Mano plaukai labai lėtai džiūsta. Kai darė cocochoco procedūrą, tai panelė pavargo kol išdžiovino, tikrai daugiau nei pusvalandį. Visa procedūra užtruko apie 3.5 val, atrodo ką ten daryt, išplaut galvą, išdžiovint, sutept su keratinu, vėl išdžiovinti ir ištiesinti.  :D​ 

Atsakyti

savaite, visiškai visiškai neturi juodos spalvos rūbų? man tai juoda yra pati gražiausia spalva rūbuose :D mano spintoj turbūt pusė rūbų yra juodi :) 

Atsakyti

savaite, visiškai visiškai neturi juodos spalvos rūbų? man tai juoda yra pati gražiausia spalva rūbuose :D mano spintoj turbūt pusė rūbų yra juodi :)

Pas mane irgi mažai juodos spalvos, nemėgstu jos. Grynai juodos turiu tik vieną pieštukinį sijoną, paltus du, batus, pėdkelnių, trusikų, ai dar liemenuką vieną juodą.  :D  dar odinės pirštinės juodos dvi poros. 

Atsakyti

savaite, visiškai visiškai neturi juodos spalvos rūbų? man tai juoda yra pati gražiausia spalva rūbuose :D mano spintoj turbūt pusė rūbų yra juodi :)

As tavo amziaus irgi juoda nuo galvos iki koju vaiksciojau, pamenu, bendradarbis uzklause, kodel saltuoju periodu beveik visada juodai rengiuosi. :D  Atsigrodavau spalvomis vasara.

Na, yra keletas - sijonas, megztukas, pedkelnes, apatiniai, kazkas dar....  bet paltai, striukes, plosciukai, kelnes, dzinsai, sukneles, rankines visokiu spalvu, iskyrus juoda.

Atsakyti

Jo, mano spintoj su amziumi irgi juodos spalvos mazeja.

Atsakyti

O aš juodų n turiu, jie man tinka. Baltų pvz., visai nėra garderobe. Net striukę trumpom rankovėm juodą užvakar įsitaisiau, turiu odines pirštines virš alkūnių.

Atsakyti

 LO, nori pasakyt, kad tave ir kirpykloje dziovina 1,5 val?

Čia visas laikas nuo galvos plovimo iki tiesinimo pabaigos. Vien išsiplauti du kartus plius kondicionierius, 10 min, su rankšluosčiu vaikštau apie 30 min, nuėmus dar vaikštau 30 min, džiovinti gal 5-8 min, tiesinti apie 20-25 min, nu skaičiuokim, gaunasi apie 1.40 h, čia aš namie taip, kirpykloj taip nežaistų, nusausintų, kirptų, jau kai džiovintų būtų kažkiek pradžiuvę. bet vistiek užtruktų. Voruta gali paliūdyti kiek aš turiu plaukų, netgi trečdalio mano plaukų užtektų turėti, tai va.  :D Na, bet nesigailiu, kad tiek yra, geriau daugiau, nei mažiau, geriau pavargsiu, nei kasdien plausiu galvą, jei plonus turėčiau.  :D  Aišku šampūnai eina tolko tak, va nusipirkau rekomenduotą po keratino procedūros, išsiploviau gal šešis kartus, o jau daugiau nei pusė nebėr iš 250ml buteliuko, gerai, kad nebrangus, o tai bankrutuot galima.  :D 

Atsakyti

O aš savo revlon 1for all neatsidžiaugiu, puikus šampūnas ir kondicionierius (nenuplaunamas). Dukrai pirkau ŽIEDĖ plaukų kaukę, išbandžiau, patiko.

Atsakyti

Visokių rūbų turiu, juoda praktiška ir visuomet renkuosi kai "neturiu ką rengtis" ar šiaip nuotaikos nėra. O kuo toliau, tuo labiau norisi spalvų, baltą spalvą visuomet mėgau ir rūbų kas met vis ką nusiperku, nors ir jie nėra praktiški, greitai užsiskalbia, tenka atsisveikinti su jais greičiau.

Atsakyti

Myliu spalvas, taip pat ir juodą.

Atsakyti

Čia visas laikas nuo galvos plovimo iki tiesinimo pabaigos. Vien išsiplauti du kartus plius kondicionierius, 10 min, su rankšluosčiu vaikštau apie 30 min, nuėmus dar vaikštau 30 min, džiovinti gal 5-8 min, tiesinti apie 20-25 min, nu skaičiuokim, gaunasi apie 1.40 h, čia aš namie taip, kirpykloj taip nežaistų, nusausintų, kirptų, jau kai džiovintų būtų kažkiek pradžiuvę. bet vistiek užtruktų. Voruta gali paliūdyti kiek aš turiu plaukų, netgi trečdalio mano plaukų užtektų turėti, tai va.  :D Na, bet nesigailiu, kad tiek yra, geriau daugiau, nei mažiau, geriau pavargsiu, nei kasdien plausiu galvą, jei plonus turėčiau.  :D  Aišku šampūnai eina tolko tak, va nusipirkau rekomenduotą po keratino procedūros, išsiploviau gal šešis kartus, o jau daugiau nei pusė nebėr iš 250ml buteliuko, gerai, kad nebrangus, o tai bankrutuot galima.  :D

mano ploni, bet neplaunu kasdien. max kas dvi, o būna ir kas tris. nesiriebaluoja man greit. o ir net būdami ploni jie neatrodo plonai, nes pučiasi. ypač rudenį/žiemą, kai drėgniau, tai namie žiūrėk dar glotnūs ir tiesūs, o išeini į lauką, lieka  tik tiesūs :lol:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frofesorė: 27 spalio 2019 - 11:53

Koks tinginių sekmadienis  :blush-anim-cl: 

Vakare planas su riedučiais, bet reikia pabėgti, kad mažoji nesuuostų  :hihihi:​  ji jau sveiksta, bet dar namų areštas uždėtas jai.

Atsakyti