Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Tai kaip nematei, jeigu žinai, kad kavą gėriau????

5 sveikamarijos!!!

Taigi vakar pati rašei :D​ 

Atsakyti

Niekonežinau, laukiu sveikamarijų ataskaitos.

Atsakyti

Nesuvokiu ką galima veikti Ikėjoje visą dieną  :hmm:  :D  sorry, aš ten tik kartą esu buvusi ir tai int užsakius tutumbačkas į darbą, nekenčiu parduotuvių vaikščiojimo laiko  :D​ 

Atsakyti

gadget, o as jau nuo pat ryto megaujuosi fortepiono koncertu, vat. Pavydeek man.  :lol:

Tas kaimynu berniukas, kur kadais rasiau, kad labai neramus ir reksmingas, mokosi groti. per pernykscius mokslo metus  ismoko dailiai sugroti mazorine ir minorine gama,  daba jau kazka sudetingesnio grajina. :wub: :wub:

Dar laukiu ateinanciu dvieju raumeningu bicu su drelemis ir kujais. :wub: Va taip ir gyvename. As laaabai laiminga. :D Ai,  dar ir laikrodzius persukome - laukia nuostabi istisine dvieju men tamsa. As optimiste. :D Labas grazus sauletas rytas.  :lietuva: 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savaitė: 27 spalio 2019 - 09:49

Nesuvokiu ką galima veikti Ikėjoje visą dieną  :hmm:  :D  sorry, aš ten tik kartą esu buvusi ir tai int užsakius tutumbačkas į darbą, nekenčiu parduotuvių vaikščiojimo laiko  :D​ 

Kodėl visą dieną? :D Mes dvi h praleidom ir jaučiausi nusibaigus, nes ir aš labai nemėgstu parduotuvių. Bet reikėjo. Internetu buvau pirkusi, ale šį kart "pačiupinėt" reikėjo

:D​ 

Atsakyti

Nuo pirmos iki kokių trijų trisdešimt, su drauge, pietum, kava, susirinkimu susirinkimu ko reikia, atsiėmimu ir sandėliuko suplanavimu. Dar mačiau baro kėdes ir aukštą staliuką su stiklo dėžutės viršum, sudėčiau savo espreso mažuliukus  :wub:​ iiiiiiiii da nnežinau kaip.

 

Aš pvz nesuprantu cepelinų nei virimo, nei valgymo, betgi žinau, kad žmogam patinka.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 27 spalio 2019 - 09:51

Savaite, man iki tavo optimizmo augt ir augt.

PS tokį pianomeistrelį turiu kaimynystėj, kotainesižaviu.

Atsakyti

PS su dukra nužudėm plaukų džiovintuvą. Kokį pirkt naują? Gal kas rekomendacijų turit?

Atsakyti

Savaite, man iki tavo optimizmo augt ir augt.

PS tokį pianomeistrelį turiu kaimynystėj, kotainesižaviu.

Mano optimizmas labai sarkastiskas.  :D 

Atsakyti

Kodėl visą dieną? :D Mes dvi h praleidom ir jaučiausi nusibaigus, nes ir aš labai nemėgstu parduotuvių. Bet reikėjo. Internetu buvau pirkusi, ale šį kart "pačiupinėt" reikėjo

:D​ 

Nu gerai gerai, pusę  :D  aš iš aplinkos girdžiu kai žmonės važiuoja visai dienai, nu ale pramoga  :D  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Mano optimizmas labai sarkastiskas.  :D 

O jūs galvojat aš, turėdama gamų meistriuką šalua, su gilaus susižavėjimo šūksniais jumi pasisakymą perskaiteeeeuuu?

Nenuvilkit mumi jumi entelektum, proszę pani!

Atsakyti

PS su dukra nužudėm plaukų džiovintuvą. Kokį pirkt naują? Gal kas rekomendacijų turit?

Cascada būna nuolaidų gerų išmeta, manau ten namų naudojimui pilnai pakaks kokybės. Man svarbiausia lengvas būtų ir nedidelis. Bet šiaip niekada namie jokio neturėjau, reiks į namus naujus įsigyti  :D​ 

Atsakyti