Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Jėzzz kaip ėst užsimaniau... :unsure:​ 

 Ar žaislinis pudelis taip sukele tamstos apetita? :D

As po majos skanaus  stalo ilindau i saldytuva surio pagrauzti, nors lyg ir neplanavau nieko esti. :mad2:

Atsakyti

 Ar žaislinis pudelis taip sukele tamstos apetita? :D

As po majos skanaus  stalo ilindau i saldytuva surio pagrauzti, nors lyg ir neplanavau nieko esti. :mad2:

Ne pudelis, o Majkos stalas.

Atsakyti

Jėzzz kaip ėst užsimaniau... :unsure:​ 

 

Ne tu viena. Gerai, kad galvą ką tik išskalbiau, bo tik tai sulaiko nuo bėgimo į parduotuvę  :D

 

Taip, mygtukų išsidėstymas svarbus. ir taip, 18 mygtuko jis nepasiekia.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Terezza: 26 spalio 2019 - 20:53

Kas žmogui duodama tris kartus? Du kartus gauni už dyka, o trečią kartą jau turi susimokėti?

Atsakyti

Dantysssss!

Atsakyti

Dantysssss!

Jei atsakymas teisingas, tada klausimo formuluotė bloga. Nes gi gali nusipirkt ir 10 kartų gyvenime

Atsakyti

Jei atsakymas teisingas, tada klausimo formuluotė bloga. Nes gi gali nusipirkt ir 10 kartų gyvenime

Tai jo, ir lifte būnant mažo ūgio gali lazdelę nešiotis 😂🤣

Atsakyti

Tai jo, ir lifte būnant mažo ūgio gali lazdelę nešiotis 😂🤣

Ir išvis gal visai to ūgio netrūksta ir atsakymas slypi kažkur anapus 😅 ...tiesiog nori stangraus užpakaliuko ir taip sportuoja nuo 10 iki 18 lipdama laiptais ...tik kai kaimynas iš to paties aukšto kartu kyla - tai nėr kaip išlipt iki savo aukšto nepakilus 🤣 

Atsakyti

Bent siuo metu i Tenerife kainos +- mano norimam laikotarpiui zmogui nuo stukos euru. blink.gif

Skrisk per UK,bus pigiau.

Laba. 

Tresnia, sveikinimai.  :4u:

Limcamca, Italija irgi patiko. 

Madam, iš Yoox esi rūbus pirkusi? Kaip su dydžiais kaži ir ar galima paprasta kortele apmokėti? :hmm: Žiūriu dabar siuntimas free. 

Esu pirkus.Ten nuo brando priklauso ir nuo salies kur pagaminta.Del korteles nezinau,man duoda viska visur pirkti.

O, kokiu idomiu vyru prideta. ax.gif

Gaile, tu specas, uz kokia suma realu i Egipta kalediniam laikotarpiui isvaziuot? Ne visiskam luxury, bet ir ne snargliniam kokiam?

Mums Grand Resort keturiu zvaigzdziu buvo daug geresnis negu Jasmin palace penkiu .Nors ir to ir to atsiliepimai geri.

Laba, uz viena vaika iki 16 metu gauni 20 svaru, uz antra ir kitus po 13.

Cia kas savaite iki 19 metu,nes UK pilnametyste skaitosi nuo 19.

Bet tai vistiek galai nesueina kodėl jų pašalpa  neviršija nei 1000. Matyt tikrai neaugina 5 vaikų 

Kiti 5 virs 19 metu.Jie jau pasalpos negauna.

Tresnia sveikinu.

Vakar veziau puszenti i poliklinika,strigom kamstyje kokiai val.Sedim ziurim balti garai is po kapoto verciasi.Gerai kad bankas man duoda nemokama AA pagalba.Atvaziavo,pakeite slangas,per ta laika ir trafikas baigesi.Iki poliklinikos nedavaziavom.

Atsakyti

Antra diena einu į Maleficient... Gal ryt nueisiu? Nes šiandien kiek užtrukau Ikėjoje. Paskui konstravau, paskui - fortepijono koncertas  :wub:  Malonu, kai amerikiečio Europos turas pradedamas Vilniumi  :wub: 

Nuo muzikos pasikraunu. Energijos, nuotaikos, dar kartais ir sužinau ką nors, jei programa gera.

PS Ikėja prie lifto prikrovė įvairių avikailių po 9.99

Nukoviau prielovinį, ilgo merininio plauko. Kitu kodu, ne prie lifto, jie jau po 39.90  :angel2:​ 

Atsakyti

Pienė_, 26 Spa 2019 - 23:05, parašė: Ir išvis gal visai to ūgio netrūksta ir atsakymas slypi kažkur anapus 😅 ...tiesiog nori stangraus užpakaliuko ir taip sportuoja nuo 10 iki 18 lipdama laiptais ...tik kai kaimynas iš to paties aukšto kartu kyla - tai nėr kaip išlipt iki savo aukšto nepakilus 🤣
Trenerė davė šiandien hiit įtupstus su nemenku svoriu. Teko dar vakare ir vonią su kaštonais darytis.

 

Rekomenduoju, puikus poveikis.Priedas  Screenshot_20191027-020927__01.jpg   197,77KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Labas rytas, mano Saulės. Atnešu kavos.

5d8b73f3-d4a3-4e4c-adc1-e0b8ceb09de6-lar

Atsakyti