Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Duok kitą galvosūkį ☺

Žmogus gyvena 18 aukšte. Naudojasi liftu. Žemyn leidžiasi į pirmą aukštą. Jei liftu keliasi dar kas nos, jis kyla į 18 aukštą. Bet jei jis lifte būna vienas, aukštyn kyla į dešimtą, likusius aštuonis lipa laiptas. Kodėl?

Atsakyti

Mygtukų išsidėstymas svarbus?

Man pertrauka :)

Atsakyti

Kol jūs čia skaičiavote, aš po darbo grįžus kalakutienos kotletukus ir baltos mišrainės užsimaišiau  :essen:  daba galvoju ką čia alkoholio įsipylus  :flirt2:

Atsakyti

Mmmm koks maistas :wub: 

Soti, bet pateikimo gražumas smarkiai širdį džiugina. Komplimentai  :4u:​ 

Atsakyti

Žmogus gyvena 18 aukšte. Naudojasi liftu. Žemyn leidžiasi į pirmą aukštą. Jei liftu keliasi dar kas nos, jis kyla į 18 aukštą. Bet jei jis lifte būna vienas, aukštyn kyla į dešimtą, likusius aštuonis lipa laiptas. Kodėl?

Ūgis siekia tik iki 10 a mygtuko?  :D​ 

Atsakyti

Kaip čia slaptas mytas  :laugh:  kur viešas pakvietimas aaa!!! Aš ir noriu skanumynų  :essen:  ir gaminti nereikėję būtų  :fool:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 26 spalio 2019 - 19:25

Žmogus gyvena 18 aukšte. Naudojasi liftu. Žemyn leidžiasi į pirmą aukštą. Jei liftu keliasi dar kas nos, jis kyla į 18 aukštą. Bet jei jis lifte būna vienas, aukštyn kyla į dešimtą, likusius aštuonis lipa laiptas. Kodėl?

Nes jis dar mažas vaikas, o mygtukai išdėstyti dviem eilėm - tai 1 ir 10 apačioje 😁

Atsakyti

Ūgis siekia tik iki 10 a mygtuko?  :D​ 

Oi  :D ...nežiūrėjau, nemačiau  :D 

Atsakyti

Už šeštadienį 🥰

 

Mažei visą dieną nekilo temperatūra 


Pridėta:

Atsakyti

Tas žaislinis šuniukas atrodo ir neauga  :D​ 

Atsakyti

Tas žaislinis šuniukas atrodo ir neauga  :D​ 

Tai kaip ir neaugs, čia juk mini pudelis 🐩

Atsakyti

Jėzzz kaip ėst užsimaniau... :unsure:​ 

Atsakyti