Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

matematikos čia mažai, jau gi suskaičiuota, kad 5 trūksta :D dabar jau kriminalistika prasidėjo- kur dingo tie 5 vaikai???!!! :D 

Atsakyti

Priedas  Screenshot_20191026-121659.jpg   59,1KB   0 Parsiųsta kartų

 

Caucainio nevalgiau. Bet deriny - toooooobula.

 

 

 

Atsakyti

o UK kaip klasės skaičiuojamos? pradinė, vidurinė, gimnazija? nu aš irgi jau tų 5 vaikų ieškot pradėjau :lol: gal jie vyresniosiose klasėse mokosi ir tiesiog nebuvo paminėti, nes jau patys važinėja į mokyklą?  :hmm:  nes ten konkrečiai buvo rašoma, kad vyras grįžta namo ~pusė 8, kad išvežiotų vaikus į mokyklas, tai tų gal vežiot nebereikia, tai ir pasimetė jie straipsnyje :D

Manau tie 5 jau nemokyklinio amžiaus, virš 18m

Atsakyti

Manau tie 5 jau nemokyklinio amžiaus, virš 18m

nu va irgi variantas, nes apie tuos du vyriausius tik parašyta, kad nebegyvena atskirai, tai nereiškia, kad kiti pilnamečiai negyvena kartu. nu va ir kriminalo pabaiga :D nes faktas, kad tie dingę 5 yra vyresni už tuos vežiojamus :D 

Atsakyti

Koks man keistas jūsų noras svetimus vaikus suskaičiuot  :D​ 

Atsakyti

Manau tie 5 jau nemokyklinio amžiaus, virš 18m

Na 2013-ais jų šeimoje buvo 16 vaikų. Tai reiškia ji gimdė pastaruosius 2014, 2015, 2016, 2017 ir 2018 - kasmet po vaiką. O namuose lieka du, bei vienas į darželį. Man tai šitoj grandy vaikų trūksta 😁

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pienė_: 26 spalio 2019 - 18:32

Koks man keistas jūsų noras svetimus vaikus suskaičiuot  :D​ 

Duok kitą galvosūkį ☺

Atsakyti

Na 2013-ais jų šeimoje buvo 16 vaikų. Tai reiškia ji gimdė pastaruosius 2014, 2015, 2016, 2017 ir 2018 - kasmet po vaiką. O namuose lieka du, bei vienas į darželį. Man tai šitoj grandy vaikų trūksta 😁

Tai tie vyresnieji gal užaugo. Mokykla UK privaloma nuo 4 m. Tai reiškia 1 ir 2 m vaikai namie 3metis į darželį. Vyresni nei 4 į mkla 

Atsakyti

Tai tie vyresnieji gal užaugo. Mokykla UK privaloma nuo 4 m. Tai reiškia 1 ir 2 m vaikai namie 3metis į darželį. Vyresni nei 4 į mkla 

Nežinojau, kad keturmetis jau pradinukas.

Atsakyti

Nežinojau, kad keturmetis jau pradinukas.

Ten yra vadinama infant school 2 metus man rodos. Kaip priešmokykline pas mus. Ir ji privaloma

Atsakyti

O gal nuo 5 m, tiksliai nzn dabar

Bet anksčiau nei Lt 

Atsakyti

Linkejimai nuo maju ir linamogu

Priedas  IMG_20191026_201112.jpg   222,54KB   0 Parsiųsta kartų

Priedas  IMG_20191026_201134.jpg   222,18KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti