Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Sistina, kaip nemalonu, imk.  :4u: 

Pamenu dukra prieš kelis metus siuntė Kalėdų dovanėlę iš Uk, tai taip ir negavau.  :blink:  Siuntė ir eks pusženčio mamai tuo pačiu metu, ji gavo. 

Atsakyti

Bjauru.

Man, kad maža nepasirodytų, atėjo ebay pirkti safari batai. Zomšiniai, su auliukais, tvirtu padu. Tik 2 dydžiais didesni, nei aprašyme. Supakavau ir siunčiu atgal. 

bjauru, labai  bjauru,  net ir pardavejui parasiau, kad  tai nera atsitiktinumas, nes pats niekaip negalejo iskristi  is dezes, nes as turejau  per  jega atlenkti  ta krasta, kad iskratyti kas buvo like. tik klausimas  kas  tai  padare ar  kurjeris  kol keliavo is Prancuzijos ar  pickup  punkte.

tai cia ebay  su aprasymu truputi prasove, o gal  batu dydzius  ne pagal UK surase :) nes man UK dydis 5  o USA 8 tinka :)

Atsakyti

Sistina, kaip nemalonu, imk.  :4u:

Pamenu dukra prieš kelis metus siuntė Kalėdų dovanėlę iš Uk, tai taip ir negavau.  :blink:  Siuntė ir eks pusženčio mamai tuo pačiu metu, ji gavo. 

 cia man toks atvejis pirmas  per 10 metu,  bet  esu  skaiciusi, kad merginoms  daznai  ypac kvepalai dingsta ir ypac tie kurie kelis simtus kainuoja :( aciu uz baLiuona :)

Atsakyti

Įsijaučiau į šeimos su 22 vaikais istoriją - tai paskaitinėjau daugiau 😁 .  Rašo, kad: 

Kai jiedu susilaukė devinto vaiko, šeimos galvai buvo atlikta vazektomija, tačiau vėliau paaiškėjo, kad žmona ir vėl pastojo.

Tiesiog stebuklai, likimo nepakeisi, jai lemta gimdyti ☺

Atsakyti

TaijaiškukadBE

  :D

As  nesibaidau tu bloguju priedu, ziuriu i pati gamintoja daugiau, jo reputacija, aklai nepasitikiu ir  naturalia kosmetika, ji daznai gali sualergizuoti savo naturalumu, kaip bebutu paradoksalu. 

 

Oi, Sistina, kaip nemalonu tokie bajeriai. :mad2: Kiek gavau siuntiniu kosmetiniu ir ne, viskas budavo ok. Aisku, kai i rankas paduoda siuntiniu berniukas, visada apziuriu, pries pasirasydama,  kai is pastomato pasiimu, irgi kol kas visask buvo ok.   Tfu *3 ir beldziu i medi. :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savaitė: 26 spalio 2019 - 13:35

bjauru, labai  bjauru,  net ir pardavejui parasiau, kad  tai nera atsitiktinumas, nes pats niekaip negalejo iskristi  is dezes, nes as turejau  per  jega atlenkti  ta krasta, kad iskratyti kas buvo like. tik klausimas  kas  tai  padare ar  kurjeris  kol keliavo is Prancuzijos ar  pickup  punkte.

tai cia ebay  su aprasymu truputi prasove, o gal  batu dydzius  ne pagal UK surase :) nes man UK dydis 5  o USA 8 tinka :)

Ne, čia UK pardavejas. Ir jei tai būtų USA 6 dydis, batai man būtų per maži. Tiesiog parašė bele ką.  

Atsakyti

Sistina, tai  Micalleff  nudziove?   Ant siuntinio uzrasytas brendas provokuoja ilgapirscius. :devil:

Atsakyti

Sistina, tai  Micalleff  nudziove?   Ant siuntinio uzrasytas brendas provokuoja ilgapirscius. :devil:

aga :)  ta pati :) gerai, kad ne su visu kureju :)  tai  butu baba visiems parfumerijos  namams :)

Atsakyti

Su drauge truputuką kaffos IKĖJOJE pagėrėme, kaaaaai gerai. Mudviejų stogiukai skrenda ta pačia linkme.

Atsakyti

Aš šiandien jaukiai namie su mergom. Pirkalioju visokias smulkmenas kelionei, gal po truputį pakuotis pradėsiu. Na, susipilstysiu kosmetiką, vaistinėlę ir pan.

Atsakyti

o UK kaip klasės skaičiuojamos? pradinė, vidurinė, gimnazija? nu aš irgi jau tų 5 vaikų ieškot pradėjau :lol: gal jie vyresniosiose klasėse mokosi ir tiesiog nebuvo paminėti, nes jau patys važinėja į mokyklą?  :hmm:  nes ten konkrečiai buvo rašoma, kad vyras grįžta namo ~pusė 8, kad išvežiotų vaikus į mokyklas, tai tų gal vežiot nebereikia, tai ir pasimetė jie straipsnyje :D 

Atsakyti

Matematikės  :D​ 

Atsakyti