Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Pasalpa yra mazai uzdirbantiems. O jeigu alga gera tai nera jokiu pasalpu, tik vaiko pinigai kuriuos parasiau. 

Bet tai per mėnesį, o ne per savaitę tie vaiko pinigai

Atsakyti

Cia i savaite. I menesi uz vyriausia gausi 82.80 svaru. Uz kitus po 54.80 svaro. 

Atsakyti

Bet tai tų vaikų akivaizdu ji pati net nemaitina, juk gimdo kasmet. O dar turint omeny, kad tarp pirmo ir antro vaiko 5 metų amžiaus skirtumas - tai kiti byra kasmet po vieną.

Atsakyti

Cia i savaite. I menesi uz vyriausia gausi 82.80 svaru. Uz kitus po 54.80 svaro. 

Nu tai paskaičiuok kiek už 21 vaiką turėtų gaut per mėnesį. Virš 1000. 

Atsakyti

Piene, sutinku, kad išvaizda nerodo. Bet faktas, kad 22 vaikas mano galva jau byloja, kad su galva negerai. Be to ne visos psichinės ligos vizualiai matosi. Juolab gi gali būti tik šiek tiek nuokrypis. Man neatrodo sveikai 22 vaikai.

Aš va pėvėzė irgi būnu psichinė. :D Va dabar atstovėjau 30 min. Senukuose eilėj. Tai čia baikė. Šalia stovėjo ciocia, tipo irgi eilėj, bet visas 30 minučių ana stovėjo ne UŽ manęs, o šalia. Alkūne vis periodiškai įsiremdama į mano alkūnę. Likus gal 2 žmonėms iki kasos, ana ėmė garsiai piktintis, "tai kiek čia galima stovėt". Tai vos nepasiunčiau nestovėt pyp. Išskridau ant šluotos iš pardės. :B

Atsakyti

Orage, kai paskaitau, tsi turi daug dziaugsmu: belange, senukai ir kapeliai :D 

kaip šo?

Atsakyti

Nu tai paskaičiuok kiek už 21 vaiką turėtų gaut per mėnesį. Virš 1000. 
  Taigi ne visi 21 vaikai iki 16 metu amziaus. Kiti suauge ir jau ar ne 4 anukai yra. Radau, vyriausiam 30 metu, antrai 25. 

Berods 12 ar 13 yra iki 16 metu, tai grubiai skaiciuojant ir yra apie 650-750 i menesi. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limcamca: 26 spalio 2019 - 11:12

Orage, kai paskaitau, tsi turi daug dziaugsmu: belange, senukai ir kapeliai :D  kaip šo?

 

Oi, kad tu žinotum. Turiu daug daugiau džiaugsmų :D  Ačiū, šO gerai. 3×tfu. Dvi savaites Rimadyl paėdė, kaip šviežias. Dar saugom biškį.

Atsakyti

Va, kaip gyvena: https://www.thesun.c...ouse-morecambe/

Atsakyti

Ui, kaip nekenciu, kai kasoje koks diedas ar babce i mane remiasi, kvepuoja i ausi ir bukvaliai ant mano peties paguldo savo smakra, kai suvedineju pin koda. As visada atsisukus pasakau, kad  tai nepades eilei  judeti greiciau, ponas /ponia, tikrai tikrai. :devil:

Labas rytas. Ar skiepijates nuo gripo? As planuoju, butinai.  Gerai mano vyrui, ten visus skiepija darbdavys. :D

Ir dar, gal pasidalintumete kokiu geru paakiu kremu? Kad nesunkus butu, greitai susigertu, pamaitintu ... :D 

Atsakyti

Eagle eye, vyriškas, natura siberica. Tipo, nusipirkau pigutį į sportklubį. O kaaaaai patiko.

Atsakyti

Dėl eilių tai aš visad palieku atstumą normalų tarp žmogaus ir savęs, deja ne kartą esu gavusi priekaištų, kad paeičiau į priekį 🤣😂 aišku net neketinu lipti žmogui ant sprando, tad dar ir paprašau palikti man tokį patį pagarbų atstumą ir nedūsauti į ausį. 

Atsakyti