Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

O čia tai Cosmosas  :blink: 

https://www.tv3.lt/m...bVUz80sSeoPNeDc

Atsakyti

Nzn, toks jausmas kad jiems su galva netvarkoj

Atsakyti

Nzn, toks jausmas kad jiems su galva netvarkoj

Kažin ar normaliai mąstantys žmonės tiek vaikų gamintų. Neskaitant, kad nuo 14 metų, kažkoks siaubas. Ir tik kaip bebūtų, pagarba, kad augina ir rūpinasi. Nei vieno vaikų namuose ar kažkam auginti įduota. 

Atsakyti

Nzn, toks jausmas kad jiems su galva netvarkoj

Užtat su tarpukoju kaip tvarkoj, ane? :D Siaubas siaubas...

Atsakyti

Užtat su tarpukoju kaip tvarkoj, ane? :D Siaubas siaubas...

Tarpkojis tai plieninis 😀. Reik turėt sveikatos tiek pagimdyt

Atsakyti

Kažin ar normaliai mąstantys žmonės tiek vaikų gamintų. Neskaitant, kad nuo 14 metų, kažkoks siaubas. Ir tik kaip bebūtų, pagarba, kad augina ir rūpinasi. Nei vieno vaikų namuose ar kažkam auginti įduota. 

Matematiškai skaičiuojant - tai gal ne visus 🤔

2 jau savarankiški, 6 į pradinę, 5 į vidurinę, 1 į darželį ir 2 lieka namuose. Kur pradingo dar penki? 😁

Atsakyti

Tai labas pupos.

Ir aš ne už tokią Lietuvą kovojau pliac. 6:30.  Kai darbo bdieną 7:30 akių neatlupu. :mad2:

Prisispaudžiau cituot, perverčiau psl ir dingo viskas. :mad2:

Fate, dėl garažo :hihihi:  Gerai, kad lauke ne -25 buvo.Būtum vyninių ledukų turėjus. Aš praeitą sav. darbe taip mašiną visą atlapotą buvau palikus. Tik pliusas, kad nelabai kas vaikšto ten po mūsų kiemą. Tai visos kameros vietoj :brunette:

Upjora, nu kaip labai smagu tavo rūpestėlius skaityt :wub:

Rykute, kaip mažės sveikata?

Mane irgi bando kažkokia zaraza patiest. Kol kas apsimetinėju, kad nieko tokio.

Užtat su tarpukoju kaip tvarkoj, ane? :D Siaubas siaubas...

Žinok kažkada skaičiau kažkokį tyrimą, kad žmonės su psichine negalia ( gal net buvo paminėta kuria, bet aš nepamenu) turi nesveikai didelį seksualinį potraukį. Tai visai logiškai skamba, kad jiems su galva negerai.

Gaile, tu dar darbą turi? :B :D

Atsakyti

Pirma naktis be temperatūros  mažė :yahoo:

Labas rytas, šiandien mamą ištransportuojam  pas brolį į UK  :D tai turėsiu vėl tris vaikus  :wacko:  ir dar diedukas iš Klaipėdos atvažiuoti turi  :notworthy:​  

Atsakyti

Nebuna pas mus garazuose minuso. Net ziema. Praejusia savaite buvo valomas tas bendras plotas, tai paprasiau vyriskio, kad mano garaza su tokiu galingu pramoniniu siurbliu issiurbtu. Tai nors nuo kaimynu negeda - svarus garazas :D 

Rykute, kaip siandien mazoji?

As nezinau, kas tame Pau D’arke stebuklinko (nes sudeti skaitant - nieko), bet man jis, bandant kazkam kabintis veikia.

Atsakyti

Orage, na neatrodo ta moteris turinti psichinę negalią. Kaip išnešiojusi ir pagimdžiusi 21 vaiką išvis puikiai atrodo (mūsų žinoma lietuvaitė penkiavaikė labiau suvargus atrodo, nors jaunesnė).

Mane tai nustebino, kad per mėnesį iš valstybės išmokų gauna tik 680 svarų. Tai po kiek čia vienas vaikui teišeina.

Atsakyti

Orage, na neatrodo ta moteris turinti psichinę negalią. Kaip išnešiojusi ir pagimdžiusi 21 vaiką išvis puikiai atrodo (mūsų žinoma lietuvaitė penkiavaikė labiau suvargus atrodo, nors jaunesnė).

Mane tai nustebino, kad per mėnesį iš valstybės išmokų gauna tik 680 svarų. Tai po kiek čia vienas vaikui teišeina.

Tai gal čia ne vaikų pinigai, o kokia nors daugiavaikiu pašalpa papildomai 

Atsakyti

Tai gal čia ne vaikų pinigai, o kokia nors daugiavaikiu pašalpa papildomai 

Nagi rašo, kad šeimos pajamos iš kepyklos verslo ir šie 680 svarų iš valstybės  🤔

Atsakyti