Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Laba. 

Nesu LO. Kaip ir Linamog teisingai pastebėjo, itališki dydžiai yra mažinti ir niekoaštennesuprantu :D Iš per didelio neiškrisi, ale į per mažą neįlysi. :)​ 

Ai jau nebereikia, bet ateičiai žinosiu, jau iš kitur pajamta. Aš irgi taip manau, kad į per mažą xrien įlysi, o jeigu ir bus didoka, siuvėjos pataisoma.  :D 

Atsakyti

Nu kaaaaip... Vakar žiūrėjau, kaip sesė inspraudžia savo DD į šiaip kitoms jos kūno dalims tinkamą suknią. Juokiausi, bet negarsiai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 25 spalio 2019 - 11:10

Terezza, is kur pirkai? 

 Aš ieškau tamsiai rudos, kad būtų 100% medvilnė, super king size. Nu, ir kad nereiktų inksto parduot įpirkimui.

Čia: https://www.brandall.../bed-linen.html

Labas dienas.

Atsakyti

Noriu pagirti Terės patalynę - man tokia "murzinos spalvos" žiaur gražiai žiūrisi. Daba du mylimiausius komplektus išmečiau von, bo ir susidėvėjo, ir šunys išrausė, tai lyg ir reiktų iš mandagumo bent pasidomaut, bo tų patalynių antresolėse n turiu. Bet nežinau, ar bus mylimos. :)​ 

Atsakyti

Gaile, siuntinuką gavau. Ačiū tau dideliausias  :4u:​  

Atsakyti

Penktadienis, joga.

 

 

Vyrai, barzdos, vorai ;)

 

Priedas  Screenshot_20191025-171921__01.jpg   313,4KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  Screenshot_20191025-171521__01.jpg   413,4KB   0 Parsiųsta kartų

 

Priedas  Screenshot_20191025-171129__01.jpg   332,17KB   0 Parsiųsta kartų

 

Eisiu į kiną!

 

Atsakyti
O, kokiu idomiu vyru prideta. ax.gif

Gaile, tu specas, uz kokia suma realu i Egipta kalediniam laikotarpiui isvaziuot? Ne visiskam luxury, bet ir ne snargliniam kokiam?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 25 spalio 2019 - 18:05

O, kokiu idomiu vyru prideta. ax.gif

Gaile, tu specas, uz kokia suma realu i Egipta kalediniam laikotarpiui isvaziuot? Ne visiskam luxury, bet ir ne snargliniam kokiam?

Oi nzn. Per Kalėdas būna bezboznai brangu. Ir į Egiptą tai tik luxury reik varyt, nebent norit vemti triesti ir po šiukšlynus vaikščiot. Per naująją kažkada hiltone hurgadoj supliekem virš 1000€ už žmogų. Nebevaryciau tokiu laiku daugiau, nes sausio gale būna visi luxuriai po 500. Tai kažkaip nebekyla ranka mokėt.

Mes per Kalėdas į Budapešta varom

Atsakyti
QUOTE(GAILE* @ 2019 10 25, 19:13)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="linamog" data-cid="72529025" data-time="1572019304"><div><p>O, kokiu idomiu vyru prideta. vartotojo įkelta nuotrauka

Gaile, tu specas, uz kokia suma realu i Egipta kalediniam laikotarpiui isvaziuot? Ne visiskam luxury, bet ir ne snargliniam kokiam?</p></div></blockquote><p>Oi nzn. Per Kalėdas būna bezboznai brangu. Ir į Egiptą tai tik luxury reik varyt, nebent norit vemti triesti ir po šiukšlynus vaikščiot. Per naująją kažkada hiltone hurgadoj supliekem virš 1000€ už žmogų. Nebevaryciau tokiu laiku daugiau, nes sausio gale būna visi luxuriai po 500. Tai kažkaip nebekyla ranka mokėt.</p><p>Mes per Kalėdas į Budapešta varom</p>

Nu dabar turiu po akim kelis variantus zmogui 5* AI po 550eur, kur atsiliepimai booking 8.5 ir geresni. g.gif
Atsakyti

Oi nzn. Per Kalėdas būna bezboznai brangu. Ir į Egiptą tai tik luxury reik varyt, nebent norit vemti triesti ir po šiukšlynus vaikščiot. Per naująją kažkada hiltone hurgadoj supliekem virš 1000€ už žmogų. Nebevaryciau tokiu laiku daugiau, nes sausio gale būna visi luxuriai po 500. Tai kažkaip nebekyla ranka mokėt.

Mes per Kalėdas į Budapešta varom

Gruodžio pradžioje skrendu į Budapeštą 5 dienoms. Nebuvau dar.  Gal kas patarimų ką aplankyti?

Atsakyti

Nu dabar turiu po akim kelis variantus zmogui 5* AI po 550eur, kur atsiliepimai booking 8.5 ir geresni. g.gif

Tai tada cia lb gera kaina. Gal kalėdos pigiau nei nauji metai ten. Aš tai laukiu black Friday, gal išmes su nuolaida kažkokiam mėnesiui mano pernykštį viešbutyi marsa aflame. Nes ten buvo kaip iš pasakos. Niekur pasaulyje nieko panašaus buvau nemačius. Tai būtinai kartosiu jei bus

Atsakyti

Gruodžio pradžioje skrendu į Budapeštą 5 dienoms. Nebuvau dar.  Gal kas patarimų ką aplankyti?

Dar per daug ne nagrinėjau ten. Tik pažiūrėjau kad bilietus į termas rekomenduojama is anksto uzsibookint. Ir kaip ir apsimoka 5 d pirkt kažkokį travelcarda. Mes irgi 5 d varysim

Atsakyti