Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

QUOTE(Rykute @ 2019 10 24, 09:42)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="GAILE*" data-cid="72527733" data-time="1571870265"><div><p>O ką draudimas dengia viduriavimo atveju?</p></div></blockquote><p></p><p>Gydytojo paslaugas ir vaistus. Koks skirtumas kuom susirgti, jei mokamos paslaugos, jas draudimas dengia.</p>

Taip, ta turejau omeny. Skaiciau, kad nuo vietines bakterijos geriausiai suveikia vietiniai vaistai.

QUOTE(Rykute @ 2019 10 24, 09:44)
<p>Labas rytas, mažoji įsisrgo kaip niekad, vis dar kyla tempa iki 39, sėdim prie gydytojos kabineto  unsure.gif​ </p>

Sveikatos judviem. 4u.gif
Atsakyti

Rykute, sveikatos mažei.

 

O aš užsisakiau patalynę. Kažkas panašaus į flanelę. Neseniai čia kalbėjom, tai nusprendžiau išbandyt.

 

Priedas  478.JPG   35,19KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Terezza, is kur pirkai? 

Rykute, sveikit! 

Laba  :4u:​ 

Atsakyti

Evuxiene, oi kaip negerai liga atostogų metu.  :4u: 

Rykute, ką daktaras pasakė?

Terezza, žiemai ruošiasi?  :rolleyes: Aš ieškau tamsiai rudos, kad būtų 100% medvilnė, super king size. Nu, ir kad nereiktų inksto parduot įpirkimui.

Pirmas susitikimas su mokytoja šiemet. :B Žiūrėsim, ar reiks prizą pirkti vaikui.  :D 

Ryt uošviai kelioms dienoms atbilda. Suplanavę kur ir kada eisim maitintis, kad man nereiktų gaminti. Tausoja mano jėgeles. Aš jiems vaplių sekmadienio pusryčiams vistiek prakepsiu. Dar bacon. Skanu gi. Ir proga. Šeimos taip dažnai nelepinu babos vapliais.

Tokią neblogą tuniką iš iš storulkų krautuvės nusipirkau. Bus gerai antrai veselės dienai, jei uošvienė nieko gražesnio neras.  :rolleyes: Ji savanoriškai man ieško aprėdo.  :victory2:​ 

Atsakyti

Kokie šilti santykiai tarp Upjoros ir jos uošvių  :wub:​ 

Atsakyti

Atidariau židinio sezoną  :wub:​ 

Atsakyti

Ir aš pastebėjau, kad Upjora atrado SAVO šeimą, o Upjorinas SAVO. Prisimenu viską nuo pat pradžių. Labai džiugu.

Atsakyti

Labas

 

 

Geriam kavos už laimingas meiles

 

Priedas  Screenshot_20191025-071236__01.jpg   175,23KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Vakar dariaus naminį vakarą, koncerto bilietus padovanojau ;) ir ėjau krokų beigi tulpių į pavasario puodus sodinti, balkonų puošti. Viržių mažokai papirkau, užteko tik vienam balkonui.

Taip gera buvo, ramu. Laukiu sau hilfigeriukų (siuntinys iš UK, tokios vietinės mudviejų su sese KALĖDOS), o vietoj sesės vyro su siuntinuko funkcija atbilda visa familija. Tokį lokalų penktadienį pasidarėm!!! Ir moliūgas jau išpjaustytas.

Ta proga ted baker prisireikė man ciklameninės suknelės... O jis dar ir nuolaidžiauja šiom dienom.... Sprendimai, sprendimai :angel2:​ 

Atsakyti

 

Madam, iš Yoox esi rūbus pirkusi? Kaip su dydžiais kaži ir ar galima paprasta kortele apmokėti? :hmm:​ Žiūriu dabar siuntimas free. 

Nesu LO. Kaip ir Linamog teisingai pastebėjo, itališki dydžiai yra mažinti ir niekoaštennesuprantu :D Iš per didelio neiškrisi, ale į per mažą neįlysi. :)​ 

Atsakyti
Siandien turejau miegot iki 9val, akis kaip lekstes nuo 6.30val. Ne uz tokia Lietuva buvo kovota, Maja patvirtins. Sriaubiu latte.
Atsakyti

Labas rytas :) 

Dziaugiuosi Upjora, jos istorija man kaip pricesės atrodo :wub: 

Linamog tai ka prisidirbai :hmm: klaipėdietės darom meetą, pasiilgau papliurpti :wub: gal kuri žinot gerą stomatologą Klaipėdoje, už padabną kainą :hmm:

man atėjo kažkoks žmonių noro metas, norisi kažkur išeiti, tai ieškau veiklų :P​  

Atsakyti