Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Sveikos, kūmos, kas gero kas naujo :victory2:​ 

aš bandau grįžti į vėžias po atostogų :P 

Atsakyti
QUOTE(evuxiene @ 2019 10 23, 10:45)
<p>Sveikos, kūmos, kas gero kas naujo victory.gif​ </p><p>aš bandau grįžti į vėžias po atostogų tongue.gif </p>

Pasakok, kaip ispudziai?
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif
Kazkuri klause kada vestuves, siandien neuzmaciau zinutes pacituot. Tai dabar galvos skausmas ta data issirink, plius manojo brolis susizadeje pirmiau planuoja rugseji, tai man atrodytu kaip ir negrazu uzlyst, bet maniskis kazkai galvoja apie vasara, tai kaip ir butu toks uzkisimas kad mes pirmiau biggrin.gif

Reikia ieskotis vietos, ziuret kiek kainuos viskas unsure.gif rolleyes.gif
Atsakyti

Labs. Kokios aristokratiskos Upjoros vestuves :wub: 

Atsakyti

Kava ten su pienuku, panaši į cortado. Ania, Terezza?

Atsakyti

Pasakok, kaip ispudziai?

Šiaip viskas čiki, bet... pasigavom visi kažkokį šūdina virusą ar kokį biesą, tai nusivėmėm, nusividuriavom tai žinai smagumus šiek tiek užgožė :blink: 

Atsakyti

Aloha, 

 

Mergikės, ačiū už komplimentus Italijai, tikiu, kad nėra nė vienos kam ten nepatiktų. Vistik atostogos, atotrūkis nuo kasdienybės, bet kur yra labai gerai. 

 

Tresnia - dideliausi sveikinimai Tau  :dovana: Gražus žiedelis  :ax:

 

Upjora, tavo vestuvės labai įdomiai skamba. Nesu girdėjusi apie tokį vestuvių dirigentą, bet jauč, kad labai fainai. Čia tokia anglų tradicija? Liko gi, jau mažiau nei mėnuo  :bigsmile:

 

Evuxiene, sveika sugrįžusi. Aš va dėl tos priežasties labai saugausi tų masinių agentūrų viešbučių. Dažnai girdžiu juose apie virusus  :mad2:

Atsakyti
QUOTE(evuxiene @ 2019 10 23, 13:13)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="linamog" data-cid="72527314" data-time="1571817899"><div><p>Pasakok, kaip ispudziai?</p></div></blockquote><p>Šiaip viskas čiki, bet... pasigavom visi kažkokį šūdina virusą ar kokį biesą, tai nusivėmėm, nusividuriavom tai žinai smagumus šiek tiek užgožė blink.gif </p>

O tu velnias, draudima turejot?
Atsakyti

O tu velnias, draudima turejot?

O ką draudimas dengia viduriavimo atveju?

Atsakyti

O tu velnias, draudima turejot?

tai patys susitvarkėm, vaistų turėjom, realiai reikėjo išgulėti :)​ 

Atsakyti

O ką draudimas dengia viduriavimo atveju?

Gydytojo paslaugas ir vaistus. Koks skirtumas kuom susirgti, jei mokamos paslaugos, jas draudimas dengia.

Atsakyti

Labas rytas, mažoji įsisrgo kaip niekad, vis dar kyla tempa iki 39, sėdim prie gydytojos kabineto  :unsure:​ 

Atsakyti