Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

QUOTE(Laukinė orchidėja* @ 2019 10 22, 16:56)
<strong>Madam, </strong>iš Yoox esi rūbus pirkusi? Kaip su dydžiais kaži ir ar galima paprasta kortele apmokėti? hmm.gif​ Žiūriu dabar siuntimas free. 


Ten pagal brenda reik ziuret, is mano patirties, jei italu dizaineris, bus i mazaja puse.
Atsakyti

Ten pagal brenda reik ziuret, is mano patirties, jei italu dizaineris, bus i mazaja puse.

Nežinau koks dizaineris, Motel  parašyta.  :hmm: 

Atsakyti
QUOTE(Laukinė orchidėja* @ 2019 10 22, 17:53)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="linamog" data-cid="72526971" data-time="1571755692"><div><p>Ten pagal brenda reik ziuret, is mano patirties, jei italu dizaineris, bus i mazaja puse.</p></div></blockquote><p>Nežinau koks dizaineris, <strong>Motel</strong>  parašyta.  hmm.gif </p>

Nuoroda dek, brangioji
Atsakyti

Nuoroda dek, brangioji

:D prašau.  https://www.yoox.com...suggestion=true

Atsakyti

kaip tu čia Fate pati save sugebi cituot :D

nu tai ir paprastai keptus skystus kiaušinius galima padaryt su navarotais ir skanu :)

Tik bandziau klaida istaisyt. Cia telefonu. Nieko neiprasto nedariau ir jau tikrai nesitaikiau pati saves cituot :D 

Atsakyti

Vakarienė mano :essen: Kaune užrodė man super sushi kur yra :wub:

 


Pridėta:

Atsakyti

Gerai, kad po Filipo steiko įsijungiau SM, nes kitu atveju seilės tystų.

Filipo, nes sužadėtinio dukterėčia taip vadina filet steak. 

Šiandien susipažinom su toast master. Koks fainas vyras, o jau ūūūūūsai. Bus pasirėdęs raudonu švarku, jis net karalienei patarnavo tris kartus. Ech, tos tradicijos. :wub: Jo pareiga bus reguliuot eismą per ceremoniją ir vakarienę, kurią jie vadina pusryčiais, nes tai pirmas patiekalas, kurį valgo jaunieji po ceremonijos. Fainėja tas laukimas jau. :wub: 

Gagded, parodyk kolekciją puodelių. :ax: 

Aš nieko nekolekcionuoju.  :sleep: Ir vestuvių proga mums nieko nereikia.  :cry2:​ 

Atsakyti

Kolekciją parodysiu, kai įsitaisysiu lentynas, katrų vaizdą persiuntė draugutė kokiom trim sekundėm praėjus po puodelių šabo pabaigos.

Ajoooooo, kokį išskirtinį ir čia parodysiu.

Atsakyti

Pusryčiai. Ieškau šoninės (taaaaip Frofe, šviežios). Spėkit, ar radau. Kažkasssss jau aną suėdė, kol koncerte buvau.

 

Po koncerto pirkau juodos medžiagytės ir šluotą. Kaip žinot, humoro jausmo neturiu, ir viskas taip ir buvo.  

 

Einu kavos. Be šoninės.

Priedas  Screenshot_20191023-072944__01.jpg   184,56KB   0 Parsiųsta kartų

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 23 spalio 2019 - 06:30
Kokia stilinga kava, imu, sliuksteliu pieno ir seduos istiesus kojas. ax.gif
Kad matyciau bent viena Rykutes foto, butu isvis faina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 23 spalio 2019 - 09:18

O aš Gagded nuotraukų nematau šiandien. :unsure:​ 

Atsakyti

Sveikos, kūmos, kas gero kas naujo :victory2:​ 

aš bandau grįžti į vėžias po atostogų :P 

Atsakyti