Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Nuotakų eilė?

https://www.instagra...d=192byjdsjpgfd

Atsakyti
panašu :D 
Atsakyti

Vistik gerai, kai omaigaaat dvideßimt metų nematytą fajną pažįstamą sutinki išsifyfinus Pacuose, o ne Lidle prie dešros.

Atsakyti

Vilnietems siulau savaitgali nueit i Backstage Cafe ant brunch’o. Turi jie tu benediktu gal 7 variantus. Skanu.

Noriu i Limcos Italija. Sveikos. 

Atsakyti

tai pats kiaušinis tai ten visiškai nieko mandro :) gerai kažkuri rašė- paprastas virtas, minkštas kiaušinis be lukšto :) ten tik pats pateikimas visur kitoks ir savaip skanus :) esu valgiusi, ir net namie bandžiau pagal youtube gamint :D kažkaip gavosi, nors man tai vistiek skaniausia kai įmuši į keptuvę, uždengi dangčiu ir kepi kol viršus 'apsitrauks', bet kad trynys liktų skystas. aišku dar šalia kokios šoninės, svogūno laiško, uch... tada jokių benediktų nereik :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frofesorė: 22 spalio 2019 - 15:25

Man benediktas su tais visais priedais ir navarotais pats tobuliausias patirkalas pusryciams. Su kavos puodeliu. 
Man benediktas su tais visais priedais ir navarotais pats tobuliausias patiekalas pusryciams. Su kavos puodeliu. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fate Fate: 22 spalio 2019 - 15:33

kaip tu čia Fate pati save sugebi cituot :D 

nu tai ir paprastai keptus skystus kiaušinius galima padaryt su navarotais ir skanu :) 

Atsakyti
QUOTE(Fate Fate @ 2019 10 22, 16:33)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Fate Fate" data-cid="72526925" data-time="<a href="> Man benediktas su tais visais priedais ir navarotais pats tobuliausias patirkalas pusryciams. Su kavos puodeliu. </blockquote> Man benediktas su tais visais priedais ir navarotais pats tobuliausias patiekalas pusryciams. Su kavos puodeliu. 


Man irgi. Visad imu benediktus, jei einam out pusryciaut.


Labs.
Atsakyti

Laba. 

Tresnia, sveikinimai.  :4u: 

Limcamca, Italija irgi patiko. 

Madam, iš Yoox esi rūbus pirkusi? Kaip su dydžiais kaži ir ar galima paprasta kortele apmokėti? :hmm:​ Žiūriu dabar siuntimas free. 

Atsakyti

Skaniausias pusrytukas yra raumeninga šoninė, pakepta kaip reikiant. Pateikti su daaaaug petražolių ir espressssssssso.

Benediktintis irgi galima.

Atsakyti

PS nuo naujųjų nebuvau radus gražių puodelių. Visai. O va spalis... Jau dešimt. Espresiukinių rinkinys (6) toooobulas, su necentruota lėkštute  :wub: Ir keturrrri ranka tapyti porcelianiniai antpirštukai, su istorija  :angel2: 

Atsakyti

Skaniausias pusrytukas yra raumeninga šoninė, pakepta kaip reikiant. Pateikti su daaaaug petražolių ir espressssssssso.

Benediktintis irgi galima.

o dieve, tai čia ir pietukams tokia šoninė pac tas  :essen:  nu pietums, aišku, ne rūkyta, o šviežia, stambiau papjaustyta, bet vistiek turi būti pačirškinta taip normaliai, uch... su pomidorų padažu arba saldžiom garstyčiom...eina šikt, ėst užsimaniau  :fool:

Atsakyti