Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Bent siuo metu i Tenerife kainos +- mano norimam laikotarpiui zmogui nuo stukos euru. blink.gif

Šventiniu laikotarpiu kainos iškeltos, nes atostogos visiems, vaikams 😁

Atsakyti

Gėrei? Kaip šalutiniai poveikiai?

Jokiu šalutiniu. Tik sapnai lb ryškūs buvo ir tokie kartais su baisokais elementais. MB nieko iš vis nejuto

Atsakyti


Nu kaip pas jumi gerai. Pas mumi, tai priklausomai nuo turimo plano, gauni nuolaidas įrangos pirkimui. Alles. Ir dar juokingiau, kad mokant iš karto už įrangą, ji kainuoja daugiau, nei imant išsimokėtinai per 2 metus. Čia bent jau Telia tokie bajeriai.

tai  zina  yra visur tu niuansu,bet dazniausia pasiziuri ko nori ir  uz kiek gali gauti  kitur, tada skambini savo provaideriui  ir  sakai :)  ziu pas Petra as  galiu gauti  daugiau  uz  maziau, nei pas jus moku, tai arba  jus man padarote ta  pati  ir as lieku arba  as iseinu  pas Petra :) kokis 95%  pasakys kad  likete su mumis, bet gali buti  kad pasakys va jums staltiese takelis ir  jusu PAC  numeris yra toks ir toks :)

Maršrutas bus toks (tik raudona linija):

Absolute_Africa_SE27.jpg

ispudingai  mergyt, jau  laukiu  Tavo  reportazo  kelioniu temoje :)

Atsakyti

Neduoda cituot.

Gaile parašyk až, kiek už juos nori.

Sistina, po kokio pusmečio bus  :D​ 

Atsakyti

Neduoda cituot.

Gaile parašyk až, kiek už juos nori.

Sistina, po kokio pusmečio bus  :D 

Nei kiek, atiduosiu dykai. Tik nzn kaip tau paduot

Atsakyti

Nei kiek, atiduosiu dykai. Tik nzn kaip tau paduot

Tai siųst reikėtų. Einu rašyt až.

Atsakyti

Labas rytas

 

Aš tradiciškai dalinuosi kava, ne tablieeeetkomis ;)Priedas  Screenshot_20191019-065546__01.jpg   272,08KB   0 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Labas rytas, mano mažei šią naktį temperatūra užkilo, reiškia mamai namuose laikas pabūti  :D   Savaitgalis Klaipėdoje  :wub:  nu kaip smagiai ir tuo pačiu ramiai praleistas laikas  :wub:​  ir tokius pusryčius gavome nerealius, Benedikto kiaušiniai su lašiša ir avokadu ant vafliuko  :essen:


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 21 spalio 2019 - 08:34

Kokie pusrytukai!!!

Net po savaitgalinio express-catering'o 70-čiai žmonių jie man gražūs.

Kur tokius duoda, irmanreik!

Atsakyti
As nesu dar Benedikto ragavus, geda dziunglems...
Atsakyti

Kokie pusrytukai!!!

Net po savaitgalinio express-catering'o 70-čiai žmonių jie man gražūs.

Kur tokius duoda, irmanreik!

Piccolini Klaipėda 🥰

Atsakyti

As nesu dar Benedikto ragavus, geda dziunglems...

Nematau jokios gėdos, kažko stebuklingo nėra juose 😁 

Atsakyti