Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Kokios apsiskaiciusios murkos, liuks
Atsakyti

Noriu suknios.

Papirkau puikią lėkštę.

Vėl ruošiuosi į koncertą  :yahoo:​ 

Atsakyti

Noriu suknios.

Papirkau puikią lėkštę.

Vėl ruošiuosi į koncertą  :yahoo:​ 

Ne per gerai puoniai?

Pirkau batus duotis po brūzgynus, filtrus objektyvui ir action camerą. Sūnus surado savo seną kamufliažinę uniformą. Tikiuosi kad tiks.

Atsakyti

Žaidimas surask katę  :D 

72634240_737673096747871_212296651009058

Atsakyti

Pacccc tasss, jeiguką.

Atsakyti
Ponickos, yra cia patyrusiu keliautoju, patarkit, gruodzio antroj pusej kur skrist, kad butu galima biski pasisildyt, bent kokie +22+24?
Atsakyti

Pas mane į svetainę  :wub:  :hmm:  :angel2:​ 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 20 spalio 2019 - 17:33

Sveikos ponios,

Atskrendu ant šluotos. Nu kokia durnė esu, tai negaliu.  Žodžiu istorija prasidėjo kažkur prieš 2 metus. Kai pasiėmiau naują telefoną. Nepamenu po pusmečio ar po metų aš jį tradiciškai išdrėbiau ant asfalto ir sukaliau ekraną.  Nuvariau į servisą, ekrano keitimas 200€. Ne, nu, galvoju, tiek aš tikrai nemokėsiu. Telefonas veikia, bala nematė pabūsiu nefasona. Vakar, kol kirpėja plaukus dažė, galvoju pasiknisiu, įdomu kada baigiasi mano tie 2 metai išmokėjimas. Žinau, kad kažkur panašiu laiku. Mhm. Ir radau. Kad pliac beveik du metus aš moku dar papildomą draudimą už telefoną. Nu dūrų dūrą. Ir dar ne viskas. Šian šoku ant šluotos, nuskrendu iki panoramos, sakau, aha, draudimas yr? Yr. Sutaisysit? Tai aišku! ... tik frančizė 75 €. Ir išmokėjimas telefono baigiasi lygiai po mėnesio. Žodžiu. Esu visa tokia maladiec, kad net neturiu ką pasakyt. :B

Atsakyti

Pas mus radiatoriai salti kaip nabasniko uzpakalis, jokios kates neuzvarytum ant ju. Miegu priw atverto lango.   Vasarrrra.

 

Kas pas jus blogesnio, kaip gyvenate? Tylu cia..

 

A, va, jau Oragyte ir pasidalino.  :D   Pas mane tai remontai - kaimynai uzu sienos kala,  grezia, salia  viso kito gyvenimisku "gerybiu" paketo.. Jau as juos keikiu riebiais rusiskais zodeliais ir labai tikuosi , kad girdi. :yu:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo savaitė: 20 spalio 2019 - 17:43

Orage, uj, aš iki šyto savo 1+ (tokis teliefų brendas) buvau profesionali ekranų bandytoja. Supraaaantu tavy iki milimetro.

Kooookis saulėlydissss....

Bet kai pati išsirinkau, nebedaužau.

Ekraną pasikeisti moku, aCisiuntus iš kinų. Bet jau netreniruoti įgūdžiai. Svarbiausia mokėt sukalt tik ekraną, iki digitsizerio nedakalt  :B​ 

Atsakyti

Sveikos ponios,

Atskrendu ant šluotos. Nu kokia durnė esu, tai negaliu.  Žodžiu istorija prasidėjo kažkur prieš 2 metus. Kai pasiėmiau naują telefoną. Nepamenu po pusmečio ar po metų aš jį tradiciškai išdrėbiau ant asfalto ir sukaliau ekraną.  Nuvariau į servisą, ekrano keitimas 200€. Ne, nu, galvoju, tiek aš tikrai nemokėsiu. Telefonas veikia, bala nematė pabūsiu nefasona. Vakar, kol kirpėja plaukus dažė, galvoju pasiknisiu, įdomu kada baigiasi mano tie 2 metai išmokėjimas. Žinau, kad kažkur panašiu laiku. Mhm. Ir radau. Kad pliac beveik du metus aš moku dar papildomą draudimą už telefoną. Nu dūrų dūrą. Ir dar ne viskas. Šian šoku ant šluotos, nuskrendu iki panoramos, sakau, aha, draudimas yr? Yr. Sutaisysit? Tai aišku! ... tik frančizė 75 €. Ir išmokėjimas telefono baigiasi lygiai po mėnesio. Žodžiu. Esu visa tokia maladiec, kad net neturiu ką pasakyt. :B

jau norejau paguodos  psalme  rasyti, bet taip gerai  susikaite istorine-patirtis :) Man kita menesi  kontraktas baigiasi, tai irgi reikia  taskus susideti, svarstau ar imti kita telefona ar  uzteks to kuri turiu tik 'issireikalauti' gero plano.

Atsakyti

Ponickos, yra cia patyrusiu keliautoju, patarkit, gruodzio antroj pusej kur skrist, kad butu galima biski pasisildyt, bent kokie +22+24?

Į Meksiką  :D 

jau norejau paguodos  psalme  rasyti, bet taip gerai  susikaite istorine-patirtis :) Man kita menesi  kontraktas baigiasi, tai irgi reikia  taskus susideti, svarstau ar imti kita telefona ar  uzteks to kuri turiu tik 'issireikalauti' gero plano.

Aš būtent taip ir padariau. Neėmiau naujo, nes senas veikia puikiai. Už planą moku 10 pinigų.

Atsakyti