Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Och tu *****. Nemalonus daiktas.

Ne tas žodis  :wacko:​  

Atsakyti

Jau sakiau mezgėjoms, kad dieną buvau ragana dieną: sodinau snieguoles, ėjau šluotos pirkti (fajnumas  auginti liepas, vinkšną ir kaštonus). 

 

 

p...paatominom po naktinį Vilnių!!! Panevėžio nesiekėm, bet kodinis pavadinimas išsivystė.

 

Po koncerto vėl įkrauta. Fortepijonas ir violončelė.... Omg, kaip buvo gerai!

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 19 spalio 2019 - 21:41

Jau sakiau mezgėjoms, kad dieną buvau ragana dieną: sodinau snieguoles, ėjau šluotos pirkti (fajnumas  auginti liepas, vinkšną ir kaštonus). 

p...paatominom po naktinį Vilnių!!! Panevėžio nesiekėm, bet kodinis pavadinimas išsivystė.

Po koncerto vėl įkrauta. Fortepijonas ir violončelė.... Omg, kaip buvo gerai!

O aš tai googlinu žiūronų pirkt. Ir kamufliažinės aprangos. Sakė reik.

Atsakyti

Tuk tuk

Kas ten?

Aš jūsų mėšlungis  :devil:

:frusty:  :oh:

Šluba antis. Į pietus neskrisiu. Liksiu žiemoti.

Bet ziurek gerai būti raiša antim :) 😊 “Vakar radau jauną laukinę antį sužalotu sparnu, tad ji negali išskristi į pietus... Žmonės, jei Jūs turite širdį, - prisidėkit pinigėlių, kas kiek galit, ir aš asmeniškai ją nuvešiu į pietus... Galiu į Tailandą, galiu kad ir į Maldyvus. Dalinkitės, prašau, - brangi kiekviena minutė!!! 😌 🤫🤫” iš FB platybių 😊

Atsakyti

Bet ziurek gerai būti raiša antim :) 😊 “Vakar radau jauną laukinę antį sužalotu sparnu, tad ji negali išskristi į pietus... Žmonės, jei Jūs turite širdį, - prisidėkit pinigėlių, kas kiek galit, ir aš asmeniškai ją nuvešiu į pietus... Galiu į Tailandą, galiu kad ir į Maldyvus. Dalinkitės, prašau, - brangi kiekviena minutė!!! 😌 🤫🤫” iš FB platybių 😊

:lol:  :clap_1:​ 

Atsakyti

Terezza, 19 Spa 2019 - 22:48, parašė: O aš tai googlinu žiūronų pirkt. Ir kamufliažinės aprangos. Sakė reik.
Bus taip?

 

Priedas  vlz1b0573w321.jpg   316,32KB   2 Parsiųsta kartų

Atsakyti

Bet ziurek gerai būti raiša antim :) 😊 “Vakar radau jauną laukinę antį sužalotu sparnu, tad ji negali išskristi į pietus... Žmonės, jei Jūs turite širdį, - prisidėkit pinigėlių, kas kiek galit, ir aš asmeniškai ją nuvešiu į pietus... Galiu į Tailandą, galiu kad ir į Maldyvus. Dalinkitės, prašau, - brangi kiekviena minutė!!! 😌 🤫🤫” iš FB platybių 😊

Tiesą sakant ir rimtų tokių skelbimų yra nnnn, niekad negalima šydytis. Na, aišku, į Tailandą, jau ne ta diagnozė :D​ 

Atsakyti

Tiesą sakant ir rimtų tokių skelbimų yra nnnn, niekad negalima šydytis. Na, aišku, į Tailandą, jau ne ta diagnozė :D​ 

Tu ka, manai as is Festinos sydijuosi, as gi jai atostogas radau :)  niu bet rimtu  tokio skelbimo niekaip nepavadinsi ir jis net nebuvo skelbimas :)

Atsakyti

Tu ka, manai as is Festinos sydijuosi, as gi jai atostogas radau :)  niu bet rimtu  tokio skelbimo niekaip nepavadinsi ir jis net nebuvo skelbimas :)

Ai, rašytinis nesusišnekėjimas :D Niapik. :B 

Atsakyti

Ai, rašytinis nesusišnekėjimas :D Niapik. :B

niapiikst as :)  buciuotis noriu :)

Kokia  durna nuotaika, tai ne  tas zodis :) ryt prie saltos juros trim dienom su brangiausiu vaziuojam, o siandien su vaikais i aviuko Shano  filma :)  grazu  vienok :)

Atsakyti

Nu ne visai. Nuogus odos plotus patertina prisidengt. Nuo kuisių ir nuo saulės. Tai bus kažkaip taip:

camoninja.jpg

Atsakyti

Ką veikiat, damos?

74718686_2081474905286362_18441952195877

Atsakyti