Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Parduotuvėje su Revolut puikiai visur atsiskaičiau, autobusai, metro UK labai ir gerai veikia bekontaktis. Pavedimai lengvai... Vat dar nebandžiau bilietų pirkti ir viešbučių rezervuoti, nes joje pinigų daug nelaikau, tik tam kartui kiek reikia įsimetu. Bet daba banke pasakiau, kad nebegamintu man auksinės kuri baigiasi gruodžio mėnesį. Tai jie ją užblokavo dar esančią  :bash:  o pas mane viešbutis vakar vos ne anuliavo užsakymo dėl to, tai greitai ant kitos kortos permečiau. Deja dar Italija ant auksinės pirkta. Reiks pretenzija pretenzija parašyti  :mastau:  juk galioja dar, padaryta su ja rezervacijų nemažai.

Oho čia tai naglai, juk esi jau sumokėjus už paslauga kaip jie gali užblokuoti. Savivalė begaline, kaip ir su tais dvigubais nu skaičiavimais o kaltų nėra. 

Atsakyti

Kavos kvapas ant vasaros saulės nublukintos lauko staliuko staltiesės.    

 

 

Priedas  Screenshot_20191019-105413.jpg   71,89KB   4 Parsiųsta kartų

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 19 spalio 2019 - 09:55

Kavos kvapas ant vasaros saulės nublukintos lauko staliuko staltiesės.    

attachicon.gifScreenshot_20191019-105413.jpg

Kokia tu šįryt romantiška  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Kavos kvapas ant vasaros saulės nublukintos lauko staliuko staltiesės.    

attachicon.gifScreenshot_20191019-105413.jpg

Ir kavos neliko,ir staltiese nublukus,ir ruduo kaip spinagryzas.Ssss o ne gyvenimas.

Labas mamzes.

Atsakyti

Ir kavos neliko,ir staltiese nublukus,ir ruduo kaip spinagryzas.Ssss o ne gyvenimas.

Labas mamzes.

Ką čia šnEki? Gyvenimas yra gražus  :lietuva:​ 

Atsakyti

Ir kavos neliko,ir staltiese nublukus,ir ruduo kaip spinagryzas.Ssss o ne gyvenimas. Labas mamzes.
Aha o kai kas dar ir darbe tupi 😂ir labiau girdžiu kaip lietaus lašai kapsi nei milijonai į mano sąskaita 😊o dar vakar akla pirkimą padariau 😊

Ką čia šnEki? Gyvenimas yra gražus  :lietuva: 
Kokius Tu čia šiandien akinius užsidėjusi 😊
Atsakyti

Akiniuota autoritetingai pareiškia - diena graži, šilta, puiki!!! Kavos ir saulės joje pakako, nesu užstrigusi viename sezone.

Darbą reguliavau nuotoliai ;)

Kokį Elaizos Dūlitl stiliuko švarką ir sijoną nukoviau!!! Undinėlės silueto, taip mėgiamo VW.

Ir važiuoju taurei muzikos ir šampano su nuostabia pašnekove. Nejaučiu tarp mūsų esančio pilnamečio brito amžiaus atstumo, dažnai stiebiuosi link jos. Atominė!

Atsakyti

Kokius Tu čia šiandien akinius užsidėjusi 😊

Šiie akIniai man instaliuoti nuo gimimo. By default tsakant.  :D​ 

Atsakyti

Šiie akIniai man instaliuoti nuo gimimo. By default tsakant.  :D 
Tai aš turbut kažkokia nevykusi demo versija nes va praeita savaite turejau pas specsavers” apsilankyti 😊

 

 

Gadget smagu skaityti Tavo dieneles darbelius 😊

Atsakyti

Kokį Elaizos Dūlitl stiliuko švarką ir sijoną nukoviau!!! Undinėlės silueto, taip mėgiamo VW.

Vw til šiūzus turėjau.  Apie Dūlitl pirmą kart girdžiu. Parodyk.

Atsakyti

Tuk tuk

Kas ten?

Aš jūsų mėšlungis  :devil: 

:frusty:  :oh: 

Šluba antis. Į pietus neskrisiu. Liksiu žiemoti.

Atsakyti

Tuk tuk

Kas ten?

Aš jūsų mėšlungis  :devil:

:frusty:  :oh:

Šluba antis. Į pietus neskrisiu. Liksiu žiemoti.

Och tu *****. Nemalonus daiktas.

Atsakyti