Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstančios burbulus ir pokalbius ;)

Orage, tu irgi pamiršai, kad per išeiginę reikia ilsėtis?

Aš kasdien sutinku ir įsimyliu naujus šunis. Galėčiau, daug namie jų turėčiau. 

Sistina, dar sužinojau, kad su prožektorium pasišviečiant galima apžiūrėti lapus ir žemes iš arčiau ir tada matosi kenkėjai jei jų yra. Ligotų man nepasitaikė. Tfu tfu tfu.

Atsakyti

Orage, tu irgi pamiršai, kad per išeiginę reikia ilsėtis?

Kas taip sumąstė?

Klapt klapt žaliomis akelėmis ;)

Atsakyti

Orage, tu irgi pamiršai, kad per išeiginę reikia ilsėtis?

Aš kasdien sutinku ir įsimyliu naujus šunis. Galėčiau, daug namie jų turėčiau. 

Sistina, dar sužinojau, kad su prožektorium pasišviečiant galima apžiūrėti lapus ir žemes iš arčiau ir tada matosi kenkėjai jei jų yra. Ligotų man nepasitaikė. Tfu tfu tfu.

Oi neeeeeee. Čia mano poilsis. Ir taip jau maurais apaugau per tuos darbus. Tai nors per išeiginę galvą prapučiu. Va numigau ir vėl kaip šviežia. :D

Atsakyti

Aš kasdien sutinku ir įsimyliu naujus šunis. Galėčiau, daug namie jų turėčiau. 

pakeitus žodį "šunis" į žodį "kates", nu gal dar išbraukus žodį "kasdien", tai va, tai būtų apie mane :D

Atsakyti

Kaip saulėlydis, tik žalia ;)

Atsakyti

kokia dar žalia, mėlyna!

Atsakyti

Exactly!!!

Atsakyti

Kas turit Revolut kortele, ar ji veikia normaliai? Pvz bookinge, užsakant autonuoma užsieny ar galima naudot? Aliexpress, Amazon ir pan?

Atsakyti

Kas turit Revolut kortele, ar ji veikia normaliai? Pvz bookinge, užsakant autonuoma užsieny ar galima naudot? Aliexpress, Amazon ir pan?

turu kortele, bet taip 'placiai'  nenaudojau, tik atsiskaitymus kortele ir bankomate. manau, kad  neturetu  kilti problemu juk ji  kaip ir kitos  'normalio' korteles.

Atsakyti

turu kortele, bet taip 'placiai'  nenaudojau, tik atsiskaitymus kortele ir bankomate. manau, kad  neturetu  kilti problemu juk ji  kaip ir kitos  'normalio' korteles.

Man aktualiausia lėktuvų bilietai, viešbučiai, automobilių nuoma. Atsiskaityti parduotuvėse gyvai ir bankomatai nesvarbu

Atsakyti

Teks išbandyti pačiai,nes tai ka tu išvardinai man patogiau sumokėti savo banko kortele nes ten visada yra pinigų kiek reikia be galvojimo ar užteks gal papildyti ir.t.t  be to automobilio nuomai reikia kreditines.  Kokiu tikslu Tau norisi mokėti Revolut? Nebent kokie kiniečiai,tai gal ir patikimiau taip atsiskaityti 😊

Atsakyti

Parduotuvėje su Revolut puikiai visur atsiskaičiau, autobusai, metro UK labai ir gerai veikia bekontaktis. Pavedimai lengvai... Vat dar nebandžiau bilietų pirkti ir viešbučių rezervuoti, nes joje pinigų daug nelaikau, tik tam kartui kiek reikia įsimetu. Bet daba banke pasakiau, kad nebegamintu man auksinės kuri baigiasi gruodžio mėnesį. Tai jie ją užblokavo dar esančią  :bash:  o pas mane viešbutis vakar vos ne anuliavo užsakymo dėl to, tai greitai ant kitos kortos permečiau. Deja dar Italija ant auksinės pirkta. Reiks pretenzija pretenzija parašyti  :mastau:​  juk galioja dar, padaryta su ja rezervacijų nemažai.

Atsakyti