Įkraunama...
Įkraunama...

Draugiškos Londono gyventojos. Jeigu esi Anglijos gyventoja, prisijunk ir tu.

QUOTE(*nova* @ 2019 12 08, 19:53)
Mes dovanas i LT jau ana savaite issiuntem. O vietiniams gal ka gero savaitgali nupirksiu  mirksiukas.gif

Siandien ceburekus dariau. Pradejau 3, sedom valgyt - 6 val. Greitai jie darosi, bet vat tas virimas laiko atima daug.

Per vezejus perduodiu,tai nebutina anksti issiust biggrin.gif Be to svogeriui noriu savo mesos idet,o ji dar neissivytino kki galo...

As verdu iskart bedarydama.. po du i puoda dedu, tai kol kitus sulipdau,tie jau isverda.. Aisku prisipildo greiciau,bet vis tiek procesas grriciau einas,nei kad visus sulipdyt,o paskui virt..
Atsakyti
Aš šiandien viriau kopūstienę, pagaminau "stir fry" su krevėtėmis ir užmarinavau vištienos blauzdeles rytdienai.
Vyras dirba naktinę pamainą šią savaitę, tai man sunkiau maistą jam parinkti.
Papildyta:
Aš tai karčiai pasimokiau su tais siuntų vežėjais: prižadėjo Vilniuj pristatyti nurodytu adresu, o teko žmogui atsiprašyti iš darbo ir važiuoti į Gariūnus atsiimti dėžes. Pikčiausia buvo, kad sumokėjom už siuntimą beveik £100
Atsakyti

Eina sau, cia tai kiaulyste, bet tai kokio dydzio dezes siuntet, kad 100£ mokejot? Mes kokius 6 metus per tuos pacius siunciam, tai jokiu bedu dar nebuvo, paskambina pries vesdami, jei tuo metu darbe, tai nuveza iki darbo, sumoku 30£ uz kaledini siuntini trims seimoms, aisku musu dovanos nebuna prasmatnios, apie 10-20£ zmogui.

Atsakyti
Labukas

Aga,as ir norejau klaust ko taip brangisi.. Bet cia gal,kad pati Pigalica toli gyvena g.gif Mes va i Zakopane uz didele deze sumokejom 25£.. O i LT as perduodu per draugus,kurie uzsiima siuntu vezimu.Nemokamai man nuveza biggrin.gif Aisku uz tokia deze ka siuntem,gal ir sumokeciau( jei imtu biggrin.gif ) Bet dabar bus batu dezutes dydzio tas mano siuntinys mirksiukas.gif

Pigalica,o tu ieskohai vezeju i Lt,ar darai ka?
Atsakyti
Lavas rytas visoms
Pas mus labai vejuota, vos i darba nuejau

Heida dezes dideles buvo, nors pagal matmenis ir svori sake paims £50, bet atvaziavus, pakele kaina iki £90. Mus skubiai reikejo, tai sutikom. Nuo to laiko tik per kurjeriu tarnybas viska siuntinejam.
Papildyta:
Mes per pazistamus susigundem, moteris siunte per juos, sake, kad nuo duru iki duru, dar padeda inesti, jei sunki tase, vienos turgines tases kaina £30. Nuskambejo gundanciai, na ir pasirasem
Papildyta:
Giega, ieskojau. "Broliai veza" pilni, kita kompanija, kur buvo cia pasiulyta, nepatiko skundai, jei tik butu skustasi del velavimo, tai man nieko tokio, bet kas antas skundas buvo, kad vairuotojaji vartoja alkoholi keliones metu
Atsakyti
As siuliau Transpaule biggrin.gif Nezinau kaip ten jas su jais,nes nebebendrauju jau keli metai biggrin.gif Zinau jad savininkas zentui perleido vadovaut.. Bet tikrsi abejoju ar patys vairuotojai geria keliones metu... Va kad keleiviai geria,tai tikiu-autikas didelis,zmoniu daug..

O nebevaxiuoja jokie valdiski?? As pries 17m su eurolines atvaziavau biggrin.gif Su oersedimu Paryziuj biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas

Pigalica, uzsidaryk duris-vejas nuo taves labai pucia biggrin.gif

Su tais vezejais tai tikrai. Garantuoja nuo duru iki duru, o paskui reikia lakstyt po miesta, tase gaudyt. Siuntem vienais metais mano broliui tase. Paskambino vairuotojas broliui ir sako turi pora val iki maximos atvaziuot, pasiimt tase, nes po poros val vaziuojam i kita miesta. Turi spet... biggrin.gif vat tau ir nuo duru iki duru servisas biggrin.gif

Ar jau visos namus pasipuose bigsmile.gif as dar vis ne ax.gif
Atsakyti

Laba, 

Na iš darbinės pusės pasakysiu visokių yra klientų. Nori pigiai, bet kokybiškai. Tai va tie pigiai ir veža bile tašėmis, o tai yra pirmas požymis, kad vežėjas nėra legalus, nes: kiekvienas vežėjas turi žinoti svorį kokį veža. Ir, tai turi būti įforminta popieriuose. Todėl, vežti tašėmis yra neįmanoma. Yra žmonių kurie į tašes sugeba pridėti tiek, kad tos net plyšta arba nuo žemės atkelti neįmanoma. Ir, baisiai džiaugiasi, kad pigiai parveš. O, paskui iškilus problemoms, - vežėjai kalti. 

Pigalicai nežinau ką rekomenduoti, nebent Toras. Jie super geri. Nežinau ar iki jos važiuoja. 

Visiems kitiems tai net nežinau kam kitų vežėjų ieškoti: lietuvalondonas.com - patys geriausi, geresnių nėra. Ypač kauniečiams, nes jie patys kauniečiai. Jie garantuotai visada atveža iki durų. Ir išvis super vyrukai, smagu su jais dirbti. 

Vakar papuošiau eglutę, bet nepatinka. Praėjusiais metais kažkaip norėjosi ramių, šiltų spalvų, o šiemet trūksta ryškumo. Tai pirksiu naujus spalvotus žaisliukus ir perpuošiu  :D  :D​ 

Atsakyti
Nova, neuzsidaro durys 🤣

Giega, zinau kad geria keleiviai. Per pora valandu skrydzio sugeba prisigerti kaip tapkes 🤣 jau nesneku apie 20+ valandu kelio. LT dirbau gelezinkeliuose, visokiu cirku prisiziurejau 😥

Limcamca, as zinau kad zmones yra godus, kartais sunku su jais buna. As prisimenu gelezinkeliuose, ateidavo koks zmogelis ir paklausdavo ar paimtumem maiseli su keliais drabuziais vaikams, pirma karta pasakiau, kad paimsiu, tai tas "maselis" buvo turgines tases dydzio ir nese ja du vyrai 🤣🤣🤣 tai jau veliau atsakydavau, kad paziuresiu pirma i "maiselio" dydi 😄😄
O siaip tesiant tema, musu bendras svoris per abi dezes buvo apie 15kg, viena deze buvo auksta ir siaura, o kita standartine. Kai skambinom, klause ir matmenu, ir svori, pasake kaina, lyg viskas ir gerai buvo.
Apie Tora man siandien pasake, vaziuoja jie pas mus, ir siuntinius veza, ir keleivius. Reiks paskambinti jiems.

Atsakyti

Kas keleivius veža aš nieko nepažįstu. Kažkaip nei mes patys, nei kažkas iš mūsų pažįstamų yra važiavę. Tik apie krovinius galiu kalbėti. 

Bet tikrai koks vėjas. Įsidarbinau Hermes, tai šiandien pasikraut siuntų neįmanoma, vėjas duris plėšo. 

Atsakyti
Skaiciau atsiliepimus apie Torą. Daug skundų, bet daug ir geru atsiliepimų. Suprantu, kad visiems neįtiksi, o dar žmonės pamiršta, kad per dvi paras kelio bet kas gali atsitikti.
Atsakyti
Limcamca,siuntinius vezioji bigsmile.gif

Daug blogu atsiliepimu paraso konkurentai biggrin.gif
Atsakyti