Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Tai turbut laisvalaikiui turit omeny, minksti tie?

Taip, taip. Tik paskutiniai pirkti CK buvo labai ploni. Tinka miegojimui, kai labai šalta  :D 

Atsakyti
Parduodu ka tik gautus odinius Reebok kedus. Labai gaila, mazi verysad.gif Raso, kad didinti pasiemiau usa 7, bet visai nedidinti, man mazi, atitinka 37, man reikia usa 7,5. Gražūs, Patogūs, lengvi, odiniai. Spalva chalk blue pearl. 37,46 eur.
https://shop.simon.c...d=7723386503228

https://en.zalando.d...11a0pm-a11.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolipa: 14 spalio 2024 - 18:16
QUOTE(gėlužė @ 2024 10 14, 14:07)
Laba, priminkite kokius kapsulinius aparatus turite ir tikrai patinka. Kai kalbejote nereikejo, bet maniskis sugedo, reik atsinaujinti.


Pasižiūrėkite, ko jūs norite- jei kavos gėrimų- Dolce Gusto super,
jei norite kavos- nespresso puikus pasirinkimas, o prie jų atskiri pieno plakikliai- fantastiškai suplaka pieną!
Atsižvelkit į kapsulių kainas- Dolce gusto man rodos net nėr alternatyvų ir brangiai gaunas vienas puodelis, o nespresso galimos įvairiausios alternatyvos ;)
Imčiau Nespresso 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2024 10 14, 10:36)
turimų 8 dydis sakyčiau net į didesnę pusę, tikrai nemažinti

mano tokie: https://australialux...XdsPngmGHs-VCc3

Dukros pėda 24.5, kaži 8 bus dideli? Kiek vidpadį rašo bato viduje? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
TURIME PRADĖTUS RINKTI UŽSAKYMUS IŠ ŠIŲ PARDUOTUVIŲ    

KVIEČIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www.karllagerfeldparis.com - 15%
www.finishline.com - $15 nuo $150
www.mountainwarwhouse.com
www.shop.samsonite.com - 10%
www.urbanoutfitters.com
www.talbots.com - 20%
www.harney.com - $10 nuo $50
www.usa.tommy.com - 25%
www.armaniexchange.com
www.nordstromrack.com
www.ashford.com - 7%
www.dkny.com
www.timberland.com
www.us.boohoo.com
www.uspoloassn.com - 30%
www.calvinklein.us - 20%
www.landsend.com - 60%
www.32degrees.com
www.tjmaxx.com
www.ae.com
www.diffeyewear.com
www.balibras.com
www.yoox.com
www.jomashop.com
www.marshalls.com
www.slip.com
www.uniqlo.com
www.costco.com
www.belk.com
www.hm.com
www.6pm.com
www.bhfo.com
www.gap.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS


www.gymboree.com - 20%


PREKES MUSU GROZIUI


www.wholesale.fragranceshop.com
www.swansonvitamins.com
www.naturessheabutter.com
www.bathandbodyworks.com
www.walgreens.com - 20%
www.yesstyle.com - 15%
www.iherb.com - 20%
www.vivanaturals.com
www.colourpop.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 14 spalio 2024 - 19:59
Pupuliarieji Clarks, tik ilgesni ax.gif
Atsakyti
Gal kas pirkote? Kažin kaip kokybė? Visai nieko atrodo kai kurios br tases, tarkim si;)
https://bananarepubl...dp-page-content
Atsakyti
Apie kavos aparatus-kasdien naudoju darbe nespresso, ragavus Dolce Gusto ir Lavazza nemažai variantų. Mano skoniui visi jie biški š---s. Nespresso irgi įvairius variantus bandžiau- jų pačių ne vienos rūšies, starbucks, Lavazza, dar kažkokias iš prekybcentrio, savo mėgstamą Magnifico iš kavos draugo. Turbūt dabar su patirtim jei reikėtų paprasto nebrangaus nesudėtingo aparato- imčiau arba su kaušeliu, arba su kavos tabletėm, man skaniau.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2024 10 14, 22:01)
Apie kavos aparatus-kasdien naudoju darbe nespresso, ragavus Dolce Gusto ir Lavazza nemažai variantų. Mano skoniui visi jie biški š---s. Nespresso irgi įvairius variantus bandžiau- jų pačių ne vienos rūšies, starbucks, Lavazza, dar kažkokias iš prekybcentrio, savo mėgstamą Magnifico iš kavos draugo. Turbūt dabar su patirtim jei reikėtų paprasto nebrangaus nesudėtingo aparato- imčiau arba su kaušeliu, arba su kavos tabletėm, man skaniau.


Dėkui 4u.gif O koks čia su kauseliu??? Aš atsilikus šia tema🙈
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2024 10 14, 20:25)
Dėkui 4u.gif O koks čia su kauseliu??? Aš atsilikus šia tema🙈

De longhi
Papildyta:
QUOTE(Gafsa @ 2024 10 14, 20:01)
Apie kavos aparatus-kasdien naudoju darbe nespresso, ragavus Dolce Gusto ir Lavazza nemažai variantų. Mano skoniui visi jie biški š---s. Nespresso irgi įvairius variantus bandžiau- jų pačių ne vienos rūšies, starbucks, Lavazza, dar kažkokias iš prekybcentrio, savo mėgstamą Magnifico iš kavos draugo. Turbūt dabar su patirtim jei reikėtų paprasto nebrangaus nesudėtingo aparato- imčiau arba su kaušeliu, arba su kavos tabletėm, man skaniau.

Bet tą kur tu man padarei tai buvo niam bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2024 10 14, 14:07)
Laba, priminkite kokius kapsulinius aparatus turite ir tikrai patinka. Kai kalbejote nereikejo, bet maniskis sugedo, reik atsinaujinti.

Namie turiu stacionarų DeLongi, kava ideali, o savaitgalinėms kelionėms turiu Nespresso. Mažas, patogus, kavos kapsulių pasirinkimas labai geras ir daugumoj parduotuvių. Dukra į savo pirmą butą irgi nusipirko
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2024 10 14, 21:25)

Dėkui 4u.gif O koks čia su kauseliu??? Aš atsilikus šia tema🙈

kur kaip kavinej, i kauseli maltos kavos idedi ir istatai. Per ji vanduo teka ir kava gaunasi biggrin.gif
Atsakyti