Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Argija @ 2024 10 12, 21:32)
prašo dėl pinigų plovimo prevencijos. Visi kas vintedu naudojatės anksčiau ar vėliau gausit tokį pranešimą dėl dokumento pateikimo.

Vajetau, kiek čia reik parduot, kad plaut pinigus! Nes aš tą irgi supratau, kad prevencijai, bet kaip visada - pradeda ne nuo dramblio… absurdas.
Atsakyti
DKNY nedaug truksta iki free ship
Atsakyti
Sveiki. Ar yra šios grupės netikusių prekių pardavimai facebooke kur galėčiau įkelti kas netiko?
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2024 10 13, 11:36)
Sveiki. Ar yra šios grupės netikusių prekių pardavimai facebooke kur galėčiau įkelti kas netiko?

Yra, tik visada painioju kuri yra kuri 4u.gif į netikusių prekių temą:
8 dydžio juodas Bananarepublik sijonas, su kišenėmis. 47 €
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2024 10 13, 11:36)
Sveiki. Ar yra šios grupės netikusių prekių pardavimai facebooke kur galėčiau įkelti kas netiko?

Isparduotuve
Atsakyti

Merginos, o Columbia galima tikėtis papildomos nuolaidos nuo SALE kainų?

Atsakyti
VS turime vienkartine $25 nuo $125 nuolaida, galioja ir clearance
Atsakyti
QUOTE(elkin @ 2024 10 13, 09:53)
Visi gražūs,  tik išpirkti (

Tai žinoma, aš gi atsakiau į klausimą kuriuos esu sau pirkus per keletą metų biggrin.gif nuorodos iš senų užsakymų pašte biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, norėjau paklausti gal turite užsakymų iš Saksfifthavenue? 4u.gif
Atsakyti
Gafsa, dėkui 4u.gif
Pavasariop teks atkreipt demesi;)
Atsakyti
QUOTE(Evameda1 @ 2024 10 13, 13:45)
Sveiki, norėjau paklausti gal turite užsakymų iš Saksfifthavenue? 4u.gif

Sveiki, ne
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 10 12, 15:15)
Aš ištisus metus su bateliais, retsykiais į "Uggus" įkrentu  biggrin.gif mano ilgaauliai jau kokius 4 metus nebuvo net uždėti


Jau keletą metų ir aš nepasigedau ilgaaulių, bet šiemet va užsimaniau smile.gif
QUOTE(Gafsa @ 2024 10 12, 17:17)
Aš keletą įvairių variantų virš kelių batų-kojinių esu papirkus iš yoox, tai kartais anuos ištraukiu, bet jei pirkčiau naujus, tai tik tiesiu aulu ir ant vidutinio storio pado,  kažką tokio stiliaus https://www.stories....1084827001.html
man jie gražu tiek su sijonais, tiek siauras kelnes sukišus.

Gražūs ir šie, ir iš HM ar ZAROS ( neatsimenu) kur nuorodą dėjot. Tik norisi pigesnių, nes vistiek jie tik karts nuo karto mano bus avimi, sijonu beveik nenešioju, bet ilgų batų noriu
Atsakyti