Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

https://www.marshall...t2nQgPAzL9OpGuQ
Atsakyti
Sveikos, aš čia tik kartais užklystanti anemikė biggrin.gif pamačiau diskusijas apie mažakraujystę. Tai paskutinį pusmetį geriu naturesplus-hema-plex-iron-with-essential-nutrients-for-healthy-red-blood-cells-60-slow-release-tablets iš Iherb. Tabletėje geležies kiekis toks pats kaip ir Tardyferon, plius didoka vitamino c dozė ir kitų elementų, reikalingų geležies pasiavinimui. Šitą rekomenduoju smile.gif
Atsakyti

Sveikos, aš čia tik kartais užklystanti anemikė biggrin.gifpamačiau diskusijas apie mažakraujystę. Tai paskutinį pusmetį geriu naturesplus-hema-plex-iron-with-essential-nutrients-for-healthy-red-blood-cells-60-slow-release-tablets iš Iherb. Tabletėje geležies kiekis toks pats kaip ir Tardyferon, plius didoka vitamino c dozė ir kitų elementų, reikalingų geležies pasiavinimui. Šitą rekomenduoju smile.gif

o niekada negalvojot susilasint?

Atsakyti
Gera OTBT kaina
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2024 10 10, 15:46)
<p>o niekada negalvojot susilasint?</p>

ne visi toleruoja lašinamą unsure.gif
Atsakyti

ne visi toleruoja lašinamą unsure.gif
Zinau bet tikrai ne tiek kiek gydytojos gasdina 😀 teko dometis tai net istaigoj kur lasina kasdien nera mate ne vienos blogos reakcijos, sake buna kai lasinamos dideles dozes. Bet jos nera lasinamos kaip tos ale vitaminu laselines, tik su siuntimu ir turi vieta ten ta gaivinimo rinkini turet ar kazka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 10 spalio 2024 - 17:04
Apie lašinamą geležį - mano šeimos gydytoja sako, kad labai kenkia kepenims 🤔
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2024 10 10, 18:03)
<p></p><p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Alexia" data-cid="73165852" data-time="<a href="> ne visi toleruoja lašinamą vartotojo įkelta nuotrauka</blockquote> Zinau bet tikrai ne tiek kiek gydytojos gasdina 😀 teko dometis tai net istaigoj kur lasina kasdien nera mate ne vienos blogos reakcijos, sake buna kai lasinamos dideles dozes. Bet jos nera lasinamos kaip tos ale vitaminu laselines, tik su siuntimu ir turi vieta ten ta gaivinimo rinkini turet ar kazka.

Dukra iš karto pradėjo balt/mėlt/alpt. Ir ne iš baimės. Kelis kartus bandė ir tas pats.
Atsakyti

Apie lašinamą geležį - mano šeimos gydytoja sako, kad labai kenkia kepenims 🤔
Nu as asmeniskai renkuosi mazesne blogybe kaip ten gafsa sake, nes gelezies papildai irgi nera vitaminai. Kaip minejau, kai juos reikia gerti vos ne istisus metus, as nebematau kitos iseities. Turiu jau laselines recepta nes as tiesiog nebegaliu tu tableciu gert, man visi tie ecoshai, smarthitai siuo metu jau irgi dirgina skrandi, kietina vidurius ir tt. Beto praktiskai nera naudos, sugeriau puse metu ta ecosha, pasidariau tyrima- feritinas 10. Tai galesiu papasakot kaip man sekes bet kiek mano draugiu lasinos, visos kaip tik dziaugiasi kad pagaliau kaip zmones jauciasi. Nors mineta kad turesiu gert tabletes per menesines bet 5 dienas per menesi as galiu istvert, bet ne 365 dienas per metus ir vis tiek tas feritinas vos vos pakiles.

Ir siaip as tariausi ir su gastro gydytoju, sake tik lasintis nes kad ir kokia ten ta tablete, jos visos dirgina skrandzius.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 10 spalio 2024 - 18:55
TURIME PRADĖTUS RINKTI UŽSAKYMUS IŠ ŠIŲ PARDUOTUVIŲ    

KVIEČIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www.karllagerfeldparis.com - 30%
www.finishline.com - $15 nuo $150
www.bananarepublic.factory.com - 25%
www.urbanoutfitters.com
www.talbots.com - 20%
www.harney.com - $10 nuo $50
www.usa.tommy.com - 25%
www.armaniexchange.com
www.ashford.com - 7%
www.dkny.com - 40%
www.timberland.com
www.us.boohoo.com
www.uspoloassn.com - 30%
www.marshalls.com
www.calvinklein.us - 20%
www.nordstromrack.com
www.tjmaxx.com
www.ae.com
www.diffeyewear.com
www.balibras.com
www.target.com
www.yoox.com - 20%
www.jomashop.com
www.oldnavy.com
www.slip.com
www.uniqlo.com
www.costco.com
www.kohls.com
www.belk.com
www.hm.com
www.loft.com
www.6pm.com
www.bhfo.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS





PREKES MUSU GROZIUI


www.wholesale.fragranceshop.com
www.fragrancenet.com - 35%
www.swansonvitamins.com
www.naturessheabutter.com
www.bathandbodyworks.com
www.walgreens.com - 20%
www.yesstyle.com - 15%
www.vivanaturals.com
www.colourpop.com
Atsakyti
Spalio 4 d. sąskaitos baigtos 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal turite kokių rekomendacijų auklei Vilniuje? Pasiduodu be pagalbos 24/7 pildyt pageidavimų koncertus ir neturėt nė minutės sau 🤦‍♀️

Atsakyti