Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Oi, toks juokas paėmė biggrin.gif
Šneka tie politikai per debatus, kaip eiles pas gydytojus sumažint. Ateikit pas mus pasišnekėt, pusę ligų išgydysim biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif gal kuri esate Dormeo Club5 narė, ar šiaip turite kliento kodą, kurio nebūtų gaila man pasakyti? Noriu nusipirkti dormeo čiužinius ax.gif
Atsakyti
Mano grybai baigėsi namo kiemu, nes, panašu, apsinuodijo mokykloj unsure.gif

QUOTE(loony_key @ 2024 10 10, 08:24)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Gafsa" data-cid="73165720" data-time="1728483150"><div><p>Nepamirškit geležies preparatus užgert rūgščiom sultim, kitaip nebus naudos.

</p></div></blockquote><p>Bet kuriuo metu geriant, net ant tuščio skrandžio iš pat ryto reikia su rūgščiom sultim užgerti? Nieko gydytoja nesakė, o jau mėnesio kursą pragėriau 🙈 </p><p>Tai negi veltui nueis dabar 😁 Aš kažko labai blogo nejaučiu gerdama Tardyferoną, tai ryte išgeriu ir ramu. Po valandos/dviejų valgau kažką. O tas vitaminas C man visai nieko. Tai su juo galima ištirpdžius sugert geležį? </p>

Vakar kaip tik vaistininko klausiau dėl tos geležies su foliu, sakė jokio skirtumo kada gerti, ar po, ar prieš valgį. Aš tai geriu kavą dažnai, o dar visada su pienu, tai labai blogai.

QUOTE(tikinga @ 2024 10 10, 08:50)
Oi, toks juokas paėmė biggrin.gif
Šneka tie politikai per debatus, kaip eiles pas gydytojus sumažint. Ateikit pas mus pasišnekėt, pusę ligų išgydysim biggrin.gif  biggrin.gif

Kokios dar eilės? Nueikit į Santaras - pamatysite išmirusius pastatus, nes pvz vaikų dermatologas turi du talonus į savaitę (ir taip dauguma). Tai b, kaip nebus eilių, kai nėra kas dirba.
Mokam mokesčius, o nieko už tai negaunam. O dar geriau - privačiai eina! Tai kam ta fiktyvi valdiška medicina?
Anyta laukia piršto sąnario OP. Tai jei paskyrė tik konsultacijai DATAI paskirti po metų ar dviejų, nepamenu. Tik tada, kai bus tariamasi, po kiek metų bus OP. B.... t...
Šita tema mane užveda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 10 10, 10:06)
Aš tai geriu kavą dažnai, o dar visada su pienu, tai labai blogai.



As ryte kava taip pat geriu su pienu, tai blyn lyg refliuksas ar kas, toks kai gumulas gerklej, ar karkalas, norisi vis nuryti ar atkoseti, bet neina. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2024 10 10, 12:20)
As ryte kava taip pat geriu su pienu, tai blyn lyg refliuksas ar kas, toks kai gumulas gerklej, ar karkalas, norisi vis nuryti ar atkoseti, bet neina. unsure.gif

GERL 4u.gif jei kaip snarglys gerklėje ir norisi iškosėti ar išspjauti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2024 10 10, 10:22)
GERL  4u.gif jei kaip snarglys gerklėje ir norisi iškosėti ar išspjauti  ax.gif


Taip. Tai reiskia refliuksas blyn? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 10 10, 11:06)

Vakar kaip tik vaistininko klausiau dėl tos geležies su foliu, sakė jokio skirtumo kada gerti, ar po, ar prieš valgį.

Blogai sakė.
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2024 10 10, 12:50)
Taip. Tai reiskia refliuksas blyn? blink.gif

taip, kava su gerl nedraugauja ir šiaip labai reik susižiūrėti mityba, o liežuvis baltom apnašom?
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2024 10 10, 11:14)
taip, kava su gerl nedraugauja ir šiaip labai reik susižiūrėti mityba, o liežuvis baltom apnašom?


Yra. Kurmi kaip erzina, tai kaip gydit?😡
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2024 10 10, 13:38)
Yra. Kurmi kaip erzina, tai kaip gydit?😡

escadra 40 mg 2 sav su palaipsniniu mazinimu, atsisakyti rukytu produktu, zaliu darzoviu, vyno ir tt
visi produktai tik garuose virti/troskinti ir tt ax.gif
tai 21 a liga biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 10 spalio 2024 - 12:14
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 10 09, 16:12)
<...>
Šian sužinojau, kad yra geležis su foline rūgštim. Dar labiau pakelia nusilpusi kraują. Tai gal tokią reik?

Vartojau tokią, vadinasi "ferrola". Rekomendavo ginekologė, bet dar pasitariau su endokrinologe, nes geriu ir tiroksiną, tai abi sutarė, kad tokia geriau nei tardyferon.
Atsakyti