Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Gafsa @ 2024 10 09, 19:05)
vit C nebent tą tirpinamą, cepelininį, su vandeniu  biggrin.gif

Cedevita? lotuliukas.gif
Atsakyti

na as mazakraujyste turbut turiu visa gyvenima tik anksciau galvojau kad esu silpna ir paliegus. Ir maniau kad tokia busena yra ok, kovidas tik po geru 10ties metu pasirode kai gavau sita diagnoze bet neabejoju kad jau ta turejau ir anksciau tik niekas netyre. Man simet rado igimta skrandzio patalagojia ar kaip jis ja ivardino, tiesiog kad labai leta virskinimo sistema, nera tam gydymo tik aisku judejimas, maistas. Bet del to yra sutrikes maistiniu medziagu isisavinimas, vystosi mazakraujyste, o ne menesines kurias hemtatologe isbure is oro. Man tai isvis jausmas kad kompetentinga gydytoja yra kuo toliau tuo sunkiau susirast.

 


Pas mane mažakraujystė taip pat nuo paauglystės, tyrė, bet priežasties niekas neįvardijo. Skrandis taip pat nebetoleruoja geležies preparatų, dabar bandau naują preparatą "Globoferrina", dar rezultatų nežinau, bet skrandžio nedirgina, pabandykit. O kas jums nustatė "lėto virškinimo" diagnozę?

Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2024 10 09, 19:10)
Cedevita?  lotuliukas.gif

vo, neskanų
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

Pas mane mažakraujystė taip pat nuo paauglystės, tyrė, bet priežasties niekas neįvardijo. Skrandis taip pat nebetoleruoja geležies preparatų, dabar bandau naują preparatą "Globoferrina", dar rezultatų nežinau, bet skrandžio nedirgina, pabandykit. O kas jums nustatė "lėto virškinimo" diagnozę?
Gastroenterologas. Nuejau del ziauraus gastrito bet tokio ziauraus as nesu gyvenime turejus nors tikrai negaliu pasigirt sklandzia virskinimo sistema bet dar nera buve kad savaite negaleciau miegot naktim nuo skrandzio spazmu. Man paskyre visas proceduras iskaitant zarna ir kolonoskopija. Del kolonoskopijos teko kuri laika pasilaikyt dietos o paskutine para pabadaut ir dar laisvinamuosius pagert. Gydytojas sake kad tokios busenos visa virskinimo sistema, zarnynas turi dirbti kaip laikrodukas o maniskis sake vos sukasi. Del to sutrikes bus maistiniu medziagu pasisavinimas ir aceit su metais bus tik blogiau. Israse kazkokiu vaistu, probiotiku, liepe susiziuret maista labai stipriai, vengt valgyt visokius ryzius su kitu maistu ir pan. Ir sake cia igimta. Siaip tu virskinimo problemu tikrai yra ir seimoj. 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 09 spalio 2024 - 18:42
QUOTE(Gafsa @ 2024 10 09, 19:12)
vo, neskanų

Man tai jis nieko, vieną patį sučiulpiu biggrin.gif
Atsakyti
quote=Gafsa,2024 10 09, 19:12]
vo, neskanų
vartotojo įkelta nuotrauka
[/quote]
Šits viens einamiausių pas mane biggrin.gif
Dabar citrinos sultis spaustas geriu (skiedziu), bais tos rūgšties reik man biggrin.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 10 09, 19:53)
Man tai jis nieko, vieną patį sučiulpiu biggrin.gif

biggrin.gif
Ir man 😄
Atsakyti
TURIME PRADĖTUS RINKTI UŽSAKYMUS IŠ ŠIŲ PARDUOTUVIŲ    

KVIEČIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www.karllagerfeldparis.com - 30%
www.finishline.com - $15 nuo $150
www.bananarepublic.factory.com - 25%
www.anthropologie.com
www.urbanoutfitters.com
www.talbots.com - 20%
www.harney.com - $10 nuo $50
www.usa.tommy.com - 25%
www.armaniexchange.com
www.ashford.com - 7%
www.dkny.com - 40%
www.timberland.com
www.us.boohoo.com
www.uspoloassn.com - 30%
www.marshalls.com
www.calvinklein.us
www.32degrees.com
www.snipesusa.com
www.tjmaxx.com
www.ae.com
www.diffeyewear.com
www.balibras.com
www.target.com
www.yoox.com - 20%
www.jomashop.com
www.slip.com
www.uniqlo.com
www.costco.com
www.kohls.com
www.belk.com
www.hm.com
www.loft.com
www.6pm.com
www.bhfo.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS





PREKES MUSU GROZIUI


www.wholesale.fragranceshop.com
www.fragrancenet.com - 35%
www.swansonvitamins.com
www.naturessheabutter.com
www.bathandbodyworks.com
www.walgreens.com - 20%
www.yesstyle.com - 15%
www.vivanaturals.com
www.colourpop.com
Atsakyti
Apie kokį moteriškos pūkinės striukės modelį buvo šnekėta ( gal žiemą) - firma lyg HH, nepamenat? Tokia ilgoka. Iš LT puslapio lyg ar iš Asos … nepamenu rolleyes.gif
Atsakyti

Aš dabar geriu Tardyferoną. Buvo sakyta gerti prieš pusryčius. Tai ir gėriau gal pusę dėžutės, bet antroje dienos pusėje pradėdavo skaudėti skrandį. Todėl pradėjau gerti 1 - 1,5 val po pusryčių ir nebeskauda. Pabandykit, gal ir jums bus geriau 4u.gif

Man skirtingi gydytojai aiškiai pabrėžė - gerti prieš miegą... 

Yra grybų, jei žinai vietas.
Kur tie gražūs pušynai, kaip parkai - ten ne. Bent jau kur prie Vilniaus.
Buvom ir šeštadienį, ir šiandien. Noriu ir ryt.

Pasiimkit mane kartu :D 

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 10 09, 16:12)
Man jau du kartus šalino. Bet kaip yra ta mažakraujystė, taip yra.
Tai labiau procedūra, po jos po kelių valandų parėjau namo pėstute biggrin.gif 
Mano atveju reik 'naikinti' mėnesines, bet aš nenoriu jokių spiralių  unsure.gif Mažiau netekčiau kraujo.
Oooo, tas tai taip, aš kai dirbau valdiškam darbe, irgi puošdavaus biggrin.gif Bet fainai ax.gif

----

Šian sužinojau, kad yra geležis su foline rūgštim. Dar labiau pakelia nusilpusi kraują. Tai gal tokią reik?

Mano vaikas tokią geria. Visai nieko gal.
Atsakyti
Čia dar rašo, su kokiais maisto produktais nevartoti geležies preparatų. Nežinau kiek tiesiois https://www.15min.lt...zi-1696-2248370
Atsakyti

Nepamirškit geležies preparatus užgert rūgščiom sultim, kitaip nebus naudos.

Bet kuriuo metu geriant, net ant tuščio skrandžio iš pat ryto reikia su rūgščiom sultim užgerti? Nieko gydytoja nesakė, o jau mėnesio kursą pragėriau 🙈 

Tai negi veltui nueis dabar 😁 Aš kažko labai blogo nejaučiu gerdama Tardyferoną, tai ryte išgeriu ir ramu. Po valandos/dviejų valgau kažką. O tas vitaminas C man visai nieko. Tai su juo galima ištirpdžius sugert geležį? 

Atsakyti