Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Odiniai loaferiai dailus modelis
Atsakyti
Gerkit gelezies bisglicinata, geriau toleruojama forma nei kitos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: 09 spalio 2024 - 12:09
Odiniai loaferiai dailus modelis
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2024 10 09, 13:09)
Tik konsultacijos noriu - ką tardyferonas daro skrandžiui, mano dukrai paskyrė, bet jai am-inos bėdos su pilvo/skrandžio skausmais. Geriau nevartoti jo, jei taip ?

Aš dabar geriu Tardyferoną. Buvo sakyta gerti prieš pusryčius. Tai ir gėriau gal pusę dėžutės, bet antroje dienos pusėje pradėdavo skaudėti skrandį. Todėl pradėjau gerti 1 - 1,5 val po pusryčių ir nebeskauda. Pabandykit, gal ir jums bus geriau 4u.gif
Atsakyti

Gerkit gelezies bisglicinata, geriau toleruojama forma nei kitos.

Geriau, taip jis geriau toleruojamas bet kad visai nieko nejausciau taip nera. Vis tiek ir vidurius kietino ir skrandi skaudejo. Bandziau ir pries maisto ir po maisto, ko tik nebandziau. Ir is jo jokio stebuklo, kaip buvo tie 10-20, taip daugiau ir nepakilo.

Atsakyti
Terdyferono skrandininkams negalima unsure.gif

Mano gydytoja, kaip ir Gafsa, liepė gert bisglicinatą ir pasiūlė rinktis iš:
"Viridian Balanced Iron Complex
tecnoFER Plus
ECOSH bioaktyvi geležis su vitaminu C Ferrochel
SmartHit IV Ferrum

Taip pat galite rinktis liposominės geležies preparatus, pvz.: FE-LIP"
Atsakyti
Ai, ir gert liepė 3-6 mėn. iš eilės.
Atsakyti
Šiandien buvau Gedimino prospekte ir sužavėjo ponios aprėdai. Kur ieškoti tokio velvetinio sijono, batų ir tašės? bigsmile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
COACH OUTLET papildoma 15% nuolaida krepsyje
Atsakyti
Lux, tas velvetinis sijonas man labai primena kaip mama prie tarybinių laikų turėjo smile.gif tikrai ir tada tokios gėlės madoje buvo. Kas žino, gal išlaikytas, perduotas jaunesnei kartai
Atsakyti
Retai būnu prospekte, bet tai kiek išsipuošusių ponių iš ministerijų mačiau rolleyes.gif
Atsakyti
Kas liečia geležies preparatus, man gydytoja skyrė techno FER plus. Jo sudėtyje yra geležies bisglicinato ir natrio alginato kompleksas. geriu antrą mėnesį, nes žemas feritininas irgi buvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lux: 09 spalio 2024 - 16:03