Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(JMD @ 2024 10 09, 09:01)
Labas, draugaitės.
Parekomenduokit gražius indelius prieskoniam, kad matytųsi kas juose ir nerūdytų dangteliai. Baigiu nusišaut. Noriu švaros ir tvarkos.


Pepko yra tokie dideli stikliniai su mediniu dakteliu ir yra mažučiai, prieskoniam, didesnėse reik ieškoti;)
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(ciobreliss @ 2024 10 09, 08:06)
Kuri tinkamiausia rankiniui bagažui?


Ir mane domina? ax.gif
Atsakyti

Pas mane 120 tai lb dziaugiuos. Niekas neliepe gelezies gert kai feritinas 27.

Sita biski galiu pakomentuoti, Kaip ir nera blogas rodiklis bet pvz man kad toki islaikyti, apie 120 hemaglobina ir 10-20 feritina reikia praktiskai visus metus gerti gelezies papildus. Kiek ejau pas gydytojus, ne vienas tame nemato problemos o as matau nes man saibom isejo ir taip gana jautrus skrandis. Neislipu is gastritu ir kitu problemu.Plius pvz as noriu stipriau pasportuot, sunkus atsistatymas, pastovus nuovargis, galvos svaigimas. Miegas, stresas, maisto rezimas yra visiskai sutvarkytas o nuovargis kaip yra taip yra.

Tai siaip esu ziauriai nusivylus, viska issityrus, lankiausi ir pas endokrinologa, vienintelis dalykas kuris visada ant zemesnes ribos yra butent feritinas bet gydytojai aiskina kad viskas yra gerai, pagerk per menesines ta smarthita. Realiai as kaip moteris esu pasmerkta jaustis kaip su.das atsiprasant. Po kazkokios hematologes postu instagrame maciau kad daug tokiu moteru kaip as, kurios jauciasi taip pat bet gydytojai aiskina kad tas 120 ir tie 10 feritinas yra visiskai normalu. 

Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2024 10 09, 09:43)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="spygliz" data-cid="73165645" data-time="1728443602"><div><p>Pas mane 120 tai lb dziaugiuos. Niekas neliepe gelezies gert kai feritinas 27.

</p></div></blockquote><p>Sita biski galiu pakomentuoti, Kaip ir nera blogas rodiklis bet pvz man kad toki islaikyti, apie 120 hemaglobina ir 10-20 feritina reikia praktiskai visus metus gerti gelezies papildus. Kiek ejau pas gydytojus, ne vienas tame nemato problemos o as matau nes man saibom isejo ir taip gana jautrus skrandis. Neislipu is gastritu ir kitu problemu.Plius pvz as noriu stipriau pasportuot, sunkus atsistatymas, pastovus nuovargis, galvos svaigimas. Miegas, stresas, maisto rezimas yra visiskai sutvarkytas o nuovargis kaip yra taip yra.
</p><p>Tai siaip esu ziauriai nusivylus, viska issityrus, lankiausi ir pas endokrinologa, vienintelis dalykas kuris visada ant zemesnes ribos yra butent feritinas bet gydytojai aiskina kad viskas yra gerai, pagerk per menesines ta smarthita. Realiai as kaip moteris esu pasmerkta jaustis kaip su.das atsiprasant. Po kazkokios hematologes postu instagrame maciau kad daug tokiu moteru kaip as, kurios jauciasi taip pat bet gydytojai aiskina kad tas 120 ir tie 10 feritinas yra visiskai normalu. </p>


Pas mane panašiai - jei feritino būna koks 17-20, tai čia vauuuuuuuu. Aš taip nuodugniai nesityrus, bet elementarius tyrimus padarė ir išvada: "nu taip būna". Gastro parašė, kad reikia leidžiamos geležies, šeimos gydytoja pasakė, kad per didelė rizika ir neleido unsure.gif Nors, nustojus gert kavą su karvės pienu, bent jau žemiau 10 nekrenta (bet čia jau mano pačios išvados).
Atsakyti

Pas mane panašiai - jei feritino būna koks 17-20, tai čia vauuuuuuuu. Aš taip nuodugniai nesityrus, bet elementarius tyrimus padarė ir išvada: "nu taip būna". Gastro parašė, kad reikia leidžiamos geležies, šeimos gydytoja pasakė, kad per didelė rizika ir neleido unsure.gifNors, nustojus gert kavą su karvės pienu, bent jau žemiau 10 nekrenta (bet čia jau mano pačios išvados).

esu viena karta gyvenime turejus daugiau nei 20, siaip nesu turejus daugiau nei 10. Visokiu tardyferonu as negaliu gerti del skrandzio, visi tiek ecosh, smart hit, tai labiau padeda islaikyt ta 10 o ne kazka pakelt. As pradejau darytis tyrimus nes kaip ir sakiau, esu visada pavargus, svaisgta galva, jau nekalbu kad ana ziema treneris sudare 3 dienu sporto programa ir as visa laika pravaisciojau nosi i zeme sugrudus nes kita karta man ir 2 dienu atsigaut neuztenka kai kruvis nera kazkoks kosmiskai didelis. Sportuoju virs 10 metu, laisvalaikis aktyvus.

Nuejau pas hematologe, sako tai gal jus per daug sportuojat. Nu kai per visur skalambija apie ilgaamziskuma, sporta ir sveikata tau va toki numeta  :D esu apsalus zinokit. Pieno jau simta metu zinokit negeriu, bandziau valgyt daug mesos, kaip man tikrai daug, paisdariau tyrima-feritinas 10. Taip ir nusviro rankos  :D

Hematologe kaip mazakraujystes priezasti ivardino menesines, be jokiu tyrimu tiesa, bet as ir zarna rijau siais metais ir kolonoskopija dariausi, nes nuo rugpjucio neissgydau gastrito. Bet tokio kur net naktim buvo laikas kad negalejau miegot.Taciau hematologei tai ne problema, nesvarbu kad gelezies papildu nebegaliu gert, nesvarbu kad tyrimas prastas, nesvarbu kad jauciuosi sudinai. Sake esi sveika moteris ir ko cia atejai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 09 spalio 2024 - 10:10
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2024 10 09, 09:43)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="spygliz" data-cid="73165645" data-time="1728443602"><div><p>Pas mane 120 tai lb dziaugiuos. Niekas neliepe gelezies gert kai feritinas 27.

</p></div></blockquote><p>Sita biski galiu pakomentuoti, Kaip ir nera blogas rodiklis bet pvz man kad toki islaikyti, apie 120 hemaglobina ir 10-20 feritina reikia praktiskai visus metus gerti gelezies papildus. Kiek ejau pas gydytojus, ne vienas tame nemato problemos o as matau nes man saibom isejo ir taip gana jautrus skrandis. Neislipu is gastritu ir kitu problemu.Plius pvz as noriu stipriau pasportuot, sunkus atsistatymas, pastovus nuovargis, galvos svaigimas. Miegas, stresas, maisto rezimas yra visiskai sutvarkytas o nuovargis kaip yra taip yra.
</p><p>Tai siaip esu ziauriai nusivylus, viska issityrus, lankiausi ir pas endokrinologa, vienintelis dalykas kuris visada ant zemesnes ribos yra butent feritinas bet gydytojai aiskina kad viskas yra gerai, pagerk per menesines ta smarthita. Realiai as kaip moteris esu pasmerkta jaustis kaip su.das atsiprasant. Po kazkokios hematologes postu instagrame maciau kad daug tokiu moteru kaip as, kurios jauciasi taip pat bet gydytojai aiskina kad tas 120 ir tie 10 feritinas yra visiskai normalu. </p>

Manes laukia gimdos polipu op. Speja, kad po jos turėtų susitvarkyt gelezis. Endokrinologo, krutu onkologo ir ginekologes komentarai, kad problemas issauke skiepai ir covidas man.
Atsakyti
TOMMY HILFIGER papildoma 25% nuolaida, galioja ir sale
Atsakyti

Manes laukia gimdos polipu op. Speja, kad po jos turėtų susitvarkyt gelezis. Endokrinologo, krutu onkologo ir ginekologes komentarai, kad problemas issauke skiepai ir covidas man.

na as mazakraujyste turbut turiu visa gyvenima tik anksciau galvojau kad esu silpna ir paliegus. Ir maniau kad tokia busena yra ok, kovidas tik po geru 10ties metu pasirode kai gavau sita diagnoze bet neabejoju kad jau ta turejau ir anksciau tik niekas netyre. Man simet rado igimta skrandzio patalagojia ar kaip jis ja ivardino, tiesiog kad labai leta virskinimo sistema, nera tam gydymo tik aisku judejimas, maistas. Bet del to yra sutrikes maistiniu medziagu isisavinimas, vystosi mazakraujyste, o ne menesines kurias hemtatologe isbure is oro. Man tai isvis jausmas kad kompetentinga gydytoja yra kuo toliau tuo sunkiau susirast.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 09 spalio 2024 - 10:22
QUOTE(spygliz @ 2024 10 09, 06:13)
Pas mane 120 tai lb dziaugiuos. Niekas neliepe gelezies gert kai feritinas 27.
Skydliauke darei tik TTH ar visus 4 rodiklius? Nes as pasidariau visus. TTH geras, o ATPO 254 ir turiu va gyvenimo palydovą, apie kuri daug kas signalizavo, bet simptomai tokie nesietini. Gerai kad pilna skydliaukes istyrima pasidariau, su papildomais rodikliais. Tai laiku pavyko uzciuopt.

atpo tiktai parodo, kad yra autoimuninė liga. Aš ją irgi turiu irgi. Kažką jausti pradedam tik kai susijaukia skydliaukės hormonai, tai todo TTH ir dar FT4 galima papildomai ištirt. Jei geri šie rodikliai, vadinas skudliaukė veikia gerai. Aš 20 metų seku šiuos rodiklius, pasikeitė trys endokrinologai per tą laiką ir nei karto dar negėriau jokių vaistų, nes jie nereikalingi kol skydliaukė pati dirba.
Ir su feritinu 8 gyvenu, Hmg visada norma. Niekaip neįtakoja savijautos irgi.
Tik konsultacijos noriu - ką tardyferonas daro skrandžiui, mano dukrai paskyrė, bet jai am-inos bėdos su pilvo/skrandžio skausmais. Geriau nevartoti jo, jei taip ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexia: 09 spalio 2024 - 11:11
Junkites mergikes prie 32degrees wub.gif Man reik paletuko sabakinui mirksiukas.gif ir populiariosios striukes po 20 pinigų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sollo: 09 spalio 2024 - 11:13
CALVIN KLEIN papildoma 20% nuolaida sale prekems krepsy

Renkasi naujas 32DEGREES su striukem po $19.99
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 09 spalio 2024 - 11:51