Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Cypass @ 2024 10 07, 19:17)
Pakartoju klausimą, gal nepastebėjo Vilnietės biggrin.gif

Rekomenduokite kosmetologę Vilniuje, sūnui reikia, nes ruduo prasidėjo ir vėl bėrimai veido išlindo, vargsta su akne. unsure.gif Rutina ta pati, nieko nekeitė  unsure.gif
Būtų gerai, kad kainos proto ribose ne po 150 už veido valymą  ax.gif


Aknę reikia gydyti.
Rekomenduoju užsiregistruoti pas Baikštienę (dermatologė) Karoliniškių poliklinikoje (Lazdynų irgi filiale dirba).
Puikiai mano sūnui išgydė ir kainavo tik vaistai ir kremai, nes dermatologas nemokamas, o siuntimo taip pat nereikia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 08 spalio 2024 - 09:22
QUOTE(juratela @ 2024 10 08, 10:21)
Aknę reikia gydyti.
Rekomenduoju užsiregistruoti pas Baikštienę (dermatologė) Karoliniškių poliklinikoje (Lazdynų irgi filiale dirba).
Puikiai mano sūnui išgydė ir kainavo tik vaistai ir kremai, nes dermatologas nemokamas, o siuntimo taip pat nereikia 4u.gif

Kokie vaistai? Jau baigė gert ir nesikartoja aknė?
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2024 10 08, 09:25)
Kokie vaistai? Jau baigė gert ir nesikartoja aknė?


Taip, baigė prieš metus, tepalą taip pat prieš pusmetį Veidas gražus.
Ne namie ir būsiu tik spalio 25d., nepamenu pavadinimo, receptiniai.
Neseniai buvo, rekomendavo tik kremą drėkinimui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 08 spalio 2024 - 09:30
QUOTE(juratela @ 2024 10 08, 10:27)
Taip, baigė prieš metus,  tepalą taip pat prieš pusmetį Veidas gražus.
Ne namie ir būsiu tik spalio 25d., neoamenu pavadinimo, receptiniai.
Neseniai buvo, rekomendavo tik kremą.

Gal tie baisieji,kur viską išsausina ar ką jie ten padaro- kur daugiau minusų, nei pliusų (tik veide pliusas)? Tų tai net mano vaikas negertų, nors bėdą turi.
Atsakyti
Arba hormoninis gydymas, bet jis gal labiau vyresniems?

Man tai plaukai kuokštais eina, o tyrimai geri, streso nebuvo. Siaubas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2024 10 08, 09:31)
Gal tie baisieji,kur viską išsausina ar ką jie ten padaro- kur daugiau minusų, nei pliusų (tik veide pliusas)? Tų tai net mano vaikas negertų, nors bėdą turi.


Taip, rocutan ir tepalas diferin. (Sūnus parašė, tai nežinau ar teisingi pavadinimai).
Sausino, bet drėkino ir viskas ok buvo, svarbu atrasti tinkamas priemones drėkinimui.
Verta išsigydyti, nes paskui veidas randuotas gali likti. Tai čia tiesiog reikia nusistatyti prioritetus ar išsigydyti ar visą laiką vargti su liga.

Kai pradėjom gydymą, sūnus irgi baisiai pyko, kam čia reikia, bet dabar dėkingas, džiaugiasi, kad veidas švarus, nes tikrai buvo visas spuoguotas, raudonas, nu labai baisiai buvo pas jį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 08 spalio 2024 - 09:42
QUOTE(triule @ 2024 10 08, 10:25)
Kokie vaistai? Jau baigė gert ir nesikartoja aknė?

Tikriausiai "Roaccutane".
Atsakyti
Primenu, kad nereceptinio differin'o visokių priežiūros variantų USA yra, ne vaistų, o kasdienės spuoguotos odos priežiūros priemonių, pvz amazone
https://www.amazon.c...ss_ts-doa-p_1_5
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 10 08, 11:33)
Arba hormoninis gydymas, bet jis gal labiau vyresniems?

Man tai plaukai kuokštais eina, o tyrimai geri, streso nebuvo. Siaubas unsure.gif


Man irgi tas pats unsure.gif
Atsakyti

Gal tie baisieji,kur viską išsausina ar ką jie ten padaro- kur daugiau minusų, nei pliusų (tik veide pliusas)? Tų tai net mano vaikas negertų, nors bėdą turi.

israsys greiciausiai treclinac tepala, arba yra naujas aklief. Abu receptiniai. O jus kalbat apie roccutane, tai ju nepabandzius gydyti tepalais, beveik neisraso. 

Is dermatologu tai as rekomeduociau Paulina Gruselionyte, dirba santariskese ir privaciai. Akne gydausi jau daug metu, pirmoji kuri isigilino i priezastis o ne tik israse vaistu.

Atsakyti
Gal kuri turite siuos batus? ar nera sunkus jie labai.

https://tjmaxx.tjx.c...V...Suede&bsp=1

pas mus LT kaina ispudinga unsure.gif biggrin.gif

https://www.open24.l...dUDdVVq1JHPz0LM.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 10 08, 09:33)
Arba hormoninis gydymas, bet jis gal labiau vyresniems?

Man tai plaukai kuokštais eina, o tyrimai geri, streso nebuvo. Siaubas unsure.gif

Pasitikrink skydliaukę
Atsakyti