Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 10 04, 15:20)
Neeee, jokia ne panda, jokios mėlynės nėra, nes tik pertvarą tiesino. Pas kitus irgi nemačiau.
Šiaip prieš 15 metų turėjau daryti OP, bet ten ilga istorija, išvarė mane tada, kai atėjau.
Daug pas mane LOR bėdų ir vis pradėjo kalbėti, kad gal ir dėl pertvaros.
O viena LOR tiesiai ir sako - darom OP. Nu darom.
Datą pasirinkau po metų biggrin.gif
Prieš savaitę temoj kažkas klausė - pas ką rekomenduotumėt? Hmz.. man net minčių nebuvo rinktis. Gal dėl to, kad aš ne privačiai. O bet tačiau, vasarą darė OP privačiai Klaipėdoj draugės broliui. Nu tai kaip diena ir naktis patirtis. Po jo pasakojimų, tai tik į krūmus lieka bėgti. Jam ir komplikacijos, ir kaujavo, ir verkė iš skausmo.
Tai va, gavau Santarose vienvietę palatą, šilta, gera. Visą antrą sezoną spėjau sužiūrėti https://www.imdb.com...nm_flmg_knf_t_1
Operavo Justinas Ivaška, viskas taip, kaip ir parašyta apie jį atsiliepimuose.
Aš labai bailė, prieš narkozes visada ašaros upeliais (nors visa giminė medikų, tėtis chirurgas, nu aš kažkokia nenormali tuo klausimu). Po OP visai nekraujavo per tuos tamponus. Tik man sutapo su mano mmmm, tai galva plyšo dėl to labai. Na ir buvo tas baisiausias momentas - tai tuos tamponus traukt. TIK ŠNAI vienu mostu - kaip iš kūno kažką išrautų. Tokia šoko būsena, kad nežinai kaip reaguot - verkt, bėgt, ar griūt. Dave indelį kraujui, bet nebuvo. Tik va jau dabar grįžus mano pakraujuoja. O bet tačiau - JOKIO skausmo nėra. Bent kol kas! Blogiausia, kad negali pūsti nosies, o nes visko joje gi tiek...
O kaip gis toliau - bus matyt. Bet tikrai maniau bus baisiau!
PS: ale reikėjo prašyti, kad ir pamažintų, ir pasmailintų  biggrin.gif


Ačiū už atsilieoimą, man irgi gręsia ši op, bet vis tempia kažko.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2024 10 04, 13:18)
Dideliu vilciu netureciau.


biggrin.gif Tai pirkt LT?
Atsakyti
QUOTE(Kriziukas @ 2024 10 04, 15:10)
biggrin.gif Tai pirkt LT?

Liskit dar i ebay, poshmark, matau, kad yra pigiau.
Atsakyti

Neeee, jokia ne panda, jokios mėlynės nėra, nes tik pertvarą tiesino. Pas kitus irgi nemačiau.
Šiaip prieš 15 metų turėjau daryti OP, bet ten ilga istorija, išvarė mane tada, kai atėjau.
Daug pas mane LOR bėdų ir vis pradėjo kalbėti, kad gal ir dėl pertvaros.
O viena LOR tiesiai ir sako - darom OP. Nu darom.
Datą pasirinkau po metų biggrin.gif

Aš gal prieš 5 kažkur operavausi. BAK pas Donatą Šukytę, dabar Raubę. Džiaugiuosi kiekvieną kartą, kad baigėsi sinusitai ir slogos. Naktį galiu ramiai miegoti. Dėkoju mintyse kiekvieną rudenį gydytojai, kad baigėsi kančios ir vargai. Tamponų ištraukimas tai tikrai ne pats smagiausias :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmante: 04 spalio 2024 - 15:40

Ačiū už sveikatos linkėjimus 4u.gif

QUOTE(irmante @ 2024 10 04, 16:38)
<p>Aš gal prieš 5 kažkur operavausi. BAK pas Donatą Šukytę, dabar Raubę. Džiaugiuosi kiekvieną kartą, kad baigėsi sinusitai ir slogos. Naktį galiu ramiai miegoti. Dėkoju mintyse kiekvieną rudenį gydytojai, kad baigėsi kančios ir vargai. Tamponų ištraukimas tai tikrai ne pats smagiausias biggrin.gif</p>

Labai fainai, kad taip viskas tik į gerą 4u.gif

...

Linksniuotos kaukės dabar 1+1 https://www.eurovais...oji-kauke-15-ml
Atsakyti
O gal kartais Saksfifthavenue koduką kokį turit? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2024 10 04, 17:49)
O gal kartais Saksfifthavenue koduką kokį turit? 4u.gif

Yra 25% vienai prekei regular kaina
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2024 10 04, 16:57)
Yra 25% vienai prekei regular kaina

O sale prekem jokio nėr? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2024 10 04, 18:04)
O sale prekem jokio nėr? ax.gif

Ne
Atsakyti
Na mergytės, greit lyskit pasikuisti į Saksfifthavenue, yra gerų kainyčių ir dar koduką mergaitėm nusiunčiau 10%..😀
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2024 10 04, 18:28)
Na mergytės, greit lyskit pasikuisti į Saksfifthavenue, yra gerų kainyčių ir dar koduką mergaitėm nusiunčiau 10%..😀

Kažko norou, nežinau ko. Ko yra?
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 10 04, 18:45)
Kažko norou, nežinau ko. Ko yra?


Niu eik pasikuisk, junkis, bigsmile.gif man tai atostogom reikia ruoštis, tai aš vasarai nusiunčiau.
Atsakyti