Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Rita003 @ 2024 10 03, 22:16)
Rekomenduokit Vilniuje juvelyrą. Noriu paprastos auksinės grandinėlės ant kaklo, kur galėčiau pasigaminti (auksas mano)?

Gafsa, parodyk savo "škadniką"  biggrin.gif

Visada kreipiuosi į Vilniaus Pylimo g. (kampas su Žemaitijos gatvė) dirbančius juvelyrus. Dar nė karto nenuvyle.
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2024 10 04, 07:10)
Visada kreipiuosi į Vilniaus Pylimo g. (kampas su Žemaitijos gatvė) dirbančius juvelyrus. Dar nė karto nenuvyle.


As taip pat pas juos einu kai reikia smile.gif
Atsakyti
Netiko BR sijonas. Nežinau kas man susisviete pirkti 8 dydį. Mano juodas, fainas, bet per didelis, tad ieškau naujos šeimininkės jam. Kaina gavosi 47 €.
https://bananarepubl...dp-page-content

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Gafsa, koks mielas katukas wub.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2024 10 03, 21:45)
wub.gif Jau taip seniai rezgu minti, kad labai noriu, bet va kai išvažiuoji kad ir porai dienu neturiu kas prižiuretu, o keisti vieta žinau, kad nepatinka katukams.

mes saviškę savaitgaliui vienai-dviem naktim palikdavom vieną.
Anksčiau kaimynus gerus turėjom - ateidavo ir dėžutę išvalyti, ir vandenį pakeisti, ir pakalbinti, o dabar nežinau kaip bus - kadangi patys, kol namą įsirenginėjom, gyvenom visi pas anytą, tai ji kaip ir priprato prie jos buto ir jos pačios - net miega šalia jos, tai tikėtina, kai išvažiuosim, tiesiog vešim jai. Nors atsikrausčius visus artimiausius kaimynus prachekinau - ar neturi kas katės, kad susidraugauti ir padabotų išvykus ax.gif , bet deja... Blogiausiu atveju, draugai nepertoliausiai keli gyvena...
Pas mane irgi škotė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(obuoline @ 2024 10 04, 09:28)
mes saviškę savaitgaliui vienai-dviem naktim palikdavom vieną.
Anksčiau kaimynus gerus turėjom - ateidavo ir dėžutę išvalyti, ir vandenį pakeisti, ir pakalbinti, o dabar nežinau kaip bus - kadangi patys, kol namą įsirenginėjom, gyvenom visi pas anytą, tai ji kaip ir priprato prie jos buto ir jos pačios - net miega šalia jos, tai tikėtina, kai išvažiuosim, tiesiog vešim jai. Nors atsikrausčius visus artimiausius kaimynus prachekinau - ar neturi kas katės, kad susidraugauti ir padabotų išvykus ax.gif , bet deja... Blogiausiu atveju, draugai nepertoliausiai keli gyvena...
Pas mane irgi škotė wub.gif

Roboto tualeto nesvarstet? Drauge is kinu parsisiunte, sake, gyvenimo pirkinys.
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2024 10 03, 21:45)
wub.gif Jau taip seniai rezgu minti, kad labai noriu, bet va kai išvažiuoji kad ir porai dienu neturiu kas prižiuretu, o keisti vieta žinau, kad nepatinka katukams.

Porą dienų katukai pabūna vieni, čia toks bonusas prie šuniukus.

Gafsiukas labai mielas wub.gif

Aš po OP, galėsiu papasakoti, kaip sekėsi. Laukiu baisios procedūros. Nervas ima. frusty.gif
Papildyta:
QUOTE(Kirisama @ 2024 10 04, 09:04)
Netiko BR sijonas. Nežinau kas man susisviete pirkti 8 dydį. Mano juodas, fainas, bet  per didelis, tad ieškau naujos šeimininkės jam. Kaina gavosi 47 €.
https://bananarepubl...dp-page-content

vartotojo įkelta nuotrauka

Kaip rast tokią maikutę? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2024 10 03, 16:24)
Bandem levandu, citrusu eterinius, tam kartui lyg nebematau, paskui matyt pripranta ir vel lenda kaip zombiai is po zemiu  doh.gif Ir ukisko muilo deliojom… Ai zodziu, skanaus jiems  doh.gif  lotuliukas.gif
Pamenu vaziavom atostogu tai diklofosu vyras ispurske ir palikom menesiui namus ten smalkti, tai tik kuri laika nematem, paskui vel grizta namo … biggrin.gif

tai levandos ir citrinos neveikia, bet yra aliejus, kuris neleidžia joms dauginti, pačiulių ir eukaliptų - jiems bomba, visiems vabzdžiams šakės. Dukros kambary (naujas butas) buvo kandys ir juodos musės apsigyvenusios, nužudydavau vakare, o ryte vėl jų masė ir tik šie aliejai padėjo

Geluže, mes turim katina tuoj 9 metai (Abisinas), laisvai išbūna iki 5 dienų, jam pripilam daug vandens skirtingose vietose ir maisto ax.gif o šunį jau vežamės su savimi
Atsakyti

koks mielas wub.gifwub.gif

Gafsa, labai labai  :wub: 

Atsakyti
Automatinio wc neturim. Nepabūna ilgiau katės nei parą, pilnas wc ir kaip mat padaro šalia dėžutės vienas iš katinų nors ir tulikai du unsure.gif , katytė pabūtų ilgiau, Tai tenka samdyt pagalbininkus.
Ir tas pats katinas dar ir visą maistą suėstų. Jis toks neauklėtas truputį.
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2024 10 04, 11:31)
Automatinio wc neturim. Nepabūna ilgiau katės nei parą, pilnas wc ir kaip mat padaro šalia dėžutės vienas iš katinų nors ir tulikai du  unsure.gif , katytė pabūtų ilgiau, Tai tenka samdyt pagalbininkus.
Ir  tas pats katinas dar ir visą maistą suėstų. Jis toks neauklėtas truputį.


Tai jusu atveju tik tualetas robotas ir automatine serykla.
Atsakyti