Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

TURIME PRADĖTUS RINKTI UŽSAKYMUS IŠ ŠIŲ PARDUOTUVIŲ    

KVIEČIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www.karllagerfeldparis.com - 30%
www.factory.jcrew.com - 50% ir 15%
www.finishline.com - $15 nuo $150
www.shop.samsonite.com - 10%
www.anthropologie.com - 50%
www.victoriassecret.com - $50 nuo $150
www.nordstromrack.com
www.us.puma.com
www.talbots.com - 20%
www.harney.com - $10 nuo $50
www.armaniexchange.com
www.ashford.com - 7%
www.dkny.com - 40%
www.timberland.com
www.marshalls.com
www.us.boohoo.com
www.32degrees.com
www.uspoloassn.com - 30%
www.calvinklein.us
www.ae.com
www.diffeyewear.com
www.balibras.com
www.tjmaxx.com
www.target.com
www.yoox.com - 20%
www.jomashop.com
www.slip.com
www.sierra.com
www.uniqlo.com
www.costco.com
www.kohls.com
www.walmart.com
www.hm.com
www.loft.com
www.6pm.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS





PREKES MUSU GROZIUI


www.wholesale.fragranceshop.com
www.swansonvitamins.com
www.naturessheabutter.com
www.bathandbodyworks.com
www.walgreens.com - 20%
www.puritan.com - 20%
www.iherb.com
www.vitacost.com
www.vivanaturals.com
www.colourpop.com
www.misshaus.com
Atsakyti
Nebeatrašinėjau į laišką, bet noriu čia pasidžiaugti:
Nu kaip faina, kad net kai kyla nesklandumų viskas paprastai, operatyviai ir kantriai išsprendžiama. friends.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2024 10 02, 14:41)
klausimas apie kašmyrus - antrą šaliką sukapoja kandys  unsure.gif įdomu tai, kad jie guli su kitais vilnoniais, tai tie vilnoniai nepaliesti o kašmyriniai su skylėmis  unsure.gif nors esu į maišelius pridėjusi nuo kandžių visokių priemonių... jau juokas juokais, galvoju, jog reikia kokiame šaldiklyje laikyti

kaip apsaugote kašmyrus nuo kandžių  unsure.gif  4u.gif ??

Kandys fainas dalyks namie biggrin.gif Uzsipirkom su vyru megztiniu, paltu vilnos, merino, kasmyro ir pan, o visus kitus metem lauk, nu ir ka - gyvenam kandyne kaip kandžiulnykai lotuliukas.gif Tiek užviso, kad nebezinau kaip gelbetis. Mano dvi karakulio liemenes suvarpė parazitai doh.gif verysad.gif Po vasaros trecdalis megztiniu su skylem, metem viska lauk, o ko tik neisbandem - ir levandu svieziu ir dziovintu ir apelsino, greifrukto zieviu dejom, vyras net sviezaus jeronimo is kazkur parvilko, BROS kabinom, actu lentynas plovem, dzin jiem, bujoja kazkur įsisukę tiek vilnos ir kasmyro turedami nei neketina išsikraustyt doh.gif Jau rodos apnaikinom, nebesimato, nueini o darba su kokiu kardiganu, kolege sako oi tau megztukas nugaroj su skyle, kazkur uzkabinai doh.gif cry.gif Nu šauk briedį, ne kitaip…. help.gif
O pas mus ne spinta uzdara, o drabuzine, nemegsta jie erdves, bet vistiek neatsikratom… Jau praradus esi viltį ir nieko nebedarom… unsure.gif
Atsakyti
Ateinu ir aš padėkoti už mažą siuntinuka, kompresinės kojinės smagios, šiandien pirmą porą deviu, įdomu kaip kojos jausis vakare. Deja, netiko BR sijonas. Nežinau kas man susisviete pirkti 8 dydį. Mano juodas, fainas, bet per didelis, tad ieškau naujos šeimininkės jam. Kaina gavosi 47 €.
https://bananarepubl...dp-page-content
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2024 10 02, 22:53)
Kandys fainas dalyks namie  biggrin.gif Uzsipirkom su vyru megztiniu, paltu vilnos, merino, kasmyro ir pan, o  bet vistiek neatsikratom… Jau praradus esi viltį ir nieko nebedarom… unsure.gif


Dabar kaip tik ruduo, tad pridėliokit kaštonų visur, tarp rūbų, į lentynas, nemėgsta kandys jų labai.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2024 10 02, 20:53)

O pas mus ne spinta uzdara, o drabuzine, nemegsta jie erdves, bet vistiek neatsikratom… Jau praradus esi viltį ir nieko nebedarom… unsure.gif


As tai dedu muilus, atsimenu dedavo mano tevai visur juos, tai padeda. Aisku islenda koks , bet normaliai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2024 10 02, 21:53)
Kandys fainas dalyks namie  biggrin.gif Uzsipirkom su vyru megztiniu, paltu vilnos, merino, kasmyro ir pan, o visus kitus metem lauk, nu ir ka - gyvenam kandyne kaip kandžiulnykai  lotuliukas.gif Tiek užviso, kad nebezinau kaip gelbetis. Mano dvi karakulio liemenes suvarpė parazitai  doh.gif  verysad.gif Po vasaros trecdalis megztiniu su skylem, metem viska lauk, o ko tik neisbandem - ir levandu svieziu ir dziovintu ir apelsino, greifrukto zieviu dejom, vyras net sviezaus jeronimo is kazkur parvilko, BROS kabinom, actu lentynas plovem, dzin jiem, bujoja kazkur įsisukę tiek vilnos ir kasmyro turedami nei neketina išsikraustyt  doh.gif Jau rodos apnaikinom, nebesimato, nueini o darba su kokiu kardiganu, kolege sako oi tau megztukas nugaroj su skyle, kazkur uzkabinai  doh.gif  cry.gif Nu šauk briedį, ne kitaip…. help.gif
O pas mus ne spinta uzdara, o drabuzine, nemegsta jie erdves, bet vistiek neatsikratom… Jau praradus esi viltį ir nieko nebedarom… unsure.gif

mus gelbėja tiesiog kaštonai spintose
Atsakyti

O laikroduko tokia kaina buvo ar geresnė? Noriu  :wub: 

Atsakyti
QUOTE(Madam V @ 2024 10 03, 11:41)
O laikroduko tokia kaina buvo ar geresnė? Noriu  wub.gif 

Tokia ir buvo, nuo siandienines kainos dar galios $5 nuolaida.

TORY BURCH papildoma 30% nuolaida akcijos uzrasu pazymetoms prekems

JCREW papildoma 50% nuolaida sale

MACYS iki 30% nuolaida su kodu VIP

PURITAN papildoma 28% nuolaida, kolageno kremas $7.56
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 03 spalio 2024 - 11:23
Pas mane nepastebėjau, kad būtų. Nieko nesukandžiojo. Laikau kašmyrus uždaroje dėžėje. Katė užtat įlenda ir sukneles apdrasko.
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2024 10 02, 22:53)
Kandys fainas dalyks namie  biggrin.gif Uzsipirkom su vyru megztiniu, paltu vilnos, merino, kasmyro ir pan, o visus kitus metem lauk, nu ir ka - gyvenam kandyne kaip kandžiulnykai  lotuliukas.gif Tiek užviso, kad nebezinau kaip gelbetis. Mano dvi karakulio liemenes suvarpė parazitai  doh.gif  verysad.gif Po vasaros trecdalis megztiniu su skylem, metem viska lauk, o ko tik neisbandem - ir levandu svieziu ir dziovintu ir apelsino, greifrukto zieviu dejom, vyras net sviezaus jeronimo is kazkur parvilko, BROS kabinom, actu lentynas plovem, dzin jiem, bujoja kazkur įsisukę tiek vilnos ir kasmyro turedami nei neketina išsikraustyt  doh.gif Jau rodos apnaikinom, nebesimato, nueini o darba su kokiu kardiganu, kolege sako oi tau megztukas nugaroj su skyle, kazkur uzkabinai  doh.gif  cry.gif Nu šauk briedį, ne kitaip…. help.gif
O pas mus ne spinta uzdara, o drabuzine, nemegsta jie erdves, bet vistiek neatsikratom… Jau praradus esi viltį ir nieko nebedarom… unsure.gif

eterinių aliejų jie labai nemėgsta, tik aš neprisiemnu kokie, bet mūsuose yra parduotuvėlės su eteriniais aliejais, puikiai pataria
Atsakyti