Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(gėlužė @ 2024 10 01, 21:16)
Labai megstu militaristinio stiliaus paltus, esu turejusi panasu pries keleta metu tai kai nendre vaiksciojau biggrin.gif Nu nežinau, tik va ilgis, pečiai kažin kaip..Parduoti turiu kam visada pašoneje, toki KL su kalnierium lapes juoda kazkada pirkom tai iseiginis paltas mamos, pats graziausias😊

Tiesa, modelis ne šiu dienu, bet reikia žiureti kas prie figuros tinka. Moterisku formu su laibu liemeniu šis modelis labai gražus, pabrėžiantis liemeni, šiu dienu maišai moteriškumo tikrai neprideda.

Jis pseudomilitaristinis labiau, ir paskaityk ką rašai: prieš keletą metų... kažkada pirkom...nereik laike užstrigt. Yra ir dabar šiuolaikiškų paltų palei figūrą, ir kažko tarpinio tarp maišų ir pabrėžiančių liemenį, jei jau yra poreikis mmoteriškumo prisidėt tokiu būdu ax.gif ai, kiekvienam savo ax.gif
Papildyta:
--------------

Ir ačiū komandai už siuntinį, labai džiugina, nors ir nedideliukas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos pačios geriausios stilistės, kur ieškoti verstos odos bordinės rankinės-krepšio?
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexia: 01 spalio 2024 - 21:43
QUOTE(Gafsa @ 2024 10 01, 20:42)
Jis pseudomilitaristinis labiau, ir paskaityk ką rašai: prieš keletą metų... kažkada pirkom...nereik laike užstrigt. Yra ir dabar šiuolaikiškų paltų palei figūrą, ir kažko tarpinio tarp maišų ir pabrėžiančių liemenį, jei jau yra poreikis mmoteriškumo prisidėt tokiu būdu  ax.gif ai, kiekvienam savo  ax.gif
Papildyta:
--------------

Ir ačiū komandai už siuntinį, labai džiugina, nors ir nedideliukas  4u.gif

Ka gavai?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Nike suknele $22.13

Nike bliuzonas $23.63

Nike liemene $26.25

Dr.Martens sandalai $24.75

Dr.Martens sandalai $25.13

Odiniai Dr.Martens oksfordai $52.50




TORY BURCH papildoma 30% nuolaida

VS nedaug truksta iki nupirkimo, papildoma $50 nuo $150 nuolaida, negalioja clearance
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 02 spalio 2024 - 09:27
QUOTE(spygliz @ 2024 10 02, 06:17)

https://www.32degree...=41765142528089

https://www.jomashop...33-031-01.html#
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2024 10 02, 13:58)


Koks fainas laikrodukas wub.gif
Atsakyti
Gafsa, fainas laikrodis! - reikia ir man keisti, o tai ko tais dažnokai senų laikrodžių elementus pradėjau keisti...

klausimas apie kašmyrus - antrą šaliką sukapoja kandys unsure.gif įdomu tai, kad jie guli su kitais vilnoniais, tai tie vilnoniai nepaliesti o kašmyriniai su skylėmis unsure.gif nors esu į maišelius pridėjusi nuo kandžių visokių priemonių... jau juokas juokais, galvoju, jog reikia kokiame šaldiklyje laikyti

kaip apsaugote kašmyrus nuo kandžių unsure.gif 4u.gif ??
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2024 10 02, 15:41)
Gafsa, fainas laikrodis! - reikia ir man keisti, o tai ko tais dažnokai senų laikrodžių elementus pradėjau keisti...

klausimas apie kašmyrus - antrą šaliką sukapoja kandys  unsure.gif įdomu tai, kad jie guli su kitais vilnoniais, tai tie vilnoniai nepaliesti o kašmyriniai su skylėmis  unsure.gif nors esu į maišelius pridėjusi nuo kandžių visokių priemonių... jau juokas juokais, galvoju, jog reikia kokiame šaldiklyje laikyti

kaip apsaugote kašmyrus nuo kandžių  unsure.gif  4u.gif ??

aš dėl visa ko šito pridėlioju
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
VITACOST nedaug truksta iki 15% nuolaidos
Atsakyti
YOOX turime vienkartini 20% nuolaidos koda, pirksime, kai surinksime maksimalu septyniu prekiu krepsi
Atsakyti