Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Ačiū, panos 4u.gif Trumpo sijono visvien neėmiau, nu negaliu dar perlipti per save. Turbūt kai 60 bus, tada pirksiu:))
Ai, batai toms, visai naujus paciupau Palangoje devetuose uz 20 eur.
Aš vis galvodavau, kas pas ta Gylyte perka, kai dėvėtu rubu parduotuvese gali prisirinkti puikiu firminiu, aukštos kokybės rūbų. Aš visko ten randu, parsitempiau marškinius medvilnės ana diena, internete kaina virs 180, o as uz 5 nusipirkau ir dar visai nauji.
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 09 24, 20:57)
Man tai žiauriai gražu klostuoti virš kelių sijonai (storesnės, bet lengvai krentančios medžiagos), tokie pūstesni. Prie švarkelių, ar kašmyriukų. Bent kažkoks rudens pliusas, tai gražūs aprėdai biggrin.gif


Man irgi gražu, tik ilgesnis truputi:) Mokykloje nesiodavau toki raudonai au melynu languota ir dar kojines virs keliu tokias dedavaus🙈😊
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2024 09 24, 20:55)

Aš vis galvodavau, kas pas ta Gylyte perka,

mes su Spyglium perkam, nemoku papasakot, bet ten kažkas yra tokio, kas padeda tiems drabužiams su visais kitais lengvai susiženyt ir užkamšyt garderobo spragas. Aišku, ne viskas universalu, bet kai kurie daiktai man nepamainomi ir dažniausiai nešiojami.
Nors kuistukus irgi mėgstu, tik neturiu talento rast biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 09 24, 18:57)
Man tai žiauriai gražu klostuoti virš kelių sijonai (storesnės, bet lengvai krentančios medžiagos), tokie pūstesni. Prie švarkelių, ar kašmyriukų. Bent kažkoks rudens pliusas, tai gražūs aprėdai biggrin.gif

Reik šiknos neturėt, nes su tuo pūstu paskui kopūstas matysis lotuliukas.gif man tokie labai nekažką.
Atsakyti
https://www.ashford....1093603103.html
Atsakyti
TURIME PRADĖTUS RINKTI UŽSAKYMUS IŠ ŠIŲ PARDUOTUVIŲ    

KVIEČIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www.karllagerfeldparis.com - 30%
www.finishline.com - $15 nuo $150
www.victoriassecret.com
www.shop.samsonite.com - 10%
www.us.puma.com - 30/40%
www.calvinklein.us - 20%
www.talbots.com - 30%
www.harney.com - 20%
www.uspoloassn.com - 30%
www.usa.tommy.com - 40%
www.armaniexchange.com
www.intimissimi.com
www.ashford.com - 7%
www.dkny.com - 40%
www.timberland.com
www.lee.com
www.marshalls.com
www.landsend.com
www.us.boohoo.com
www.ae.com - 25/30%
www.32degrees.com
www.balibras.com
www.uniqlo.com
www.tjmaxx.com
www.target.com
www.yoox.com
www.slip.com
www.sierra.com
www.costco.com
www.kohls.com
www.bhfo.com
www.belk.com
www.loft.com
www.6pm.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS





PREKES MUSU GROZIUI


www.sephora.com
www.wholesale.fragranceshop.com
www.naturessheabutter.com
www.bathandbodyworks.com
www.atopalm.com - $15 nuo $75
www.theperfumespot.com - 15%
www.kikocosmetics.com
www.yesstyle.com - 15%
www.walgreens.com - 20%
www.iherb.com - 28% minerals
www.colourpop.com
www.misshaus.com
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2024 09 24, 21:59)
mes su Spyglium perkam, nemoku papasakot, bet ten kažkas yra tokio, kas padeda tiems drabužiams su visais kitais lengvai susiženyt ir užkamšyt garderobo spragas. Aišku, ne viskas universalu, bet kai kurie daiktai man nepamainomi ir dažniausiai nešiojami.
Nors kuistukus irgi mėgstu, tik neturiu talento rast  biggrin.gif


Aš tai sutinku, kad tie daiktai geri, kokybės geros ir pan., nu bet kaina blink.gif
O kuistukai mano kišenei tinka, o ieškojimas tai man kaip meditacija, labai patinka😊
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2024 09 24, 18:43)
Yra 60% ir 15% clearance


Ačiū. 4u.gif
Man pasisekė kad mano prekėms 70% ir 15% biggrin.gif
Tik skubų išsiunčiau ir sugalvojau papildyti, o žiūriu užsakyta. Dabar reiks laukti naujo krepšelio ar pavyks iškart nupirkti su papildoma 15%? rolleyes.gif
Papildyta:
Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2024 09 24, 20:55)

Aš vis galvodavau, kas pas ta Gylyte perka,


Perka perka, moterys parekomendavo čia mirksiukas.gif
Ieškau keistis Prato švarką iš S į XS, pardavime seniai nėra, o turimas stipriai didelis tapo, vos kartą apsivilkau, dar galvojau, bus gerai, bet nė velnio. Ir Milan sijoną noriu perpirkti juodą S dydį. Turiu kremini, bet juodas labiau prie širdies.
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2024 09 24, 21:25)
Aš tai sutinku, kad tie daiktai geri, kokybės geros ir pan., nu bet kaina blink.gif
O kuistukai mano kišenei tinka, o ieškojimas tai man kaip meditacija, labai patinka😊

Kad pavaikščiojus po parduotuves - kaina kaip ir pas kitus, pigiau nebent jaunimo pardėse, barškose stradivarijose visokiose. Man svarbiausia, kad prisitaikau ir realiai nešioju, ne sandėliuoju.

Labai norėčiau to naujo pilko megztuko ir miniako biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: [b!]Šiandien[/b!], 20:55
QUOTE(Gafsa @ 2024 09 24, 20:59)
mes su Spyglium perkam, nemoku papasakot, bet ten kažkas yra tokio, kas padeda tiems drabužiams su visais kitais lengvai susiženyt ir užkamšyt garderobo spragas. Aišku, ne viskas universalu, bet kai kurie daiktai man nepamainomi ir dažniausiai nešiojami.
Nors kuistukus irgi mėgstu, tik neturiu talento rast  biggrin.gif

Bet ne Vilniuje?

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 09 24, 22:03)
Bet ne Vilniuje?

kas ne Vilniuje?
Atsakyti
Merginos, kaip gyvenat su crew kelnėm? smile.gif
ta prasme kaskart lyginat? nusišaut galima, tik atsisėdi ir kaip iš š***os ištraukta blink.gif
pvz šios: https://factory.jcre...oductCode=BX578

Atsakyti