Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(JMD @ 2024 09 24, 17:11)
man tai jauciu senatve normaliai ziebe, nes uzsimaniau miniako  unsure.gif lotuliukas.gif


Galiu tik patvirtinti blink.gif Mano kojos storos, net jauna tokiu nenesiojau, o va humankej kuiciuos ir matuoju, ale palikau, nu negaliu su tokiom kojom eiti, ale toks noras biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gėlužė: [b!]Šiandien[/b!], 16:56
Gal Jcrewfactory ką papildomo turite? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2024 09 24, 17:54)
Galiu tik patvirtinti blink.gif Mano kojos storos, net jauna tokiu nenesiojau, o va humankej kuiciuos ir matuoju, ale palikau, nu negaliu su tokiom kojom eiti, ale toks noras biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Puikios kojos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 09 24, 17:00)
Puikios kojos 4u.gif


Pritariu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2024 09 24, 17:54)
Galiu tik patvirtinti blink.gif Mano kojos storos, net jauna tokiu nenesiojau, o va humankej kuiciuos ir matuoju, ale palikau, nu negaliu su tokiom kojom eiti, ale toks noras biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

čia lieknos kojos
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2024 09 24, 17:54)
Galiu tik patvirtinti blink.gif Mano kojos storos, net jauna tokiu nenesiojau, o va humankej kuiciuos ir matuoju, ale palikau, nu negaliu su tokiom kojom eiti, ale toks noras biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka

Puikios kojos. O jau batų gražumas wub.gif Iš kur čia?
Papildyta:
Noriu pagirti šitą Coach tašę. Labai smagi ir graži. Kaip tik turiu dvi keliones į šiltus kraštus, bus pats tas https://www.coachout...frp=CT832 SVCAH
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 09 24, 16:11)
man tai jauciu senatve normaliai ziebe, nes uzsimaniau miniako  unsure.gif lotuliukas.gif

Niekam nesakyk, man irgi tas pats... laukiu kol Gilytės trumpą įmes į pardavimą.
https://capsule.love...5-spalva-melyna

zomšinių dalykų turiu visokių, bordo megztuką berods irgi, kaip nors apseisiu be pirkaliojimų. Gal. ax.gif
Atsakyti

Sveikos, 

Rekomenduokit gydytoją dietologą Vilniuje  :4u: 

ne dėl mitybos planų sudarymo, bet pirmiausia konsultacijai dėl sveikatos. Ačiū  :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2024 09 24, 17:56)
Gal Jcrewfactory ką papildomo turite?  ax.gif

Yra 60% ir 15% clearance
Atsakyti
Man tai žiauriai gražu klostuoti virš kelių sijonai (storesnės, bet lengvai krentančios medžiagos), tokie pūstesni. Prie švarkelių, ar kašmyriukų. Bent kažkoks rudens pliusas, tai gražūs aprėdai biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Dziugile @ 2024 09 24, 19:33)
<p>Sveikos, </p><p>Rekomenduokit gydytoją dietologą Vilniuje  4u.gif </p><p>ne dėl mitybos planų sudarymo, bet pirmiausia konsultacijai dėl sveikatos. Ačiū  4u.gif​ </p>

Daina Kaftanikienė Karoliniškių pol. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti