Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Gafsa @ 2024 09 14, 07:07)
klausyyyyk kai gerai  biggrin.gif gal galėsi man nereceptinių vaistų nuo migrenos parvežt?  biggrin.gif iš mano draugų jau retai kas ten bevažiuoja, vaikai užaugo, o senimui norisi pakeliaut  biggrin.gif



Ok, būtinai parašysiu tau, nes galvojam lėkti . Bet jaučiu ir Egipte būna, nes daug kas vežasi vaistų visokių?🤔
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2024 09 14, 10:09)
Ok, būtinai parašysiu tau, nes galvojam lėkti . Bet jaučiu ir Egipte būna, nes daug kas vežasi vaistų visokių?🤔

Jūs čia prisišnekėjot. Aš irgi dabar noriu į turkajų
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2024 09 14, 08:07)
klausyyyyk kai gerai  biggrin.gif gal galėsi man nereceptinių vaistų nuo migrenos parvežt?  biggrin.gif iš mano draugų jau retai kas ten bevažiuoja, vaikai užaugo, o senimui norisi pakeliaut  biggrin.gif


Gal ne paslaptis kas per vaistai.?
Atsakyti
QUOTE(jolipa @ 2024 09 14, 11:17)
Gal ne paslaptis kas per vaistai.?

avmigran ir relpax.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 09 14, 11:10)
Jūs čia prisišnekėjot. Aš irgi dabar noriu į turkajų

Bodrumas, Kapadokija, Stambulas.

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 09 14, 11:10)
Bodrumas, Kapadokija, Stambulas.

Arba stambulas arba alanija
Atsakyti
Man Turkija labai graži šalis, norėciau pakeliauti.

Merginos, patarkite;) 5-tokui mano pottery kuprinė jau pabodo, kaip manote, ar šios tinkamos mokyklai, ar nugarele patogi jei knygu dau?
https://www.macys.co...DtCFk5m9AGJidbA
Arba pasidalinkite, kokias turite berniukam truputi didesniems;)
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2024 09 14, 21:45)
Man Turkija labai graži šalis, norėciau pakeliauti.

Merginos, patarkite;) 5-tokui mano pottery kuprinė jau pabodo, kaip manote, ar šios tinkamos mokyklai, ar nugarele patogi jei knygu dau?
https://www.macys.co...DtCFk5m9AGJidbA
Arba pasidalinkite, kokias turite berniukam truputi didesniems;)

Paziurek potteryteen 😊 aš saviškei ten pirkau. Draugė dukrai su pacmanu eme. Žodžiu yra ne vaikiškų, nors maniškę romantikę - gėlėtą išsirinko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 15 rugsėjo 2024 - 09:33
JCREW FACTORY papildoma 70% ir 15% nuolaida clearance
Atsakyti
Labukas 4u.gif ,
Gal kokį antčiužinį rekomenduotumėt? Tiek visko yra - akys apraibo unsure.gif
Iki šiol žinojau vienintelį Dormeo roll up - toks melsvas susukamas į ruloną ir normaliai neperminkštas. Dabar tokių nebėra, tai nežinau ką išsirinkti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2024 09 15, 11:19)
Paziurek potteryteen 😊 aš saviškei ten pirkau. Draugė dukrai su pacmanu eme. Žodžiu yra ne vaikiškų, nors maniškę romantikę - gėlėtą išsirinko.


4u.gif Nori nespalvotos labai:) Kaip faina, kad tokia mergaite, man irgi viskas su gėlėm gali būti, net interjere renkuos viska su bijunu, roziu motyvais:)
Atsakyti