Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 09 13, 11:00)
Na tikrai ne ax.gif
Aš, jei tik galėčiau, tai tikrai imčiau kuo geresnius, bet tenka taikytis su galimybėmis  tourist5.gif

tai va įdomu kuo. Na kalniukų yra vandens , kas man neaktualu irgi. Sofos prabangesnės lobyje. Kuom dar ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2024 09 13, 13:57)
tai va įdomu kuo. Na kalniukų yra vandens , kas man neaktualu irgi. Sofos prabangesnės lobyje. Kuom dar ?  biggrin.gif

svariau, maisto pasiula ir kokybe kita, aplinka labiau ispuoseleta, o svarbiausia kontingentas kitoks. bet as cia KALBU pie turkija. kitose sakzse tas negalioja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 13 rugsėjo 2024 - 15:17
QUOTE(Alexia @ 2024 09 13, 14:57)
tai va įdomu kuo. Na kalniukų yra vandens , kas man neaktualu irgi. Sofos prabangesnės lobyje. Kuom dar ?  biggrin.gif

Na lygiai taip, kaip yra viskas: Reserved sijonas ir Dior sijonas. Abu sijonai, bet abu iš skirtingų audinių, skirtingo dizaino, rankų darbų, masinės gamybos. Na taip ir viešbučiai. 4 žv miesto tipo, kaip neseniai rodytas - toli nuo jūros, per karštį pėdinti reikia. Pležas - viešas, bus daug šiukšlių. Baseinas mažas, netelpa visi norintys. Maistas dažnai būna jau šaltas, apie pasirinkimą jau nekalbu. Neveiks kondiškė, neveiks užraktai. Negausit iš karto kambario.
Ir viską, ką dabar parašiau, pasakojo prieš mėnesį draugė, kuri gi irgi - man nereikia liustrų. O nuvarius - baseinas toks mažas bla bla...
Aj, kai siunčiau savo atostogų foto, tai parėjo komentaras - daržovės irgi supuvusios? biggrin.gif KĄ? IRGI? Nors aš buvau ne TR. Bet va toks jos įspūdis po pirmos kelionės.
Ir en en en - nebūna užkandžių barų, normalių gėrimų, ledai mokami ir pan.
Na tikrai didelis skirtumas.
Bet tai vėl gi - gal kitam to nereikia. Pasaulis tuo ir gražus, kad margas ir spalvotas. Mano rašliava tik dėl to, kad parašėt (kažkas), jog skiriasi tik šampaniuku. Tai tikrai - NE biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 09 13, 18:42)
Na lygiai taip, kaip yra viskas: Reserved sijonas ir Dior sijonas. Abu sijonai, bet abu iš skirtingų audinių, skirtingo dizaino, rankų darbų, masinės gamybos. Na taip ir viešbučiai. 4 žv miesto tipo, kaip neseniai rodytas - toli nuo jūros, per karštį pėdinti reikia. Pležas - viešas, bus daug šiukšlių. Baseinas mažas, netelpa visi norintys. Maistas dažnai būna jau šaltas, apie pasirinkimą jau nekalbu. Neveiks kondiškė, neveiks užraktai. Negausit iš karto kambario.
Ir viską, ką dabar parašiau, pasakojo prieš mėnesį draugė, kuri gi irgi - man nereikia liustrų. O nuvarius - baseinas toks mažas bla bla...
Aj, kai siunčiau savo atostogų foto, tai parėjo komentaras - daržovės irgi supuvusios? biggrin.gif KĄ? IRGI? Nors aš buvau ne TR. Bet va toks jos įspūdis po pirmos kelionės.
Ir en en en - nebūna užkandžių barų, normalių gėrimų, ledai mokami ir pan.
Na tikrai didelis skirtumas.
Bet tai vėl gi - gal kitam to nereikia. Pasaulis tuo ir gražus, kad margas ir spalvotas. Mano rašliava tik dėl to, kad parašėt (kažkas), jog skiriasi tik šampaniuku. Tai tikrai - NE  biggrin.gif

Na čia aprašei 2-3. Nesu tokiam buvus . Jazau, gi yra atsiliepimai, nuotraukos, jei "na ura" varo, tai tą ir gauna.
Aš Turkijoj iš vis tik du kartus buvos, paskutinį kartą prieš 10 m. Ne mano šalis.
Atsakyti
TURIME PRADĖTUS RINKTI UŽSAKYMUS IŠ ŠIŲ PARDUOTUVIŲ    

KVIEČIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www.karllagerfeldparis.com - 30%
www.victoriassecret.com
www.shop.samsonite.com - 10%
www.finishline.com - $15 nuo $150
www.usa.tommy.com - 20%
www.calvinklein.us - 40%
www.uspoloassn.com - 25%
www.saksoff5th.com
www.nordstromrack.com
www.anntaylor.com
www.talbots.com - 30%
www.harney.com - 20%
www.intimissimi.com
www.ashford.com - 7%
www.marshalls.com
www.landsend.com
www.jomashop.com
www.macys.com
www.target.com
www.fossil.com
www.slip.com
www.hm.com
www.sierra.com
www.armani.com
www.uniqlo.com
www.costco.com
www.kohls.com
www.loft.com
www.bhfo.com
www.ae.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS


www.childrensplace.com - $10 nuo $40


PREKES MUSU GROZIUI


www.naturessheabutter.com
www.fragrancenet.com - 37%
www.bathandbodyworks.com
www.theperfumespot.com - 15%
www.atopalm.com - $15 nuo $75
www.yesstyle.com - 15%
www.colourpop.com
www.misshaus.com
www.iherb.com - 28%
Atsakyti
QUOTE(Alexia @ 2024 09 13, 19:29)
Na čia aprašei 2-3. Nesu tokiam buvus . Jazau, gi yra atsiliepimai, nuotraukos, jei  "na ura" varo, tai tą ir gauna.

Bet reikia ir atsiliepimus vertininti kritiškai. Kas varo į Maxxą, tų ir lūkesčiai belekokie, randa net ir ten prie ko prisikabinti.
O kas varo į paprastesnį - ir žmonės paprastesni. Paskutinis mano Graikijoj buvo su pačiais geriausiais įvertinimais, kokiam tik esu buvus. Ir labiausiai nuvylęs (jei lyginti kainą ir kokybę). Tiesiog padarėm išvadą, kad komentuoja nepriekabūs žmonės. Aš nesu nei vieno komentaro neparašius, nors paskutinis nusipelnė biggrin.gif Daug keliavom, tai visi minusai nuėjo į kitą planą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 13 rugsėjo 2024 - 19:50
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 09 13, 19:49)
Bet reikia ir atsiliepimus vertininti kritiškai. Kas varo į Maxxą, tų ir lūkesčiai belekokie, randa net ir ten prie ko prisikabinti.
O kas varo į paprastesnį - ir žmonės paprastesni. Paskutinis mano Graikijoj buvo su pačiais geriausiais įvertinimais, kokiam tik esu buvus. Ir labiausiai nuvylęs (jei lyginti kainą ir kokybę). Tiesiog padarėm išvadą, kad komentuoja nepriekabūs žmonės. Aš nesu nei vieno komentaro neparašius, nors paskutinis nusipelnė  biggrin.gif Daug keliavom, tai visi minusai nuėjo į kitą planą.

Rixos yra ze best wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 09 13, 19:49)
Bet reikia ir atsiliepimus vertininti kritiškai. Kas varo į Maxxą, tų ir lūkesčiai belekokie, randa net ir ten prie ko prisikabinti.
O kas varo į paprastesnį - ir žmonės paprastesni. Paskutinis mano Graikijoj buvo su pačiais geriausiais įvertinimais, kokiam tik esu buvus. Ir labiausiai nuvylęs (jei lyginti kainą ir kokybę). Tiesiog padarėm išvadą, kad komentuoja nepriekabūs žmonės. Aš nesu nei vieno komentaro neparašius, nors paskutinis nusipelnė  biggrin.gif Daug keliavom, tai visi minusai nuėjo į kitą planą.

O aš kirtau šiemet konkretų atsiliepimą. Jau į koki PL viešbutį pataikėm blink.gif ne, aplinka, švara ir tt viskas žiauriai gerai. Bet!!!! 12 nakties su pižama variau į recepciją, nes už sienos kaimynai gėrė. Kadangi karšta, atsidarę langus ir klykia. Iš 10 žodžių 11 keiksmažodžių. Šakės. Atvarau apačion, dar man nepriėjus, bičas revepcijoj sako žinau kodėl atėjot. Sakau jūs normalūs????? Jeigu žinot ko tylit?????? Ar galvojat kad visas viešbutis kartu tūsinam. Sako tai palaukiam 15 min ir jei nenurims, tada tipo eisiu aš. Kaip užklykiau, turbūt Vilniuj girdėt buvo biggrin.gif sakau tiesiog dabar !!!!!! Vos nečiupau jo už krūtų ir nenunešiau 😂😂😂 atvairavus man 850 km, dar patūsinom wroclawe, tai jau pakankamai pavargus buvau, tai buvau įsiutus konkrečiai. Baliis baigės per sekundę. Tai jau parašiau normaliai biggrin.gif užtat paskui Vokietijoj ir Italijoj tai tik patys nuostabiausi atsiliepimai. Visgi kaip skiriasi kultūra.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 09 13, 21:04)
Rixos yra ze best  wub.gif


Ir Gural. Bet mes nebuvę. Tik žinau daug biggrin.gif

Aš šiemet draugiškai aziejiečių grupės paprašiau, kad pereitų žaisti kitur (ne man po balkonu), tai nespėjus pabaigti litanijos - jau išėjo blink.gif Likau labai maloniai nustebinta. Iš pusės žodžio suprato ir migam išėjo.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 09 13, 14:44)
svariau, maisto pasiula ir kokybe kita, aplinka labiau ispuoseleta, o svarbiausia kontingentas kitoks. bet as cia KALBU pie turkija. kitose sakzse tas negalioja.


Pritariu 1000% tau viskuom, nes viska aprasei ir Zalia Rutai. Jau neuztenka ranku pirstu kiek ten buve, nes po vasaros sezono darbu maratono nieko nenoriu tik ilsetis , apie Turkija . Maisto kokybe, aplinkos....... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimaitytetyte: 13 rugsėjo 2024 - 20:24
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 09 13, 20:49)
Bet reikia ir atsiliepimus vertininti kritiškai. Kas varo į Maxxą, tų ir lūkesčiai belekokie, randa net ir ten prie ko prisikabinti.
O kas varo į paprastesnį - ir žmonės paprastesni. Paskutinis mano Graikijoj buvo su pačiais geriausiais įvertinimais, kokiam tik esu buvus. Ir labiausiai nuvylęs (jei lyginti kainą ir kokybę). Tiesiog padarėm išvadą, kad komentuoja nepriekabūs žmonės. Aš nesu nei vieno komentaro neparašius, nors paskutinis nusipelnė  biggrin.gif Daug keliavom, tai visi minusai nuėjo į kitą planą.

Nežinau kas tas maxxas bet tokioj baisybėj kaip aprašyta tai tikrai nesu buvus. Esu buvus ir nemažai 5 zv ir man tikrai nei vienam 4, 4+ nesiskyre labai sąlygos. Ar aš priekabi - jo, tikrai ilgai renkuosi viešbutį. Svarbu ir pajūrys ir baseinai ir kondiškė ir kambarys ir kaip maitina. Pf tik kad ant kiekvieno kampo nėra snakų ar kokteilių. Nežinau, Turkijoj gal kitaip, bet aš ten neatostogauju.
Papildyta:
QUOTE(Alexia @ 2024 09 13, 21:45)
Nežinau kas tas maxxas bet tokioj baisybėj kaip aprašyta tai tikrai nesu buvus. Esu buvus ir nemažai 5 zv ir man tikrai nei vienam 4, 4+ nesiskyre labai sąlygos. Ar aš priekabi - jo, tikrai ilgai renkuosi viešbutį. Svarbu ir pajūrys ir baseinai ir kondiškė ir kambarys ir kaip maitina. Pf tik kad ant kiekvieno kampo nėra snakų ar kokteilių. Nežinau, Turkijoj gal kitaip, bet aš ten neatostogauju.

Prisiminiau, kad tikrai išskirtinai prabangiame 5 zv esu buvus Zagrebe.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexia: 13 rugsėjo 2024 - 20:46
Puma -40% papildoma nuolaida Sale prekėms ax.gif
puma
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fia: 13 rugsėjo 2024 - 21:44
QUOTE(rimaitytetyte @ 2024 09 13, 21:18)
Pritariu 1000% tau viskuom, nes viska aprasei ir Zalia Rutai. Jau neuztenka ranku pirstu kiek ten buve, nes po vasaros sezono darbu maratono nieko nenoriu tik ilsetis , apie Turkija . Maisto kokybe, aplinkos....... 4u.gif

klausyyyyk kai gerai biggrin.gif gal galėsi man nereceptinių vaistų nuo migrenos parvežt? biggrin.gif iš mano draugų jau retai kas ten bevažiuoja, vaikai užaugo, o senimui norisi pakeliaut biggrin.gif
Atsakyti