Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Na mergytes , lyskit i Yooxa pasikuist, reikia kad prisijungtumete. bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

SAMSONITE nedaug truksta iki free ship, turime papildoma 10% nuolaida, kuprine gaunasi $28.34
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 12 rugsėjo 2024 - 09:05

Ten kainos kosminės

geros airbaltico kainos, plius jie skrenda i gerus oro uostus o ne kaip pigios avlianijos. Jei veluoja, gauni visas kompensacijas o ne reikia eiti iki teismu  :D 

Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2024 09 12, 09:11)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="JMD" data-cid="73162015" data-time="1726066014"><div><p>Ten kainos kosminės</p></div></blockquote><p>geros airbaltico kainos, plius jie skrenda i gerus oro uostus o ne kaip pigios avlianijos. Jei veluoja, gauni visas kompensacijas o ne reikia eiti iki teismu  biggrin.gif </p>

na, i berlyna uz 19.99 suskraidau, oro uostas tas pats, o kaina dviguba tik i viena gala. ir dar, kai paspaudi pirmyn atgal, kainos is karto padideja. nereik man ju. tegul skrenda kur jie nori patys. tiesa, radau 1 skrydi patrauklu. i stambula. tai galvoju ka cia daryt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 12 rugsėjo 2024 - 09:18
QUOTE(JMD @ 2024 09 12, 10:16)
na, i berlyna uz 19.99 suskraidau, oro uostas tas pats, o kaina dviguba tik i viena gala. ir dar, kai paspaudi pirmyn atgal, kainos is karto padideja. nereik man ju. tegul skrenda kur jie nori patys. tiesa, radau 1 skrydi patrauklu. i stambula. tai galvoju ka cia daryt  biggrin.gif

Pasidalint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2024 09 12, 09:21)
Pasidalint  biggrin.gif

Ne, išpirksit
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 09 12, 10:16)
na, i berlyna uz 19.99 suskraidau, oro uostas tas pats, o kaina dviguba tik i viena gala. ir dar, kai paspaudi pirmyn atgal, kainos is karto padideja. nereik man ju. tegul skrenda kur jie nori patys. tiesa, radau 1 skrydi patrauklu. i stambula. tai galvoju ka cia daryt  biggrin.gif

Bet pačių turkų dar geresnė linijos. Mano sena svajonė Stambulas.
Einu kuistis, nes vakar pamiršau biggrin.gif

Aš tai per AB pasiėmiau į Dubrovniką. Pigiau, nei su Wizz. Tik gal dienų mažai, su wizz galėjo būti daugiau. Kaip išnaudot savaitę? Lauksiu patarimų bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 09 12, 10:07)
Bet pačių turkų dar geresnė linijos. Mano sena svajonė Stambulas.
Einu kuistis, nes vakar pamiršau biggrin.gif

Aš tai per AB pasiėmiau į Dubrovniką. Pigiau, nei su Wizz. Tik gal dienų mažai, su wizz galėjo būti daugiau. Kaip išnaudot savaitę? Lauksiu patarimų bigsmile.gif  4u.gif

kokiu metu laiku? Dubrovnika pamenu kaip labai grazu, bet klaikiai karsta biggrin.gif mano vaikas tiesiog klyke. Tai vasara sakiau daugiau kojos nekelsiu. ten nusileidi i ta duobe ir kapiec pareina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 09 12, 11:09)
kokiu metu laiku? Dubrovnika pamenu kaip labai grazu, bet klaikiai karsta  biggrin.gif mano vaikas tiesiog klyke. Tai vasara sakiau daugiau kojos nekelsiu. ten nusileidi i ta duobe ir kapiec pareina  biggrin.gif

Mes neturim prabangos rinktis, idealu būtų rugsėjis. Turim derinti vaikų mokslus ir mūsų pačių darbus. Bet mes rugpjūčio pabaigoj ir Italijoj, ir Graikoj neiškepam, nes derinam pasyvų ir aktyvų poilsį. Su protu tikrai labai labai gerai galima pasiplanuoti.

Dabar bandau ieškot Velykom kažko unsure.gif
Atsakyti
Mergai, yra tiesioginiai į Prahą bigsmile.gif
Atsakyti
Laba, ar kam buve, kad be pagrindo anketa vinted užblokavo???
Bendradarbe patare iskelti prekes, greiciau nuperka, kai taip padariau užstrigo anketa, istryniau appsa, naujai parsisiunciau ir jungiantis uzblokavo🙈
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2024 09 12, 12:32)
Laba, ar kam buve, kad be pagrindo anketa vinted užblokavo???
Bendradarbe patare iskelti prekes, greiciau nuperka, kai taip padariau užstrigo anketa, istryniau appsa, naujai parsisiunciau ir jungiantis uzblokavo🙈

O raso kazkokia priezasti, kokiu pagrindu uzblokuota?
Atsakyti