Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Kas pirkote šiuos UGG? Ar patogūs? Ar labai sunkūs?
UGG
Atsakyti
Į sveikatos temą smile.gif Ar yra koks skirtumas į kurią optiką eiti, kad teisingai parinktų viską? Nes kai ten visai jaunos be chalatėlių man kažkaip nepatikimai atrodo smile.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2024 09 10, 16:15)
Į sveikatos temą  smile.gif Ar yra koks skirtumas į kurią optiką eiti, kad  teisingai parinktų viską? Nes kai ten visai jaunos be chalatėlių man kažkaip nepatikimai atrodo  smile.gif
Ačiū  4u.gif

Priklauso, kas pas jus su regėjimu. Pvz Regoj yra gydytoja, kur su žvairumu dirba. Jei nieko ypatingo, tai ir jaunimas parinks. Nenurašykite jų, tikrai specializuojasi. O senesni gydytojai ne visada atnaujina žinias ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 09 10, 16:43)
Priklauso, kas pas jus su regėjimu. Pvz Regoj yra gydytoja, kur su žvairumu dirba. Jei nieko ypatingo, tai ir jaunimas parinks. Nenurašykite jų, tikrai specializuojasi. O senesni gydytojai ne visada atnaujina žinias ax.gif

pritariu. mane žiauriai blogai apžiūrėjo Antakalnio poliklinikoj ir ėjau privačiai. viską gerai nuodugniai patikrino jauna gydytoja ir dar ilgokai pakalbėjom dėl akinių reikalingumo ar ne
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2024 09 10, 16:43)
Priklauso, kas pas jus su regėjimu. Pvz Regoj yra gydytoja, kur su žvairumu dirba. Jei nieko ypatingo, tai ir jaunimas parinks. Nenurašykite jų, tikrai specializuojasi. O senesni gydytojai ne visada atnaujina žinias ax.gif

Supratau, ačiū. Nieko ypatingo, tiesiog į tolį nematau. Bet vistiek labai svarbu ,kad akiniai būtų teisingai parinkti. Man rodos mano sūnui Fielman prastai parinko,nes akis vis paskauda, akiniai smunka, koregavo ten pas juos, bet nepadėjo. Pirko be patirties be tų klipsų ar kažkame kitame bėda, nežinau. Tai vat ir galvoju,gal yra kažkokie nekokie optikos salonai.
Atsakyti
Vis dar tesiasi COLUMBIA akcija, papildoma 25% nuolaida sale prekems nuo raudonu kainu
Atsakyti
TURIME PRADĖTUS RINKTI UŽSAKYMUS IŠ ŠIŲ PARDUOTUVIŲ    

KVIEČIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www.karllagerfeldparis.com - 30%
www.bananarepublic.factory.com - 50%
www.victoriassecret.com
www.shop.samsonite.com - 10%
www.finishline.com - $15 nuo $150
www.calvinklein.us - 40%
www.saksoff5th.com
www.nordstromrack.com
www.anntaylor.com
www.talbots.com - 30%
www.harney.com - 20%
www.intimissimi.com
www.ashford.com - 7%
www.yoox.com
www.marshalls.com
www.landsend.com
www.jomashop.com
www.hm.com - 25%
www.armani.com
www.uniqlo.com
www.costco.com
www.kohls.com
www.loft.com
www.bhfo.com
www.belk.com
www.ae.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS


www.childrensplace.com - $10 nuo $40


PREKES MUSU GROZIUI


www.wholesale.fragranceshop.com
www.naturessheabutter.com
www.fragrancenet.com - 37%
www.bathandbodyworks.com
www.theperfumespot.com - 15%
www.atopalm.com - $15 nuo $75
www.vitacost.com - 12%
www.yesstyle.com - 15%
www.colourpop.com
www.misshaus.com
Atsakyti
Mergaitės, gal kam reikia labai fainų BR kelnyčių? Labai gaila, bet man per didelės verysad.gif. Dydis - 2, kaina - 45Eur. O gal kas turite 0 dydį ir norite keistis?

https://bananarepubl...dp-page-content

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asstule: 10 rugsėjo 2024 - 20:54
QUOTE(ruteliukste @ 2024 09 10, 15:49)
Kas pirkote šiuos UGG? Ar patogūs? Ar labai sunkūs?
UGG


Niekas pernai šito modelio nepirkot? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteliukste @ 2024 09 11, 06:54)
Niekas pernai šito modelio nepirkot? unsure.gif

Bent man nuoroda neatsidaro unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(triule @ 2024 09 10, 17:27)
Supratau, ačiū. Nieko ypatingo, tiesiog į tolį nematau. Bet vistiek labai svarbu ,kad akiniai būtų teisingai parinkti. Man rodos mano sūnui Fielman prastai parinko,nes akis vis paskauda, akiniai smunka, koregavo ten pas juos, bet nepadėjo. Pirko be patirties be tų klipsų ar kažkame kitame bėda, nežinau. Tai vat ir galvoju,gal yra kažkokie nekokie optikos salonai.

Fielman Vilniuje Akropolyje visai neblogai susitvarko net ir gana sudėtingoje situacijoje su rėmeliais, kai stiklai stori. Bet akys patikrintos būna pas gydytoją, ne salone man regis
Atsakyti
QUOTE(ruteliukste @ 2024 09 11, 06:54)
Niekas pernai šito modelio nepirkot? unsure.gif

ir man neatidaro
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dager: 11 rugsėjo 2024 - 08:13