Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

TURIME PRADĖTUS RINKTI UŽSAKYMUS IŠ ŠIŲ PARDUOTUVIŲ    

KVIEČIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www.yoox.com
www.finishline.com - $15 nuo $150
www.factory.jcrew.com
www.bananarepublicfactory.com
www.victoriassecret.com - 25%
www.jomashop.com
www.oldnavy.com
www.6pm.com
www.wrangler.com
www.us.puma.com
www.sierra.com
www.nordstromrack.com
www.calvinklein.us - 20%
www.marshalls.com
www.talbots.com - 60%
www.costco.com
www.hanes.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS





PREKES MUSU GROZIUI


www.wholesale.fragranceshop.com
www.yesstyle.com - 15%
www.rhodeskin.com
www.misshaus.com
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2024 08 21, 18:49)
Žinau, kad ne vieną šalį esi išmaišiusi. Baltas pavydas ☺️. Dar yra laiko, gal ir persigalvosiu 😀

Žinok čia tik pirmas kartas baisus. Paskui užsikrėti pažinimo liga ir varai non stop biggrin.gif

Va mano vaizdelis iš balkono

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 21 rugpjūčio 2024 - 20:02
Sveikos,ar Iherb yra kokia papildoma nuolaida?
Atsakyti
QUOTE(tikinga @ 2024 08 21, 08:05)
Bet va iš kur tą informaciją žinot? unsure.gif
Ateity būtinai kreipiuos, kai suskalbsiu, ką užsakiau 4u.gif


Anyta anksčiau dirbo amway. Paskui aš prisijungiau tiesiog savo ir artimųjų reikmėms, ar kam iš šalies kas iš draugių paprašo ax.gif
Mielai pagelbėsiu, tik iš anksto pasiplanuokit, nes perku pagal poreikį. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratela: 21 rugpjūčio 2024 - 20:26
QUOTE(JMD @ 2024 08 21, 21:42)
Žinok čia tik pirmas kartas baisus. Paskui užsikrėti pažinimo liga ir varai non stop  biggrin.gif

Va mano vaizdelis iš balkono



Pasaka wub.gif , eina sau kaip gražu.

Mes esam buve vieną kartą Kretoje, teko vairuoti mašiną, nes vyrui pasirodo buvo serpantinų, aukščio baimė. Jis gulėjo ant galinės sėdynės, o aš pasukau ne tuo keliu. Tai patikėk, važiavau tokia bekele kalnuose, kad vienas dievas težino kaip aš ten išvairavau ir nenugarmėjom į apačią. Taip, kad tas pirmas kartas buvo laaabai jau man ne koks biggrin.gif. Tada gal labai nekreipėm dėmesio, ale ot truputi ne tuo keliu, galvojom pasivažinėsim, bet gavosi taip, kad nei apsisukti, nei ko paklausti tik tiesiai turėjom važiuoti vis į kalną ir į kalną ... biggrin.gif siauru siauru keliuku... Reziumė pasiekėm beproto gražų paplūdimį. Grįžom jau normaliu keliu.
Aišku dabar taip lengvabūdiškai nepasielgčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2024 08 21, 20:29)
Pasaka  wub.gif , eina sau kaip gražu.

Mes esam buve vieną kartą Kretoje, teko vairuoti mašiną, nes vyrui pasirodo buvo serpantinų, aukščio baimė. Jis gulėjo ant galinės sėdynės, o aš pasukau ne tuo keliu. Tai patikėk, važiavau tokia bekele kalnuose, kad vienas dievas težino kaip aš ten išvairavau ir nenugarmėjom į apačią. Taip, kad tas pirmas kartas buvo laaabai jau man ne koks  biggrin.gif. Tada gal labai nekreipėm dėmesio, ale ot truputi ne tuo keliu, galvojom pasivažinėsim, bet gavosi taip, kad nei apsisukti, nei ko paklausti tik tiesiai turėjom važiuoti vis į kalną ir į kalną ...  biggrin.gif  siauru siauru keliuku... Reziumė pasiekėm beproto gražų paplūdimį. Grįžom jau normaliu keliu.
Aišku dabar taip lengvabūdiškai nepasielgčiau  biggrin.gif

Užtat yra ką prisimint biggrin.gif aš austrijoj esu važiavus meškų keliu. Variau variau, baigės asfaltas, varau į viešbutį, paskui toks 90° įkalnė ir aš šiaip ne taip ant jo užropoju, o kai užropojau, nukritau biggrin.gif debesyse paskendusi pasaka wub.gif be viso to, tas vaizdas nebūt toks gražus biggrin.gif

Beje, kas būsit Como ir planuosit keltis funikulierium į Brunate, nerekomenduoju. Nieko gero. Tik Milano daugiaaukščiai matosi. Geriau paplaukiot laivu wub.gif
Atsakyti

QUOTE(JMD @ 2024 08 21, 06:40)
oi, kelione buvo isties nuostabi.



wub.gif tos kalnu nuotraukos 🫠
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

QUOTE(juratike13 @ 2024 08 21, 21:08)
Sveikos,ar Iherb yra kokia papildoma nuolaida?

Sveiki, yra 10/15/20% savaites brendams ir 20% vaiku sveikatos prekems, dar yra 5% kitoms prekems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 22 rugpjūčio 2024 - 08:31
6PM truksta 21$ iki free ship
Atsakyti
Renkasi naujas CK su 20% sale
Atsakyti
RL paltas $56
Atsakyti
Renkasi 32DEGREES

NORDSTROMRACK nedaug truksta iki free ship

GAP papildoma 30% nuolaida krepsy, reikia prisijungianciu

COLOURPOP nedaug truksta iki free ship


Atsakyti