Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Decoflux satino patalyne dabartine yra labai prastos kokybes lyginant su pries 10-15 metu gamintos🙃 geriau siustis ir rinktis 1000 TC ir daugiau kokybe 

lono ir lovą ir čiužinį naudojam 6 metus, labai patenkinti, tik neatsimenu koks tas mūsų čiužinio pavadinimas. Tik pamenu, kad ne pats brangiausias, nes mėginant parduotuvėje mums kažkaip tas brangiausias nepatiko hmm.gif


decoflux be pertraukų naudojam, t. y. skalbiam, džiovimam ir vėl tą pačią maunam, labai gera kokybė

Atsakyti
Panikės, labas iš ryto biggrin.gif atsibudau ir supratau, kad man reikia plono, gražaus rytinio "xalato", labai gražaus wub.gif biggrin.gif gali būt šilkinis, tik jokiu būdu ne sintetika. Būna dar šiais laikais? Kur aieškot?
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 08 18, 08:41)
Panikės, labas iš ryto  biggrin.gif atsibudau ir supratau, kad man reikia plono, gražaus rytinio "xalato", labai gražaus  wub.gif  biggrin.gif gali būt šilkinis, tik jokiu būdu ne sintetika. Būna dar šiais laikais? Kur aieškot?

Vo 😁 prieš ką vaidinsi?
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2024 08 18, 09:05)
Vo 😁 prieš ką vaidinsi?

Daug žinosi, greit pasensi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 08 18, 09:41)
Panikės, labas iš ryto  biggrin.gif atsibudau ir supratau, kad man reikia plono, gražaus rytinio "xalato", labai gražaus  wub.gif  biggrin.gif gali būt šilkinis, tik jokiu būdu ne sintetika. Būna dar šiais laikais? Kur aieškot?


Talbots buna.
Atsakyti
Laba diena, gal kuri nors galite patarti dėl Berlyno- kuriame rajone verta apsistoti, gal kokį viešbutį galit rekomenduoti? Ką verta aplankyti? Gal šiaip kokių patarimų/ rekomendacijų iš patirties turite? Labai ačiū😀!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vjolanta: 18 rugpjūčio 2024 - 10:55
QUOTE(vjolanta @ 2024 08 18, 10:55)
Laba diena, gal kuri nors galite patarti dėl Berlyno- kuriame rajone verta apsistoti, gal kokį viešbutį galit rekomenduoti? Ką verta aplankyti? Gal šiaip kokių patarimų/ rekomendacijų iš patirties turite? Labai ačiū😀!

Bundestagas, zoo- pilna diena, brandenburgo vartai, siena, ai dar pamiršau tv bokštą ir dar Charlottenburg galit palankyt, gražūs labai rūmai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 18 rugpjūčio 2024 - 11:00
Ateinu susinervinus🙈
Ar tuo Tide pieštuku susigadinau naujus lininius marškinius🙁 pirmą kartą apsirengiau😒
Vakar pasitepiau burokų dėmeles ,jas išėmė ,bet liko trys dideli gelsvi blynai 🙈,kaip nuo kvepalų būna .Kažin dar įmanoma ,ką padaryti ?
Apie šitą
https://www.amazon.c...d/dp/B01C3NAT16
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 08 18, 10:58)
Bundestagas, zoo- pilna diena, brandenburgo vartai, siena, ai dar pamiršau tv bokštą ir dar Charlottenburg galit palankyt, gražūs labai rūmai

Jei muziejų žmonės esat, tai pažiūrėkit dar muziejų salą, turi Nefertitę, Babilono vartus ir t.t.
Ilgiau būnant, tai dar per pusvalandį su traukiniu iki Potsdamo galima nuvažiuoti Sanssouci rūmus ir parką aplankyti
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2024 08 18, 13:12)
Ateinu susinervinus🙈
Ar tuo Tide pieštuku susigadinau naujus lininius marškinius🙁 pirmą kartą apsirengiau😒
Vakar pasitepiau burokų dėmeles ,jas išėmė ,bet liko trys dideli gelsvi blynai 🙈,kaip nuo kvepalų būna .Kažin dar įmanoma ,ką padaryti ?
Apie šitą
https://www.amazon.c...d/dp/B01C3NAT16


Jauciu be sansu kazka pakeisti, esu sugadinus jcrew suknele ne su tide, bet vis tiek rase kad be chloro nepakeicia audinio spalvos. Liko blynai.
Atsakyti
QUOTE(jolipa @ 2024 08 18, 14:34)
Jauciu be sansu kazka pakeisti, esu sugadinus jcrew suknele ne su tide, bet vis tiek rase kad be chloro nepakeicia audinio spalvos. Liko blynai.

😭
Burokėliai būtų ir šiaip išsiskalbę ,norėjau kaip geriau išėjo kaip visada 🙈
Nesuprantu kam tokias nesąmones gamina 😒
Marškiniai balti buvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zibuteg: 18 rugpjūčio 2024 - 14:09
QUOTE(zibuteg @ 2024 08 18, 15:07)
😭
Burokėliai būtų ir šiaip išsiskalbę ,norėjau kaip geriau išėjo kaip visada 🙈
Nesuprantu kam tokias nesąmones gamina 😒
Marškiniai balti buvo.


Jeigu balti gal balint bandyciau, gal nusibalintu. Vanish kokiu bandyciau arba ace Mano tai rausva spalva buvo, tai jau nieko.
Atsakyti