Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(JMD @ 2024 07 11, 16:54)
Yra jis yra, kitoj cietoj dirb. Paklausiu mamos
Papildyta:

Ne, ne ši, mano susegama. Šiaip gražiai atrodo, tik eilinį kartą dydis per didelis na ir labai stora.

Būtinai paklausk. Madoj viens irgi dingęs.
Atsakyti
Ačiū už siuntinuką 4u.gif Parašiau laišką dėl vienos prekės ax.gif
Atsakyti
Ačiū už siuntinuką! 4u.gif Ir aš lauksiu atsakymo paštuke dėl vienos prekės, kažkas susimaišė su viena kuprine…
Atsakyti
Kažin kur mano siuntinys keliauja ax.gif
Rytoj po pietų išvykstu, tikiuosi spės pasiekti paštomatą, nes nebus kam paimti unsure.gif
Atsakyti
Gal kas norėtų? Gražuolis lininis sijonas iš Banana Republic, naujas, dydis 10 USA, pirkau rudenį galvojau iki vasaros sukūsiu iki jo, bet deja .. 😁🙈
19€
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Į kelionių temą - patarkit kaip per bookinge issirenkate nakvynės, poilsio vietas? Pagal vietą, susisiekimo patogumą, kainą, nuotraukas, atsiliepimus? Klausiu, nes kelis kartus nuomavausi nakvynę Lenkijoje, tai ką rodė bookingas ir ką radau realybėje skyrėsi kaip diena ir naktis. Esu visai pasimetusi, brangių viešbučių neiperku, o visa kita pradeda kelti įtarimus, kad tik nuotraukose tėra normalu ir patogu.
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2024 07 11, 21:18)
Į kelionių temą - patarkit kaip per bookinge issirenkate nakvynės, poilsio vietas? Pagal vietą, susisiekimo patogumą, kainą, nuotraukas, atsiliepimus? Klausiu, nes kelis kartus nuomavausi nakvynę Lenkijoje, tai ką rodė bookingas ir ką radau realybėje skyrėsi kaip diena ir naktis. Esu visai pasimetusi, brangių viešbučių neiperku, o visa kita pradeda kelti įtarimus, kad tik nuotraukose tėra normalu ir patogu.

jei ilgesniam laikui tai išsirenku pagal vietą ir apartamento/viešbučio vaizdą. O paskui patikusius tikrinu tripadvisor, ten ir nuotraukos keliautojų ir atsiliepimai visais rakursais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2024 07 11, 16:54)
Yra jis yra, kitoj cietoj dirb. Paklausiu mamos
Papildyta:

Ne, ne ši, mano susegama. Šiaip gražiai atrodo, tik eilinį kartą dydis per didelis na ir labai stora.

ON dydžių nenuspėsi. Dažniausiai didinti, bet būns ir užmažintų
Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2024 07 11, 20:18)
Į kelionių temą - patarkit kaip per bookinge issirenkate nakvynės, poilsio vietas? Pagal vietą, susisiekimo patogumą, kainą, nuotraukas, atsiliepimus? Klausiu, nes kelis kartus nuomavausi nakvynę Lenkijoje, tai ką rodė bookingas ir ką radau realybėje skyrėsi kaip diena ir naktis. Esu visai pasimetusi, brangių viešbučių neiperku, o visa kita pradeda kelti įtarimus, kad tik nuotraukose tėra normalu ir patogu.

Pagal įvertinimus, ir būtinai pgl paskutinius komentarus, o ne kaži kada prirašytus teigiamus. Pgl vietą renkiesi jau kaip būtinybę, nes pvz aš varau dbr į Italiją, sugalvojau važiuot per Garmisch'ą, tai pirmą nakvynė šalia autostrados Wroclawe, antra 20 km iki Garmisch'o, nes pačiame tame miestelyje nakvynės nuo 700€ normalios, ir tada trečia nakvynė bus už 180 km jau keli km už Italijos sienos, kad ikk Como man liktų 390 km. Nes ten nuvažiuot yra reikalų. Žiūriu, kad pusryčius duotų gerus, o ne kruasaną su marmeladu, kad kokių balių tas viešbutis neorganizuotų, nes tada teks baliavot kartu. Labai pas lenkus madoj. Jei renkies apartamentus, tai dar airbnb yra tie patys apartamentai dažnu atveju ir atsiliepimai, ir google kai suvedi pavadinimą irgi per mapsus yra atsiliepimai.
Atsakyti
Sveiki! Kuriame puslapyje galima rasti Marc Jacobs rankinių? 👜
Atsakyti
Dar paklausiu,gal kuriai negaila pasidalinti 4u.gif biggrin.gif Kur +-geriau žiūrėti apsistoti prie Komo ež.?Gal kur apsistoję buvot ir galit išduoti 4u.gif wub.gif ? Žinoma,kad geriausia lb iš anksto rezervuotis,bet turbūt įmanoma kažką rasti ir dabar /rugpjūčio pradžiai reiktų/ ax.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 12 liepos 2024 - 10:39
QUOTE(JMD @ 2024 07 11, 13:56)
Gavau ON dryžuotą lininę suknelę. Labai kand, labai stora ir labai didelė  biggrin.gif visom taip?

Koks dydis pas Jus?
Atsakyti